Serce 0 Ulubione

Mieszkania Warszawa Wola/Śródmieście

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

1 700 000 zł63 m² 26 984,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament wielkości 63m2 na osiedlu Stawki w budynku z 2015r. Mieszkanie jest jednym z trzech mieszkań dostępnych na piętrze. Okna nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł41,42 m² 76,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , położone na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł83 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się w inwestycji powstałej w 2011 roku z całodobową ochroną i monitoringiem oraz podziemnym miejscem parkingowym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości w skrócie! | 41,22 mkw pow. całkowitej | 22,40 mkw pow. użytkowej | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | schowek | dużo zieleni | 4 minuty do Metra Zacisze |.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł65,80 m² 14 133,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,81 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z lat 90., na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal.