dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Cybernetyki

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 050 000 zł54,04 m² 19 430,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, trójstronne mieszkanie o powierzchni 54,04 m , położone na 5-tym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2017 roku. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44,60 m² 87,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji z 2015 roku przy ul. Cybernetyki 7f. Lokal wyróżnia się rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla singla lub pary. Układ: salon z aneksem kuchennym duża sypialnia oba pokoje z wyjściem na balkon oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowoczesnej inwestycji Galeria Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 350 zł72 m² 74,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Cybernetyki na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

1 832 000 zł91,60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Cybernetyki 3b. Wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

639 000 zł29 m² 22 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28,8 m . Optymalny metraż jak na mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - nie płacimy za zbędne metry. Dobry rozkład. Mieszkanie wysokie 300cm, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł43 m² 20 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,5 m . Cybernetyki 7 Inwestycja Esy Floresy Optymalny metraż jak na mieszkanie 2 pokojowe. Możliwe wydzielenie osobnej kuchni. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Cybernetyki budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku Zamknięte, zielone patio z placem zabaw dostępne wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł41,34 m² 20 295,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,30 m² 20 661,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł99,35 m² 24 660 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem, bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 38,3m2 z dużym 12 m2 balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest ciche i jasne, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł59 m² 18 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3-pokojowy z loggią - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać.

Szczegóły ogłoszenia

807 840 zł29,92 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży wykończone w stylu skandynawskim mieszkanie przy ul. Cybernetyki 4a , idealne jako inwestycja lub jako pierwsza nieruchomość. Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł39,50 m² 22 531,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - mieszkanie 2-pokojowe - ul. Cybernetyki Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł42 m² 21 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy salon i sypialnia na południe, w drugiej linii zabudowy od ulicy, 3 piętro. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,50 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponowane do najmu mieszkanie jest w pełni umeblowane z kompletnym agd: pralka, lodówka, zmywarka, płyta elektryczna. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł26,37 m² 22 639,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie mieszkanie typu kawalerka z opcją wydzielenia aneksu sypialnianego o łącznej powierzchni 26,37 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 190 000 zł64,50 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3-pokojowy Z ogródkiem, taras na dachu I klub mieszkańca bez prowizji - bez pcc 2% Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł79 m² 18 670,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 4-pokojowy z loggią z widokiem na zieleń - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł99,35 m² 24 660 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł73,05 m² 91,72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie w biznesowej części Mokotowa Nowoczesne i jasne mieszkanie, idealne dla młodych profesjonalistów lub ekspatów pracujących w biznesowym centrum Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł54 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł29,19 m² 22 953,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 29,19 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w biznesowym centrum Warszawy - ul. Cybernetyki Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w nowoczesnym budynku z 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 72 m | Mokotów - Cybernetyki | 2 balkony | Garaż | Klimatyzacja Nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie (służewiec), w zamkniętym i chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na Mokotowie w nowym budownictwie. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 452 zł59,12 m² 21 168 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 pokoje w sercu Mokotowa - odbiór już w tym roku! Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z przemyślanym układem i potencjałem inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40,91 m² 21 755,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 682 408 zł87,63 m² 19 199 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Osiedle Moduo Mokotów teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje| 59 m2| Cena zawiera czynsz administracyjny| garaż w cenie| taras Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Cybernetyki.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł64,50 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - apartament 3-pokojowy Z ogródkiem - ul. Cybernetyki Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,42 m² 19 521,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw | ul. Cybernetyki | Mokotów | Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł68,70 m² 21 819,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie niedaleko Westfield Mokotów, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł57,36 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec. Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł64,55 m² 17 800,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowy apartament z prywatnym ogródkiem - Mokotów, ul. Cybernetyki 0% prowizji | Bez pcc 2% | Stan deweloperski do własnej aranżacji. Nowoczesny apartament z ogródkiem w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł85 m² 20 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament z loggią i widokiem na zieleń - Mokotów, ul. Cybernetyki 0% prowizji | Bez pcc 2% | Zakup bezpośredni lokalu w stanie deweloperskim Elegancja, funkcjonalność.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij