dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Bokserska

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

697 865 zł36,68 m² 19 025,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! ostatnie 2-pokojowe mieszkanie W takiej cenie na mokotowie! Bez prowizji! Bez pcc 0%! Bezpośrednio! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł39,26 m² 91,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bokserskiej 73a (mokotów/służewiec). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym, eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,07 m² 15 487,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości oferuje! W pełni rozkładowe, jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na granicy warszawskiego Ursynowa oraz Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,50 m² 16 352,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 380 000 zł82,16 m² 16 796,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie u nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 82,16 m (powierzchnia użytkowa, nie obejmuje balkonu) z dodatkowym balkonem o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28 m² 17 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowo cicha i przytulna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na warszawskim Służewcu przy ul. Bokserskiej, w budynku zmodernizowanym przez dewelopera w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł82,16 m² 17 770,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Budynek wyróżnia się licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 066 342 zł65,50 m² 16 280 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 65,41 m2 z balkonem 7 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Hubertus na Mokotowie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł72 m² 15 972 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinny 4 pokojowy apartament 72 m z 2-ma łazienkami. Twoja Przestrzeń na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56m2 z balkonem i 2 sypialniami łazienką i toaletą. Design, ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Zainwestuj w przyszłość bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 426 zł58,66 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Mokotów | blisko Galerii Mokotów | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65,61 m² 19 798,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokoje na Mokotowie - wysoki standard, loggia, garderoba, garaż! Ul. Bokserska 56 - elegancja, funkcjonalność i jakość wykończenia Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł32 m² 18 594 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Na zakup osiedle na Słuzewcu. Inwestycję wyróżni nowoczesny design oraz atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

736 311 zł38,93 m² 18 913,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Mokotowa, zielonej okolicy. Zamieszkaj w mieszkaniu w 2 kwartale 2026 roku, o powierzchni 37,54 m2. Składa się z: - salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł38 m² 23 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku. Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,29 m² 23 183,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 45.29 m2 | Osobne Pokoje | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł28 m² 17 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, dział III (prawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

926 582 zł54,99 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem na Mokotowie - rynek pierwotny Szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, dobrą lokalizację i potencjał inwestycyjny? Ta propozycja na Mokotowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 946 zł78,31 m² 17 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Mokotowie z dwoma balkonami blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł35,56 m² 23 340,83 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 946 zł78,31 m² 17 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 060 155 zł64,07 m² 16 546,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc możliwy system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 64,07 m2.Składa.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,20 m² 16 469,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Służew ulica Bokserska - 42,2m2 / 2 pokoje + piwnica we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Służewie. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł45,11 m² 21 281,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 45.11 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 415 zł25,38 m² 20 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie - idealna pod inwestycję lub jako pierwsze, własne M Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25, 38 m , położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,33 m² 21 324,08 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 40.33 m2 | loggia Bokserska 54 [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł47 m² 17 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Design, ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Zainwestuj w przyszłość bez zbędnych kosztów na start. Oferujemy zakup bezpośrednio od dewelopera: oszczędzasz 2% na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej, ursynów Wyczółki. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł46,36 m² 21 246,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 46.36 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Design, ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Zainwestuj w przyszłość bez zbędnych kosztów na start. Oferujemy zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Mokotowie. Przestronne mieszkanie na 1 piętrze z dużym salonem i dwoma łazienkami w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 700 zł72 m² 15 106,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny Mokotów: twoja Przestrzeń Premium (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: rodzinny 4 pokojowy apartament 73.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł35,65 m² 22 861,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 000 zł37 m² 19 784 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! unikat 2 pokoje o pow. 37 m2 z tarasem 10,36 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez prowizji! 0 % pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 000 zł85 m² 16 282 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 4 pokojowy o pow. 85 m2 z balkonem 6 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51 m² 16 274,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 mieszczące się na 8 piętrze budynku z lat 70. Blok ocieplony, wyremontowany, na każdym piętrze monitoring, 2 windy oraz domofon. układ pomieszczeń: -.