dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Kazimierza

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 000 zł74,90 m² 66,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł55 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27a. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł67,07 m² 20 799,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m z loggią 7,05 m , położone na 2. piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Jana Kazimierza 66 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł43,98 m² 21 123,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,98 m z loggią 3,42 m , położone na 1. piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Jana Kazimierza 66 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam przestronne, jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 8. piętrze bloku z 2015 roku z widokiem na Jana Kazimierza (z salonu i sypialni) oraz na patio (z.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł86 m² 19 942 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Kazimierza 35.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 950 000 zł86 m² 22 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,87 m , zlokalizowane przy ul. Goleszowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45,40 m² 99,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, witam! W imieniu mojego klienta oferuję do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 mkw, idealne np. dla pary. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł67,80 m² 18 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł74,20 m² 21 967,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy przestronny apartament położony na Woli przy ulicy ul. Jana Kazimierza. To miejsce łączy dynamiczny rytm miasta z komfortem prywatnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł44,10 m² 21 065,76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wola | Jana Kazimierza | 44,1 mkw | duży taras | osiedle Espresso : Dla kogo? To mieszkanie będzie świetnym wyborem dla singla, pary lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnego wnętrza w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł50,64 m² 19 944,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł47,70 m² 23 480,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,7 m , położonego na 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Jana Kazimierza 7 na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem ciche, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Mieszkanie znajduję się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Dobrze skomunikowane, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł39,60 m² 84,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł79,14 m² 18 941,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu wow.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł82,70 m² 19 951,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny apartament z zieloną enklawą - 82,7 m na Woli, ul. Jana Kazimierza Szukasz idealnego balansu pomiędzy dynamicznym życiem w stolicy a prywatną strefą ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem, zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 47a na warszawskiej Woli (bliska Wola). Mieszkanie o powierzchni 30 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,30 m² 20 643,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52,10 m² 56,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Wola Prestige. Ostatnie piętro z tarasem 12m2. Obszerny przedpokój z wygodnymi szafami, salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45,77 m² 20 755,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - wola/odolany, ul. Jana Kazimierza Oferta aktualna, jeszcze nie publikowana na portalach ogłoszeniowych. Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r., z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 m z ogrodem 81,8 m i tarasem 9,3 m , położone na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu na Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

1 723 000 zł67,60 m² 25 488,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację przestronnego 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. Mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkana, wyposażone w sprzęt agd- bosch W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł47,19 m² 20 343,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pok. apartament | 47 mkw. | garaż To mieszkanie łączy nowoczesny standard budynku z codzienną wygodą sprawna komunikacja miejska i bliskość terenów zielonych pozwalają złapać oddech po.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Ciche | Parking | Komórka lokatorska | Winda | Jana Kazimierza | Oferta skierowana dla osób z Polski Numer oferty w biurze: 7324/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, parter/5 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Odolany. Po odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,98 m² 87,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47a (bliska Wola). -Nieruchomość- powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 691 620 zł78,68 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania przestronny apartament zlokalizowany na warszawskiej Woli, odolany. Znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

992 700 zł44,12 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 44,12m2. Układ: - salon + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł50,50 m² 20 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na strzeżonym osiedlu. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz inwestorów. Lokalizacja ta harmonijnie łączy kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł82,42 m² 21 232,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł39 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł58,67 m² 20 794,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli. Mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł55 m² 23 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł39 m² 24 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39m2 posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł41,20 m² 23 665,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.