dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Kazimierza

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

1 280 000 zł55 m² 23 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, parter/5 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Odolany. Po odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł47,19 m² 20 343,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pok. apartament | 47 mkw. | garaż To mieszkanie łączy nowoczesny standard budynku z codzienną wygodą sprawna komunikacja miejska i bliskość terenów zielonych pozwalają złapać oddech po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł30,70 m² 20 521,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka na woli ul. Jana kazimierza Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Prezentujemy jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 30,70 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł82,42 m² 21 839,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Woli - ul. Jana Kazimierza. Mieszkańcy bloku posiadają dostęp do basenu oraz sauny. Świetna komunikacja - tramwaje, autobusy!.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł64,30 m² 23 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację przestronnego, wykończonego w podwyższonym standardzie 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. W pełni rozkładowe mieszkanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł25,56 m² 21 909,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza na Woli, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł46 m² 25 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25,75 m² 93,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem | 25,75 m | atre nova | Jana Kazimierza | garaż podziemny Na wynajem estetyczne, ciche mieszkanie o powierzchni 25,75 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł72,79 m² 21 568,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament o powierzchni 72,79 m znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,98 m² 87,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe 3 pokoje (66,7 m ) z ogromnym ogrodem (81,8 m oraz tarasem 9,3 m ) na warszawskiej Woli! Funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób szukających wygody, świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł67,80 m² 18 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73,30 m² 19 781,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem, zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 47a na warszawskiej Woli (bliska Wola). Mieszkanie o powierzchni 30 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47a (bliska Wola). Nieruchomość: powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł50,50 m² 21 485,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na strzeżonym osiedlu. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz inwestorów. Lokalizacja ta harmonijnie łączy kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 790 000 zł86 m² 20 814 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Kazimierza 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 000 zł105 m² 32 380,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,21 m , położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy - Wola, odolany, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 200 zł59 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na ul. Jana Kazimierza 32 na warszawskiej Woli. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w budynku winda. Mieszkanie o powierzchni 59 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

930 000 zł39 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 950 000 zł86 m² 22 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,87 m , zlokalizowane przy ul. Goleszowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł95 m² 19 916,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 27, warszawa - Wola - Odolany Przystanek autobusowy - 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

English Version Below avenue estate prezentuje przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza - miejsce, w którym codzienność zwalnia, a przestrzeń zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 450 000 zł73 m² 19 781,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe 43 m3 nowoczesne mieszkanie na warszawskiej Woli. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, na nowym osiedlu. Doskonała lokalizacja i połączenie z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 699 zł34 m² 79,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem: dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza, mieszkanie: salon z rozkładana sofa Łazienka z prysznicem Aneks Kuchenny z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza 66 o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 499 000 zł100 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji oferta na wyłączność lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie położone na Osiedlu Dobra Wola przy ul. Jana Kazimierza 7 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Przestronne 3 Pokoje | Wola Prestige | Jana Kazimierza | Od zaraz Układ 3 Niezależne Pokoje: każdy pokój jest oddzielny, zamykany i w pełni umeblowany (wygodne łóżko,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij