dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Kazimierza

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

983 000 zł49 m² 19 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ponad 40 m ogródkiem i komórką lokatorską. Mieszkanie położone jest na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 199 zł58 m² 89,64 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne 3 Pokoje na Woli | Ul. Jana Kazimierza | 2 parkingi w cenie Układ i Wyposażenie Mieszkania Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 190 000 zł52 m² 22 969 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacją nieruchomości na Warszawskiej Woli, na zamkniętym osiedlu Wola Prestige przy ul.Jana Kazimierza 64. Zapraszam biura nieruchomości do współpracy przy tej ofercie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym przy ul. Jana Kazimierza 60 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 62 m2. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku przy ul. Jana Kazimierza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 400 zł62 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, lubisz mieć wszystko blisko, a jednocześnie zależy Ci na odrobinie przyrody obok domu? To mieszkanie łączy to wszystko: tramwaj 5 min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 500 000 zł73 m² 20 463,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 100 zł39 m² 105,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie komfortu i dopracowania w każdym detalu - właśnie taka jest ta nieruchomość na warszawskiej Woli. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł76 m² 24 918 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem o powierzchnii 50m2 przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 35, warszawa - Wola - Odolany Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 46 m położony na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza - w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 140 zł41 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie przy ul. Jana Kazimierza 32 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 41,16 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4600 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość w rezerwacji do końca marca. Prezentuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli - Odolanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng 2 Pokoje z ochroną | Bliska Wola Jana Kazimierza | Garaż i Prąd w cenie Układ Pokój dzienny: jasna i nowoczesna strefa wypoczynku z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i garażem podziemnym ul. Jana Kazimierza, warszawa Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem - Wola, ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,30 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 550 000 zł73 m² 21 146 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal od wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 700 zł35 m² 106 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Woli - ul. Jana Kazimierza. Mieszkańcy bloku posiadają dostęp do basenu oraz sauny. Świetna komunikacja - tramwaje, autobusy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 84,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 41,31 mkw. położone na Woli, przy ul. Jana Kazimierza 25a. Mieszkanie dwustronne, jasne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 399 zł58 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: # Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 17 # 58m2, parter, 2 pokoje + wydzielone w sypialni miejsce na biuro # mieszkanie w nowym budownictwie, wcześniej sporadycznie użytkowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 600 zł45 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3. Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Do wynajęcia wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m . Lokal został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 499 zł46 m² 97,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Mieszkanie 2 pokoje na Odolanach | Miasto Wola | ul. Jana Kazimierza Układ Salon: przestronny i jasny, wyposażony w szafkę rtv, stolik kawowy, nowy rozkładany narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

729 000 zł34 m² 21 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 57a. Budynek jest wyposażony w monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł46 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 500 000 zł74 m² 20 355,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bez pośredników. 3-pokojowe mieszkanie 73,5 m | 2 balkony | klimatyzacja | osiedle zamknięte | Jana Kazimierza 17 Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 110 000 zł55 m² 20 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciche 2 pokoje 55 m | patio | klimatyzacja | garaż | Jana Kazimierza Wyjątkowo ciche mieszkanie 2-pokojowe 55 m - wszystkie okna wychodzą na zielone, wewnętrzne patio, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja Osiedle Wola Prestige Prezentujemy eleganckie, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 64a w Warszawie na nowym prestiżowym osiedlu. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7