dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe, ładne mieszkanie na wynajem w inwestycji Yuniversal Podlaski Lira Park na warszawskiej Ochocie. Opis mieszkania Mieszkanie o metrażu 42 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czechowa

Wawrzyszew,Warszawa

5 900 zł70 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, klimatyzowany, 4-pokojowy apartament na Bielanach Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka, pralka). Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 550 400 zł76 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 76 m2 znajduje się, na zamkniętym osiedlu, na ostatnim 8 piętrze. W mieszkaniu znajduje się: - salon z aneksem kuchennym, - trzy sypialnie (w każdej pojemna szafa, a w głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Litewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

650 000 zł20 m² 32 322,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

To ogłoszenie zamieszcza właścicielka mieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Litewskiej 10, krótkiej ulicy łączącej al. Szucha z ul. Marszałkowską. Za płotem Ministerstwo Spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mirów,Warszawa

1 530 000 zł105 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować państwu lokal mieszkalny na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Łuckiej. Rokład pomieszczeń - 3 pokoje - kuchnia z jadalnią - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

688 000 zł28 m² 24 571 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

W trakcie realizacji Mieszkanie jednopokojowe położone w przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej sercu Starego Żoliborza, blisko węzła komunikacyjnego przy ul. J, Popiełuszki, pl. Wilsona oraz Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

798 000 zł49 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na cichym osiedlu ze świetnym dostępem do infrastruktury. Możesz wejść i od razu zamieszkać - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 650 000 zł162 m² 10 176,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament na Ursynowie. Standard Mieszkanie o powierzchni 162.14 m2 znajduje się na chronionym, kameralnym osiedlu, wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

646 000 zł31 m² 20 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie spełnia warunki programu Bezpieczny Kredyt 2% Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Termin oddania - II kw 2024r. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

2 000 000 zł80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 80,13 m 2 , które zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

449 000 zł33 m² 13 577 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Super oferta! 2 pokoje na Grochowie, 2 piętro w 4 pietrowym budynku W pobliżu pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, apteki, restauracje, blisko Rondo Wiatraczna. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kabaty,Warszawa

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób pracujących Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Polnej Róży obok Metra Kabaty o powierzchni 37m2. Przestronna kawalerka składa się z dużego pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pragnę zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na Ochocie tuż przy parku szczęśliwickim. Mieszkanie składa się z: -salonu, -4 pokoi, -2 niezależnych łazienek, -2 dużych balkonów Ponadto do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 700 000 zł96 m² 27 988 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Fantastyczny apartament z zapierającym dech widokiem, z 3 stron park, oaza ciszy i spokoju, bezpieczeństwo i prestiż. Apartament powstał z połączenia 2 mieszkań, w chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Górce,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| nowe mieszkanie dwupokojowe, położone na kameralnym osiedlu na Bemowie. Mieszkanie posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 23mkw i wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł57 m² 14 005 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiego 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 554 000 zł77 m² 20 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu czteropokojowy apartament o powierzchni 77 m2 wraz z dużymi balkonami o łącznej powierzchni 19 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 47 m2 na nowo oddanym (2023 r.) osiedlu inwestycji Robyg "Mój Ursus" przy C.H. Faktory / ul. Edwarda Habicha 12. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: - salon - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów Północny,Warszawa

1 749 000 zł90 m² 19 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Apartament 3 pokojowy, 2 duże sypialnie, 2 łazienki, oddzielna widna kuchnia, taras, miejsce postojowe w podziemnym garażu z założoną księgą wieczystą kw na sprzedaż! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frascati

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 650 000 zł76 m² 21 854,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Dzień dobry. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość w unikalnej lokalizacji 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy legendarnej ulicy Frascati. Najważniejsze informacje w skrócie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

874 000 zł37 m² 23 621,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament dwupokojowy o powierzchni 37 m2 wraz z balkonem o powierzchni 7 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach (słodowiec-Marymont).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 585 000 zł80 m² 19 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu czteropokojowy apartament o powierzchni 79 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni 18 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek z cegły, lata 60-te. 1 piętro bez windy. Cicha okolica, okna od podwórka. Blisko do metra Dworzec Gdański. Mieszkanie jest odmalowane , kuchnia z oknem. Chętnie najem okazjonalny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

730 100 zł48 m² 15 286,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2024 roku. Nowoczesne, kameralne osiedle na Gocławiu. W pobliżu sklepy, market, kino, przedszkola, szkoły i żłobki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 999 zł41 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na Sadach Żoliborskich przy ul. Przasnyskiej 4b w budynku z 2019 roku. Lokal 41m2 składa się z: - salonu; - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 58m2; przedwojenna kamienica z 1937r.; wysokie, dwustronne. 2 duże pokoje, balkon, garderoba, przedpokój, łazienka i oddzielna, widna kuchnia. Duża piwnica. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

735 000 zł39 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klucze do dyspozycji biura! Umów spotkanie pod numerem telefonu Oferta bez podatku pcc! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i luksusowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 46 m2, po remoncie, przestronne (dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój), położone na pierwszym piętrze (tylko dwa lokale na piętrze), słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 170 000 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928 r. Budynek.