dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

370 000 zł40 m² 9 181,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, 40m2, nowe budownictwo, atrakcyjna nowa cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,3 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z 2011 roku. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł123 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 5 pokojowe na osiedlu domków mieszkalnych w pobliżu Lasu Kabackiego,w doskonałej lokalizacji niedaleko stacji metra Natolin Mieszkanie ma 123 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

839 000 zł93 m² 9 021,51 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament na starej ochocie! Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone z tzw. Wysokiej pólki. Lokalizacja nie wymaga dodatkowej rekomendacji. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie zamkniętym, na "osiedlu Villa Parc" zapewnia wygodę i wysoki poziom życia. Wykonawcą inwestycji jest francuski deweloper Bouygues Immobilier. Stylowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie w centrum, duzy taras z pieknym widokiem na miasto. Pokoj dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i lazienka - 63m kw. (w tym taras 23m kw.) Cena mieszkania 60000 PLN +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 999 zł48 m² 41,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie meble i urządzenia nowe. 1 miejsce postojowe na parkingu w cenie 200zł/m-c. Czynsz w cenie, prąd dodatkowo płatny wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche, ustawne mieszkanie usytuowane na bliskiej Woli, składa się z obszernego pokoju z szafą, kuchni z prześwitem na pokój, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie umeblowane(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na cichym strzeżonym osiedlu Woronicza Park o powierzchni 75 m2. Trzy pokoje tj. salon z aneksem kuchennym ( 36m2) i dwie sypialnie ( 15m2 i 12 m2). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 075 zł51 m² 40,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 51m2 z dużym balkonem o pow. 11 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, wykończone w wysokim standardzie. Miesięczny koszt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ciche z oknami na stronę południową. Mieszkanie z tarasem 25m ogródkiem. Wykończone według indywidualnego projektu w wysokim standardzie. Posiada przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł117 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferujemy Państwu nowoczesne, utrzymane w klimacie loftu mieszkanie trzypokojowe w kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej. Nieruchomość o powierzchni 117m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w eleganckim, zamkniętym, strzeżonym osiedlu składa się z jednego pokoju o pow. 27,69 m2, który można przekształcić w dwa mniejsze. Okna z pokoju wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

499 000 zł50 m² 9 940,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3/3 p. w domu wielorodzinnym z windą. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, z monitoringiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowo wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 w śródmieściu. Wysokiej jakości markowe meble i sprzęt. Ekskluzywny apartamentowiec. W pełni wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe (39m) mieszkanie w 4 piętrowym bloku na Saskiej Kępie. Mieszkanie świeżo odmalowane, wolne od zaraz. W mieszkaniu są dwie rozkładane kanapy do spania, szafy, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

595 000 zł74 m² 7 997,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym, kameralnym osiedlu na Woli. Idealne dla rodziny 2+2. Mieszkanie składa się z salonu (16m2) z wyjściem na słoneczny balkon - loggię (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Włochy

Nowe Włochy,Warszawa

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 60m2 + 20m2 piwnica + ogródek 100m2 w Warszawie (nowe Włochy) Lokalizacja: cicha okolica domków jednorodzinnych, ruch wyłącznie lokalny. - do najbliższego przystanku mza ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia całkowicie wyremontowanie mieszkanie znajdujące się na parterze w 15 piętrowym bloku przy ul. Stefana Batorego na Mokotowie. ( remont przeprowadzono w sierpniu 2013 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, po generalnym remoncie natomiast z zachowaną oryginalną podłogą, parkietem i drzwiami - odrestaurowanymi. Przestrzeń została funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

przytulne,ciche,w rewelacyjnym punkcie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny i luksusowy apartament na Kępie Potockiej. Apartamentowiec zlokalizowany jest w pobliżu Kanałku przy ul. Gwiaździstej- osiedle zamknięte i strzeżone. Mieszkanie złożone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

345 000 zł51 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciche, trzy pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bielany-Wawrzyszew, usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Metraż mieszkania 50,7 m2, rok budowy bloku 1972. Mieszkanie posiada salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedaż bądź zamiana na mieszkanie 2pokojowe (praga-południe)! nietuzinkowe, przytulne I niebywale ciche miejsce W enklawie pragi południe! miejsce słoneczne I bardzo klimatyczne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Duże, 3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na warszawskiej Chomiczówce. Kuchnia widna, oddzielna - 6,60 m2 - zachód 1 pokój 11 m2 - zachód 2 pokój 15 m2 - wschód 3 pokój 16,2 m2 - wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października 2013r. luksusowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Saska. Wnętrze zaprojektowane przez architekta. Umeblowane, nowoczesne, 2 sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, przestronny apartament w eleganckim budynku z 2005r. na Dolnym Mokotowie. Rozkład pomieszczeń: salon z otwartą kuchnią 37m2, dwie sypialnie 11m2 i 15m2, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne,ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42 m2 znajdujące się na 9/13 p., zlokalizowane na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie wyposażone jest w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

6 184 zł104 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wynajęcia od zaraz bardzo przestronne i piękne 3-pokojowe mieszkanie (104 m) w świetnej lokalizacji przy ul. Filtrowej, zaledwie 10 minut spacerem od Pałacu Kultury. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i czyste mieszkanie po remoncie.Umeblowane. Saska Kępa. Bardzo dobra komunikacja. Polecamy. Kontakt licencja 2969 Kaucja: 1 700,00 zł Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Ochota,Warszawa

600 000 zł82 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Niesamowite I nietuzinkowe poddasze skąpane W słońcu W enklawie starej ochoty! miejsce idealne dla koneserów I pasjonatów oryginalnych rozwiązań! miejsce harmonijnie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

649 000 zł79 m² 8 257 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zadbane mieszkanie, nowe budownictwo w bardzo ładnej okolicy. Osiedle strzeżone, oddalone 3 min spacerem od parku Szczęśliwickiego. W 5 min dojdziemy do Blue City i Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

488 126 zł79 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,73 m2 w stanie deweloperskim. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym 20 000,-pln Wielkim walorem Osiedla Światowida jest jego położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

528 000 zł67 m² 7 880,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 w strzeżonym apartamentowcu. Na dole portiernia. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 5 piętrze - bez sąsiadów, jedno mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 090 zł64 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo przestronne, widne, przeszklone , ładnie wykończone mieszkanie! Mieszkanie bardzo dobrze oświetlone! Duży taras! 3 Pokoje. Mieszkanie składa się z salonu z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie dla konesera! Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Wysokość mieszkania 3,5 m. dobrze wpływa na jego kubaturę. Mimo położenia w centrum Warszawy okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią blisko stacji metra Imielin Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na 6 piętrze ,blisko stacji metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4 pokoje na Starym Mokotowie z garażem! Mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych położone przy ulicy Kazimierzowskiej na Starym Mokotowie. Dokładnie 80,27 m2. Idealne położenie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jedna z najlepszych lokalizacji śródmiejskich. Kilka kroków do Nowego Światu, krakowskiego Przedmieścia, pałacu Kultury. Kilka minut pieszo do centrum handlowego przy Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 319 400 zł147 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Elegancki, bardzo przestronny 4 - pokojowy apartament (skanska), blisko Wilanowa. W Apartamencie została wydzielona część dzienna i gospodarcza tj. Salon (50,0m2) / Kuchnia otwarta z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

494 000 zł56 m² 8 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Starej i klimatycznej Ochocie! Klimatyczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1955 roku przy ulicy Barskiej na Starej Ochocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia