dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Natolin,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 602,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,51 m znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku bez windy, stan wykończenia do remontu. Mieszkanie posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam atrakcyjną ofertę wynajmu jednopokojowego komfortowego mieszkania, dostępnego od zaraz, zlokalizowanego na nowym osiedlu na Bemowie. O mieszkaniu: nowe, 30m2, p iętro 1 z 4, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta: 21.12.2023 ENGLISH VERSION BELOW Mieszkanie do wynajęcia tuż przy Parku Moczydło na Woli; 2 osobne pokoje, 46 m2. Wynajem mieszkania nieumeblowanego lub z wyposażeniem dostosowanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 698 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjna oferta przy pl. Inwalidów i Cytadeli. Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Salon z balkonem, dwie duże, ustawne sypialnie, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Lokal wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Nowe budownictwo! Garaż! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkanie. Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

904 000 zł46 m² 19 652 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Ponadstandardowa wysokość lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Batalionu ak "parasol" 3. Kawalerka z balkonem po kapitalnym remoncie. Stacja Księcia Janusza tuz obok. 10 minut spacer do Wola Parku , liczne sklepy ,punkty gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł58 m² 18 828,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Mokotowie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Axentowicza

Anin,Warszawa

984 700 zł86 m² 11 434 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestronne, 4-Pokojowe Mieszkanie w Warszawie, w dzielnicy Wawer Anin - To Oaza Spokoju i Wygody! Z dumą prezentujemy unikalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

609 000 zł39 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe dobrze doświetlone mieszkanie na warszawskich Bielanach, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki - kuchni - przedpokoju Piękna okolica, las Bielański, lasek Lindego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania eleganckie mieszkanie klasy premium na warszawskich Bielanach, przy ulicy Sokratesa składające się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju - dużego balkonu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bemowo,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie na niewielkim strzeżonym osiedlu. Na I poziomie salon z wyjściem na balkon, otwarta na salon kuchnia., łazienka, pokój. Poziom II 2 pokoje, łazienka. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

544 540 zł38 m² 14 288,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna jest tylko dla Klienta gotówkowego. W mojej ofercie posiadam kilka mieszkań dwupokojowych w budynku przy ulicy Edwarda Habicha 7 w Warszawie na różnych piętrach. Na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Nowodwory,Warszawa

942 000 zł82 m² 11 558,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 81,5m2 - 300m od tramwaju - gotowe do odbioru Mieszkanie 81,5m2 położona w nowo wybudowanej inwestycji na Białołęce Nowodworach. Mieszkanie to salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy, mieszkanie z świetnym rozkładem pomieszczeń, bardzo widne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł100 m² 16 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca może być zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Przestronne, wysokie mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, przestronny apartament przy sadyba best mall budynek: sześciopiętrowy apartamentowiec z 2000 roku. Do dyspozycji mieszkańców wydzielone miejsce na rowery, wózkownia, garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Wawrzyszew,Warszawa

622 200 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki, garderoby i korytarza. Powierzchnia mieszkania 36,6 m2. Powierzchnia ogródka 15 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (opcjonalnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

920 400 zł35 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż dwupokojowego Mieszkania z Ogrodem na Biznesowej Woli Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, idealnego pod wynajem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Dużo miejsc ogólnie dostępnych przy bloku. Biuro ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

712 000 zł49 m² 14 530,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

3 przystanki do Metra Stadion 20 min. do Centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską. Stacja skm - 200 metrów od osiedla Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów pośrednictwa. Obecnie trwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł43 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 43M2, po odświeżeniu, kameralna kamienica, elektoralna, śródmieście budynek: kameralna trzy piętrowa kamienica przy ul. Elektoralnej, odrestaurowana i odbudowana po wojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 399 000 zł78 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie przy nowej linii metra. Pokój dzienny z widną, częściowo otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon, trzy ustawne sypialnie, łazienka z wanną, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocławek,Warszawa

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarchomińska

Szmulowizna,Warszawa

849 000 zł41 m² 20 556,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w jednej z bardziej klimatycznych części Pragi Północ, tuż obok Praskiego Centrum Koneser. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 312 000 zł88 m² 14 955 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2025 roku. Atrakcyjny apartament do dowolnej aranżacji. Dwa poziomy, na pierwszym balkon, zaś na drugim taras 78 mkw. Poziom 1 - około 70 mkw,.