dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

878 000 zł60 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne 3 pok. w kolejnym etapie cieszącego się dużą popularnością osiedla. Termin oddania - II kw 2024r. Zakup od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świetne miejsce Bielan. Przy metrze Słodowiec. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, przychodnia itp.; blisko parki, C.H. Arkadia. Budynek nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

646 000 zł31 m² 20 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu studio z tarasem Duży pok. dzienny - 21m2. Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Ostatnie mieszkania spełniające warunki bezpieczny kredyt - 2%. Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 271 000 zł90 m² 14 122,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

3 przystanki do Metra Stadion 20 min. do Centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską. Stacja skm - 200 metrów od osiedla Bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc. Obecnie rozpoczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

960 000 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Termin oddania - II kw 2024r. Zakup od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada i Cinema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 622 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz loggią (ok. 4m2). Przynależy piwnica. Dostępne od zaraz. Do dyspozycji 4 windy, hol wejściowy do budynku po remoncie, zamykany korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 237 000 zł62 m² 19 951,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament o powierzchni 62 m2 wraz z dużym balkonem o łącznej powierzchni 18 m2. Mieszkanie sprzedawane jest w wariancie dwupokojowym, ale można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

641 000 zł29 m² 22 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowa inwestycja na Bielanach. Bardzo dobra komunikacja. W 5 minut spacerem dojdziesz do najbliższego przystanku metra M1. W pobliżu galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł36 m² 26 301,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie idealne pod inwestycje/wynajem z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż mieszkania 2-u pokojowego (ok.36,5 m2) z balkonem i pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. mieszkanie 46m2 w osiedlu apartamentowców: capital Art Apartments z 2012 r. - ul. Giełdowej 4, tuż przy Centrum. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| przytulna kawalerka na Powiślu o powierzchni 30 m2. Pokój 17,5 m2 z balkonem. Kuchnia widna z wejściem z pokoju. Mieszkanie było remontowane w 2014 roku, wymieniono wtedy biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 metrów. Znajduje się ono na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z lat 1976-1978. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Ostatnie mieszkania spełniające warunki bezpieczny kredyt - 2%. Termin oddania - II kw 2024r. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Rakowiec,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/ 38 mkw z tarasem I garażem. Nowe, komfortowo urządzone i wyposażone mieszkanie. Funkcjonalne dla singla lub pary. Pokój dzienny wyposażony w sofę rozkładana pokrytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie, doskonała lokalizacja - w pobliżu metro Bródno, tramwaje nr 1,3,4,25 oraz liczne autobusy. Mieszkanie z loftową aranżacją, klimatyczne. Czynsz 2400, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł46 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zielone Powiśle! ul. Solec! Metro Centrum Nauk Kopernik! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 46,31m2. z kuchnią prześwit. Do remontu! Usytuowane na 5 piętrze budynku 10-piętrowym 1968 roku. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

624 000 zł28 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament studio o powierzchni 28 m2 wraz z dużym ogrodem o powierzchni 13 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach (słodowiec-Marymont).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Kabaty,Warszawa

1 970 000 zł95 m² 20 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w pobliżu Lasu Kabackiego z tarasem i ogródkiem. Kup bez prowizji! Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Grodzisk,Warszawa

709 000 zł57 m² 12 504 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1.piętrze w 2.piętrowym bloku bez windy na osiedlu z 2010 roku przy ulicy Podłużnej 45A. Mieszkanie o powierzchni 56.7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

739 990 zł38 m² 19 483,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Korzystna cena.! zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania po remoncie, usytuowanego zaledwie 1 km od centrum miasta. Jest to oferta idealna na start ale też pod wynajem, zarówno krótkoterminowy jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz. Kompletnie wyposażony apartament składający się z pokoju dziennego z balkonem, dwóch sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 190 000 zł50 m² 23 938,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

2- pokojowe loftowe mieszkanie W nietuzinkowym klimacie kamienicy Z 1895 roku. Budynek: historyczna 5-piętrowa kamienica wybudowana w ostatnich latach XIX w. jako jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 445 000 zł72 m² 20 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 72 m2 wraz z dużym ogrodem o łącznej powierzchni 112 m2. Apartament położony na parterze o słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syreny

Młynów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| przytulne, umeblowane mieszkanie blisko centrum tuż obok stacji metra Młynów. Pokoje duże, przestronne, oddzielne w pełni umeblowane: duże szafy, 2 duże kanapy; przestronna, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lekka

Młociny,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjny lokal mieszkalny, w nowym budownictwie, przy stacji metra Młociny, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz własnym schowkiem o powierzchni prawie 5 m2 (np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie w pobliżu Fortów Bema. Pokój dzienny z zabudowaną loggią, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc, oraz spory przedpokój. Lokal widny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pory. Przestrzeń mieszkania została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 000 000 zł59 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niesamowitym mieszkaniem tuż przy największej ostoi zieleni w Warszawie-Lesie Kabackim. Mieszkanie skłąda się z: -salon (22,9m2) z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oboźna

Powiśle,Warszawa

2 400 000 zł95 m² 25 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy 4.czteropokojowy apartament w sercu warszawskiego Powiśla o powierzchni 95 m2 (do remontu), w wyjątkowej modernistycznej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

7 500 zł102 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament o powierzchni 102 m2 położony w inwestycji o wysokim standardzie przy ul. Dolnej na warszawskim Mokotowie. Lokal 3 pokojowy składa się salonu.