dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

690 000 zł54 m² 12 801,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| polecam na sprzedaż 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, z widną kuchnią, na Targówku Mieszkaniowym, na pograniczu z Pragą Północ, ul. H. Junkiewicz. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

2 600 zł32 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukacie Państwo kawalerki położonej blisko centrum, szpitala Banacha, wum z dużym, przestronnym pokojem oraz oddzielną kuchnią - to prezentowane mieszkanie czeka na Państwa :). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

4 000 zł59 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia, po odświeżeniu, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Kępnej, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Wawrzyszew,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 939,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki, garderoby i korytarza. Powierzchnia mieszkania 36,6 m2. Powierzchnia ogródka 15 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (opcjonalnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Centrum,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie przy stacji metra, nowym Świecie i Chmielnej. Dwa duże pokoje, widna kuchnia, łazienka z prysznicem. Stan dobry. Możliwość przerobienia na trzy pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

940 000 zł66 m² 14 148,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Świeżo wykończone, narożne trzy pokoje położone na nowoczesnym osiedlu oddanym do użytkowania w 2022 roku. Przestronny salon z wyjściem na duży balkon, półotwarta kuchnia, dwie przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

5 700 zł85 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem zlokalizowane na zamkniętym osiedlu - marina mokotów budynek: osiedle Marina Mokotów zostało zaprojektowane przez apa kuryłowicz&associates, a jego budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

569 000 zł24 m² 23 406 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Digital Broker oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 24,31 m2, usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Kasprzaka 29C. Mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

697 000 zł23 m² 30 199,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Bezpośrednia sprzedaż od właściciela bez prowizji! *** Sprzedam bezpośrednio przytulną i wyposażoną kawalerkę w samym Centrum Warszawy w topowej lokalizacji przy Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stara Praga,Warszawa

6 500 zł57 m² 114,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie W sercu starej pragi budynek: pięciopiętrowy apartamentowiec wchodzący w skład mieszczącego się pod adresem Kłopotowskiego N o 11 zrewitalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis białołęka _ Brzeziny / ul. Warzelnicza 7 / 55 m2 / balkon / osiedle strzeżone / parinkg/ Mieszkanie położone na nowczesnym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

835 000 zł51 m² 16 372,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży bardzo ładne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskim Wawrzyszewie (bielany) przy ulicy Antoniego Czechowa 2. Nieruchomość mieść się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładnie mieszkanie. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Możliwość dokupienia 2 miejsc garażowych (30 000 zl jedno). Spokojna i kameralna okolica, 2 piętrowy blok z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowe, funkcjonalne mieszkanie na Białołęce. Metraż 54,64 mkw. Cztery pokoje, trzy sypialnie. Autobus. Zaletą jest niski czynsz, poniżej 10 zł/mkw, dzięki zastosowaniu pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

797 000 zł56 m² 14 181,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Co przychodzi Ci na myśl kiedy mówisz mieszkanie dla mojej rodziny ? - funkcjonalny rozkład i zadbane wnętrze - w pobliżu żłobki, przedszkola i szkoły - place zabaw i boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwustronne wsch/zach: salon z aneksem kuchennym od dziedzińca, sypialnia od ulicy, łazienka z wc (wanna z funkcją prysznica), p.pokój. Wyposażone w meble, komplet agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 333 000 zł42 m² 31 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w sercu Warszawy. Prestiżowa, nagradzana wielokrotnie lokalizacja w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego (M2). 19 dzielnica to otwarte osiedle z własną infrastrukturą ulice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***do wynajęcia od zaraz*** lokalizacja Znakomita lokalizacja, samo centrum Warszawy! Zapewnia możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji i uroków miasta. Doskonałe miejsce pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 950 zł35 m² 13 447 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc, bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Tylko 12 min autobusem do stacji metra. Dojazdy komunikacją miejską (przystanek 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 221,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem, osobno wc oraz przedpokój z szafą i dużą garderobą. Lokal widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 840 000 zł126 m² 14 565 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w prestiżowej części Żoliborza - Marymoncie-Potok, przy ul. Gwiaździstej. To nieruchomość o niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

630 000 zł31 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przestronna kawalerka z ogródkiem na zamkniętym osiedlu na Bielanach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka oraz łazienka z prysznicem. Lokal w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 150 zł52 m² 118,13 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z widokiem - platinum towers - W biznesowej części warszawy! grzybowska 61. Bardzo przestronny, jasny apartament na 20 piętrze w prestiżowej inwestycji z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 900 zł73 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przestronny trzypokojowy apartament w budynku przy ul. Obrzeżnej 7a - z doskonałą komunikacją. W pobliżu centrów biznesowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Wola,Warszawa

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż oferta bezpośrednia. Lokal 48m2 Wysoki parter. Układ pomieszczeń to 3ustawne osobne pokoje przedpokój i łazienka z prysznicem. Stan lokalu Okna plastikowe. Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

875 700 zł63 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, 3 pokoje z balkonem na Bemowie Lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich 87 (warszawa Bemowo). Parametry mieszkania: powierzchnia: 63 m . Pokój dzienny: 16,04 m (z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Nowodwory,Warszawa

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne i bardzo ciche 4 -pokojowe mieszkanie o pow. 69,97 m2. Doskonale skomunikowane z Centrum (dojazd do metra Młociny 10min. tramwajem ). Wspaniale rozwinięta infrastruktura - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

2 600 zł34 m² 77,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne ustawne dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na Woli (długosza róg Młynarskiej) Wszystkie instalacje w lokalu są nowe. Woda oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

575 000 zł32 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przytulne, jasne, ciepłe, umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasiczyńskiej. Lokal mieści się na ostatnim 10.piętrze co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności.