dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poczty Gdańskiej

Skorosze,Warszawa

875 000 zł90 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jasne / słoneczne / dwupoziomowe / taras / loggia / piwnica / garaż Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Skoroszach w Ursusie przy ul. Poczty Gdańskiej 17. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

740 000 zł37 m² 19 919 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy nie zamieszkane o podwyższonym standardzie wykończenia, z dbałością o każdy detal 2-pokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 37.15m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł61 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***do wynajęcia od 1 lutego 2024 r.*** LOKALIZACJA Znakomita lokalizacja, samo centrum Warszawy! Zapewnia możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji i uroków miasta. Doskonałe miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

828 000 zł52 m² 16 065,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na Bielanach. Ustawny pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia , kuchnia w aneksie oraz łazienka z prysznicem , pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu przy Niedzielskiego. Składa się z salonu z widną, otwartą kuchnią oraz z wyjściem na balkon 810 m2, dwóch ustawnych sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów z balkonem. Bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia, lokal jest narożny. Rozkład nieruchomości jest idealny. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

972 000 zł58 m² 16 695,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+ 48 730.912.312. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 58,22m2 w osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Klimczaka w pobliżu Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

476 000 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdującej się na Warszawskim Targówku. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Targówek. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia cicha, słoneczna kawalerka, dla spokojnej, niepalącej pary lub singla przy ul. Bonifacego, blisko Wilanowa. Położona na 3. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 811 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł128 m² 8 195,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Odbiór w styczniu 2024! Mieszkanie w zabudowie segmentowej o powierzchni 128 m2 z prywatnym 200 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

999 000 zł95 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 95m2 + taras gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie, przy ul. Szekspira na Bielanac h: salon dwie spypoalnie oddzielna, widna kuchnia łazienka przedpokój balkon komórka lokatorska w piwnicy Duży parking 500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

879 000 zł38 m² 23 396,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje na Żoliborzu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia, łazienka z dużym prysznicem oraz mały przedpokój z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach blisko stacji metra Młociny. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkon, ustawna sypialnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na jednej z najbardziej klimatycznych ulic Starej Pragi, przy ul.Ząbkowskiej w Warszawie. Ok. 5 min spacerem do najbliższej stacji metra Dworzec Wileński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bellottiego

Nowolipki,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzone i wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie (kontakt tylko i wyłącznie za pośrednictwem whatsapp lub umówienia spotkania online) Wynajmę ciekawie urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 400 000 zł47 m² 29 787,20 zł/m²

 

Piętro:11/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas, obecnie wynajmowane - można przejąć Najemcę-bądź zrezygnować z Najemcy, doskonałe na Inwestycję, polecam apartament położony w ścisłym centrum Warszawy, platinum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

6 000 zł62 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowej inwestycji art deco na woli budynek: apartamentowiec Art Deco, to kameralny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia. Inwestycja z 2018 roku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

1 744 900 zł87 m² 19 998,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikatowe, dwukondygnacyjne mieszkanie w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Woli Młynów. Jego powierzchnia to 87.25m2, z dodatkowym 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 939 810 zł188 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Oddane do użytku. Salon z jadalnią 67,88 mkw. Kuchnia 15,25 + spiżarnia 3,32. Trzy sypialnie od 13,02 do 21,08 mkw. Dwie łazienki + wc. Garderoba. Taras 27,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy niezamieszkiwane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.95m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Liwskiej 2. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Włochy,Warszawa

897 000 zł64 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Włochy 64 m2 Garaż Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego na Warszawskich Włochach. Ciekawa lokalizacja. Adres: ul. Zapustna 34 Powierzchnia - 63,70 m2 Piętro - Parter Ilość Pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 276,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie na ul. Jeżewskiego 5, osiedle Kasztanowa Aleja, ursynów Kabaty Mieszkanie o pow. 38,3 m2 + komórka lokatorska 3,4 m2 - łącznie 41,7 m2 1 piętro (budynek 5 piętrowy) Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 488 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania ładna kawalerka o powierzchni 31.45 m2. Nieruchomość znajduje się na Bródnie w super lokalizacji przy ulicy Krzywińskiej 17 w apartamentowcu z 2010 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

559 000 zł32 m² 17 469 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładna, wyremontowana kawalerka o powierzchni 32m2 położona na 10. piętrze w 10. piętrowym odremontowanym bloku z nowymi windami przy ulicy Łojewskiej. Lokal po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

765 000 zł53 m² 14 325,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy Fortach Bema. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 287 340 zł157 m² 20 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Oddane do użytku. Salon z jadalnią 42,44 mkw. Kuchnia 12,3 + spiżarnia 3,82. Trzy sypialnie od 15,64 do 19,45 mkw. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.