dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

575 000 zł37 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wola / ul. Wolska / 37 m2 / 2 pokoje / winda Dwupokojowe mieszkanie położone na Woli, w budynku z lat 60tych w windą. Mieszkanie Mieszkanie widne, narożne, z oknami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,90 m² 12 912,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż wygodne 1 pokojowe mieszkanie w Ursusie na osiedlu Magnolie Warsaw Apartments. Mieszkanie o pow. 30,9 m2, jednostronne, wyodrębniona własność lokalu (założona księga.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł62 m² 12 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedaży jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m na warszawskim Bródnie, przy ul. Piotra Wysockiego 14. Lokal znajduje się na parterze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z dwiema sypialniami na Woli [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł55,27 m² 24 425,55 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł54,91 m² 18 029,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać swoją historię. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. Przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,20 m² 21 823,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 36,20 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1972 r., Śródmieście Ujazdów. Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł45,22 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul Astronautów na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym. Układ mieszkanie : - pokój 20 m - pokój 10 m - kuchnia 6 m - łazienka 4 m -.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł41,63 m² 19 673,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł42,25 m² 52 071,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje apartament w ścisłym centrum Warszawy - przy ul. Niecałej 5, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogród Saski oraz Teatr Narodowy. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,50 m² 12 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł133 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wygodny penthouse z pięknym tarasem w okolicach centrum handlowego Arkadia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł65,51 m² 129,75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

5 472 zł39 m² 140,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Duży taras | W sercu Powiśla I Metro I Recepcja I Garaż ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł52,91 m² 19 845,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy metrze Racławicka | Serce Mokotowa | Ogromny potencjał aranżacyjny Szukasz miejsca z klimatem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie w samym sercu Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł55,25 m² 16 995,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie z garderobą, dużym balkonem i garażem gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, które łączy wygodę nowoczesnego wnętrza z energią Pragi Północ? To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

***możliwość adaptacji trzeciego pokoju! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, o powierzchni 55 m , położone przy Alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł54 m² 17 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kabacki Dukt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł37,31 m² 22 755,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł68 m² 23 897,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł70,79 m² 107,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw. położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł61,65 m² 16 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł125 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 125 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,60 m² 13 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Budynek bez windy. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł75 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Elegancki apartament Z tarasem na ostatnim piętrze Narożny Apartament Premium I Taras na ostatnim piętrze 51.82 m I Ostoja Wilanów I Prestiżowa lokalizacja ***** ROZKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł59 m² 67,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже / English below Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie, na terenie nowoczesnego osiedla Galeria Park Top. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł20,69 m² 16 868,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Hot oferta! wyłącznie W pepper house! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m , położoną na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł71 m² 38 014,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na zielonym i spokojnym osiedlu Zielone Zacisze na warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł30,10 m² 16 943,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł101 m² 25 643,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Loftowy apartament na mokotowie / dwa miejsca W garażu / komórka / dostępne od zaraz Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w inwestycji Qbik Loft Apartments. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,30 m² 14 604,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ochota, szczęśliwice, ulica Grójecka / Korotyńskiego - 49,3m2 / 2 pokoje + oddzielna kuchnia + Balkon + piwnica we speak english Mieszkanie do remontu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 560 zł59,68 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ciche 3 pokoje z balkonem | 59,68 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 7 | 59,68 m | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł89,75 m² 14 206,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 89,75 mkw, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej w budynku z 2005 roku. To propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora idealna lokalizacja! ? Metraż: 38 m | ? Piętro: 4/6 ? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia ? Dostępne od 16-tego czerwca Nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł65 m² 13 153,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 65 m | po generalnym remoncie | loggia z widokiem na zieleń | Chomiczówka Szukasz gotowego do zamieszkania, przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł41,20 m² 18 665,05 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m2, położone przy ul. Solec 109, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.