Mieszkanie, ul. Londyńska

Londyńska, Warszawa, mazowieckie

  • 8 200 zł
  • 89 m²
  • 92,13 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Miernik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Londyńska

Londyńska, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

8 200 zł

89 m²

92,13 zł/m²

Mieszkanie, ul. Londyńska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

8 200 zł 89 m² 92,13 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 89 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 1937
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PETRA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PN892199

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m², położone przy ul. Londyńskiej na prestiżowej Saskiej Kępie jednej z najbardziej klimatycznych i cenionych części Warszawy.
Lokal łączy komfort codziennego życia z dużym potencjałem aranżacyjnym, a dzięki funkcjonalnemu układowi świetnie sprawdzi się zarówno jako przestrzeń mieszkalna, jak i eleganckie biuro lub kancelaria. (...)