dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

528 061 zł36,85 m² 14 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł230 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

Zapraszam do prezentacji lokalu inwestycyjnego - 230 mkw. - możliwość wyodrębnienia 3 lokali mieszkalnych. Obecny podział powierzchni - 9 pokoi, 2 kuchnie,4 wc Lokal ma status biura, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54,60 m² 15 018,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54,6m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

819 000 zł53,70 m² 15 251,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o dużym potencjale, położone na 7 piętrze budynku w samym sercu warszawskiej Ochoty. Najważniejsze informacje: - 3 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64,40 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w zielonej i spokojnej części Anina. Lokal pierwotnie miał.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 000 zł260 m² 53 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu absolutnie unikatowy apartament na sprzedaż usytuowany w jednym z najładniejszej i najbardziej cenionej inwestycji warszawskiego Powiśla przy ul. Drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,28 m² 32 639,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.28 m2 I Blisko centrum I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.*.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 000 zł37,01 m² 33 963,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43a Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,80 m² 11 179,58 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

R e Z E R W A C J A Narożne, 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, o powierzchni 56.8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego na Ursynowie. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł260 m² 21 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł39,69 m² 22 499,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z możliwością wydzielenia 2 pokoi o pow. 39,69 m2 na ul. Dzikiej. Kawalerka w bardzo dobrym stanie mieści się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie przy stacji metra ursynów Dwa niezależne pokoje/duży balkon/metro Opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, ciche, jasne z dwoma niezależnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 784 zł58,68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,15 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 zł44,50 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Nalewki o powierzchni 44 m2 położone na 2 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2000 roku. Składa się z salonu, umeblowanego i wyposażonego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,50 m² 14 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Poznaj ofertę mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł46,70 m² 38 543,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska wola Pięknie zaprojektowane 2-pok. mieszkanie w stylu minimalistycznym, przy ul. Grzybowskiej To wyjątkowe mieszkanie zostało zaprojektowane z najwyższą starannością.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł71 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Zwierzęta nie są akceptowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,40 m² 70,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, światło i świetną lokalizację ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59 m² 27 118,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. Są mieszkania, które kupuje się metrami. I są takie, które kupuje się atmosferą. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł53,90 m² 25 046,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie położone na 5. piętrze prestiżowego budynku Wola Libre przy ul. Obozowej 20. To propozycja dla osób, które poszukują designu, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 523 zł59,45 m² 13 986,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, atrakcyjnego mieszkania na Warszawskiej Woli! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 920 zł59,57 m² 13 210 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** Do zaoferowania mam 3 pokojowy apartament na 4 piętrze z obszernym narożnym balkonem. Nowa inwestycja powstaje na Targówku, w kameralnym zakątku starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 962 zł78,31 m² 15 629,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 3-pokojowe mieszkanie W tej cenie 15 600 zł/m Takiej oferty w tej inwestycji już nie będzie. 0% prowizji | 0% pcc | gotowe do odbioru od ręki Kupujesz nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł88,70 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Ursus / Dzieci Warszawy - 2 pokoje - 47m2 / parking / piwnica we speak english gotowe do wejścia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 061 381 zł79,59 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż niesamowite mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku o wyjątkowej charakterystyce. Do mieszkania przynależy 65 m2 doświetlona piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Gocław | 70 m | Dwustronne | Do remontu Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na warszawskim Gocław w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł156 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z charakterem przy ul. Wiejskiej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na ostatnim, czwartym piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,1 m , położone na 3 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku z windą przy ul. Górczewskiej. Idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie, w eleganckim i strzeżonym budynku. Mieszkanie składa się z salonu i otwartej kuchni, sypialni z balkonem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł66,21 m² 83,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł55,67 m² 16 076,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56m2. W kamienicy z lat 50, w sercu warszawskiego Muranowa, przy ulicy Nowolipki 17a. Nieruchomość usytuowana jest na niskim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 512 zł36,66 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Mokotów | odbiór w tym roku Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie? Ta propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Antalla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł26,37 m² 22 184,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 26,37 m2 posiadające loggię. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł42,16 m² 18 477,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,71 m² 26 893,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kompaktowe 2 pokoje w zabytkowej kamienicy | Mokotów Dolny | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,71 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

496 800 zł27,60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m , zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną.