dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

605 000 zł31,81 m² 19 019,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nowoczesna kawalerka przy Parku Szczęśliwickim Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 552 zł85,49 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł100 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty w apartamentowcu Ochota Residence przy ulicy Niemcewicza. Bardzo atrakcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35,00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 900 zł90 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,91 m² 20 257,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

744 046 zł43,77 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko pkp Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł52,99 m² 13 021,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowizja kupującego - 0%. Prezentowane mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje nowym właścicielom nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwala na wykończenie wnętrz zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,57 m² 16 826,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

- klimatyczny salon z aneksem kuchennym: jasna i otwarta przestrzeń wypoczynkowa. Aneks kuchenny w białej zabudowie w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt agd. - przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł45,60 m² 14 144,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 45,60 m mieszczące się przy Al. Waszyngtona w Warszawie. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bloku mieszkalnego wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Milenijna - 2 pokoje - 50m2 / balkon we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55,21 m² 79,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, luksusowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, usytuowany na 2. piętrze niskiego budynku z oknami wychodzącymi na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,87 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia przestronna kawalerka na Starej Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju, odrębnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37 m² 17 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Warszawa, praga-Południe, grochów Powierzchnia: 37 m Liczba pokoi: 2 3 piętro (ostatnia kondygnacja) Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,50 m² 11 962,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu Parku Bródnowskiego. Lokal idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł38,28 m² 16 457,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł276,60 m² 39 045,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji ostra residence, położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,30 m² 19 582 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Apartament o powierzchni 38,3 m2 w reprezentacyjnym budynku z portiernią na Stegnach. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42 m² 15 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m na warszawskim Mokotowie (służew) przy ul. Jadźwingów 5/7. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł120 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł30 m² 24 633,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kompaktowe mieszkanie z możliwością aranżacji na funkcjonalne 2 pokoje. Duże przeszklenia i balkon zapewniają dobre doświetlenie wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80,31 m² 99,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna inwestycja Z tarasem na granicy Z mokotowem Wysoki standard wykończenia | 3 sypialnie | Dwustronne | Panoramiczne okna | Taras 16 m | miejsce w garażu podziemnym | Recepcja |.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł45,60 m² 16 644,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wiatracznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,51 m² 15 365,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 9 piętrze, w zadbanym budynku z lat 70-tych, wyposażonym w 2 windy, przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 771 100 zł89 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne | 4-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum | na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,60 m² 16 825,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,91 m² 12 951,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Marsa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł69,08 m² 24 319,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie U nas Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Vena Mokotów. To idealna propozycja dla osób ceniących najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,52 m² 16 497,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 pokoje na greenwood | Południowy zachód | Duży balkon | Oferuję funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone na nowoczesnym osiedlu Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł83 m² 62,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie - fantastycznie położone w samym centrum Miasteczka Wilanów.Wszędzie blisko,do sklepów, kawiarni, restauracji, przystanku autobusowego, a wkrótce także do tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58,70 m² 12 419,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,40 m² 13 015,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne | Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1969 roku. Budynek zadbany, z wyremontowanymi klatkami schodowymi oraz dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68,30 m² 13 162,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,3 m , położone na Bielanach przy ul. Alighieri Dantego. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,08 m² 23 871,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w klimatycznej, powojennej kamienicy z lat 50. Nieruchomość łączy historyczny urok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł34 m² 23 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Koprowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z: - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu - kawalerka 31 m | warszawa, ul. Waliców 19 Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m , położona w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł88 m² 16 931,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim, położonej w ścisłym centrum Warszawy ul. Waryńskiego 9 w odrestaurowanej kamienicy Lokal o powierzchni 88 m (ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

874 950 zł65,20 m² 13 419,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio Ochota | Gotowe do wprowadzenia Prezentuje mieszkanie ciche i dobrze doświetlone. Jest to propozycja dla osób które cenią sobie dobrą infrastrukturę a załatwianie codziennych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,23 m² 24 229,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m , położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij