dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

770 000 zł66 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poranna kawa na tle zieleni, cisza, która pozwala złapać oddech i wnętrze, do którego chętnie wraca się po całym dniu tak wygląda codzienność w tym miejscu. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł61 m² 42,56 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu, przy ul. Gwiaździstej. Z 19 piętra rozciąga się spektakularny widok na panoramę Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zamieszkaj wysoko z widokiem, który robi wrażenie każdego dnia. Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe, ciche mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu na prestiżowym osiedlu 19. Dzielnica, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

469 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,07 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

2 580 000 zł117 m² 21 972,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie w Wilanów One | 117,4 m | 4 pokoje | 2 loggie | Klimatyzacja | Sarmacka 19 Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Wilanów One,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bemowo ul. Szeligowska | 300 m do stacji metra Chrzanów (oddanie metra już w 2026 roku) > 40 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon typu loggia o powierzchni ok 10 m > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 770 000 zł68 m² 25 881 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* english version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nowoczesne, 2-stronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,4 m2, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Czyste,Warszawa

1 745 000 zł50 m² 34 823,40 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne wyposażenie zapewniają nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: malesatel. Przytulna kawalerka gotowa do zamieszkania tuż przy Parku Szczęśliwickim! Podstawowe informacje:Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 po generalnym remoncie z dużą loggia 4,5 m2. Gotowe do wprowadzenia. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Nowoczesne 54 m przy Metrze Wilanowska komfort, styl i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce się wracać po pracy? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Targówek,Warszawa

1 123 600 zł92 m² 12 213 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Planowane oddanie: IV kwartał 2026 r. 0% pcc bez prowizji, zakup od dewelopera Liczba pokoi: 5 Piętra: 2 i 3 Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie (idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł52 m² 71,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia piękne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50m2 znajdujące się na Dolnym Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

970 000 zł50 m² 19 207,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50.5 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Mieszkanie o powierzchni: 86 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

602 000 zł48 m² 12 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 48,2m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na zielonym osiedlu Ursus-Niedźwiadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

The Estate Warsaw przedstawia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , w budynku z cegły 1961 roku, w prestiżowej części Warszawy - Śródmieście Południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze-Południe -saska kępa przy ul. Międzynarodowej. W skład mieszkania wchodzi:- pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne