dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

553 029 zł44 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od dewelopera Oddanie już w grudniu 2025 Szczegóły mieszkania: liczba pokoi: 2 Salon z aneksem kuchennym - funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

665 000 zł56 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna zielona okolica - ulica melomanów - Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii - osiedle Nehru Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Chomiczówka,Warszawa

2 900 zł57 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57 m2 Mieszkanie bez mebli. Drugie piętro w budynku 13-piętrowym. Salon połączony z kuchnią z dużym słonecznym balkonem, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

575 000 zł51 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem - ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 189 000 zł83 m² 14 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie 83,2 m | ul. Geometryczna, warszawa (zielona Białołęka / Targówek) Wykończone w 2025 roku mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł39 m² 17 396,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 47,3 m2 Piętro: 11/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 015 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,39 m położone na pierwszym z trzech pięter w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa przy ul. Grażyny. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Rakowiec,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania mieści się przy ul. Siemieńskiego (róg Dickensa). Dwupokojowe 36m2, piętro 5/9 (dwie windy). Salon połączony z kuchnią, (nowe szafki kuchenne i sprzęt agd), tworzy przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

780 000 zł37 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, które łączy dynamikę miasta z ciszą po godzinach pracy? A może interesuje Cię bezpieczna lokata kapitału na Woli? Mieszkanie przy ul. Radziwie to dowód na to, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1985 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Majdańskiej składające się z: przedpokoju Aneksu Kuchennego Salonu Sypialni Łazienki Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Żerań,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe Z dwoma ogródkami, dwoma miejscami postojowymi W garażu na osiedlu classic. Budynek: inwestycja z 2022 roku. Do wynajęcia trzypokojowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o przestronnym układzie, urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, funkcjonalna aranżacja oraz starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 089,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem oferty jest 35-metrowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Starej Ochoty, przy ulicy Białobrzeskiej. Lokal położony jest na trzecim piętrze. W budynku nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł19 m² 27 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 19m2, usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1950 roku zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Nowolipki. Budynek zadbany, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna, bez agencji Oferuje do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie + miejsce w garażu podziemnym w cenie. Powierzchnia 53m na 5 pietrze w budynku z winda na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł46 m² 15 916 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18 m położone przy Al. Jerozolimskich na wysokości ul. Dzieci Warszawy Przestronny salon z kuchnią 27,44m2 (kuchnia robiona na wymiar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowa

Włochy,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - nowe mieszkanie 3-pokojowe Z ogródkiem - warszawa włochy lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

5 300 000 zł144 m² 36 805,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Poranek w centrum może wyglądać inaczej. Na dziewiątym piętrze miasto cichnie, a światło swobodnie wypełnia przestronny apartament. Panorama Warszawy pozostaje w tle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

530 000 zł30 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spalinowa

Grochów,Warszawa

1 918 504 zł96 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania 95,93 m2 w wyjątkowym, modernistycznym apartamentowcu zaprojektowanym przez znanego architekta Jacka Lenarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 399 zł58 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: # Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 17 # 58m2, parter, 2 pokoje + wydzielone w sypialni miejsce na biuro # mieszkanie w nowym budownictwie, wcześniej sporadycznie użytkowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

497 000 zł24 m² 21 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

2 800 zł53 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 5 pięter zadbanego budynku wyposażonego w windę z 2000 roku roku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

988 000 zł55 m² 17 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | Wola - Młynów | ul. Żytnia | blisko Browarów Warszawskich i metra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Żytniej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

29 093 zł127 m² 228,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne i bardzo komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem w nowoczesnym stylu w sercu warszawskiego Powiśla to najlepszy wybór dla tych, którzy kochają minimalizm i elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegadłowicza

Wola,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Warszawa Wola. ul. Emila Zegadłowicza 4 2,5km do Centrum możliwość wydzielenia 2 pokoju Wyjątkowe, ciepłe, przytulne a przede wszystkim zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji 2,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

947 000 zł61 m² 15 524,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. DO dyspozycji właścicieli rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 36m2 w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Kępa Potocka. Mieszkaniemieszkanie przez dłuższy czas było wynajmowane. Właściciel podzielił je na 4 małe pokoje (ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 369 900 zł76 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,11 m , położonego przy ul. Skoroszewskiej 26 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Targówek,Warszawa

409 000 zł19 m² 21 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowoczesna kawalerka znajdująca się na Targówku przy ulicy Obwodowej na osiedlu z 2019 roku. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości do nabycia w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

399 999 zł31 m² 12 936,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Stare Miasto,Warszawa

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio sprzedam luksusowy apartament W sercu starego miasta. Topowa lokalizacja apartamentu jest idealna pod inwestycję, a wysoki standard gwarantuje wysokie zyski. Apartament znajduje się.