dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie na wynajem | śródmieście | miejsce parkingowe Z przyjemnością prezentujemy kompaktowe, stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Targówek,Warszawa

895 000 zł85 m² 10 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku z windą, otoczonego zielenią, lasami i rezerwatami przyrody. Idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

673 568 zł60 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytku Zakup od dewelopera 0% pcc Bez prowizji szczegóły mieszkania Liczba pokoi: 3 Piętro : 2 Salon z aneksem kuchennym Pokój 1 Pokój 2 Łazienka wc Garderoba Hol Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng Below Na wynajem | 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Al. Solidarności 94 | Ścisłe centrum Warszawy Westate Wola prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 795,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul.SZulborskiej. Budynek mieści się w kompleksie Sawa Dom (2009 r.) całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Lokal znajduje się w bloku z 2021 roku w cichej, zielonej okolicy, która intensywnie się rozwija. Układ: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23 m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Muzeum polin Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w zielonej i spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rakowiec,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul. Bohdanowicza 4 na warszawskim Rakowcu (ochota). Lokal znajduje się na 8 piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Astronomów

Koło,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 963,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w niskim, kameralnym budynku przy samym metrze (księcia Janusza) 27,5 m2 na 3/3 pięter przy ul. Astronomów 11. Jest to idealna nieruchomość na start, jak i inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

698 000 zł43 m² 16 346,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,7m2, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1951 roku, usytuowanej przy Alei Zjednoczenia, tylko 2 minuty spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniewska

Augustówka,Warszawa

869 900 zł62 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa, zlokalizowanej na Mokotowie - Augustówka, ul. Antoniewska, w Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniegockiej

Powiśle-Solec,Warszawa

5 300 zł57 m² 92,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone przy ul. Śniegockiej w sercu Powiśla. Lokal mieści się na 2. piętrze w zadbanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

6 000 zł43 m² 140,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu - dwupokojowe nowiuteńkie mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Woli. Lokal dostępny od zaraz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,54 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 349 000 zł75 m² 17 931,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokoje / Forty Bema 5 minut / 75,23 m2 / Balkon 6,6 m2 / Taras 50 m2 / Garaż podziemny Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo korzystny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie o powierzchni 53,15 m , położone na warszawskim Mokotowie, na ulicy Chełmskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

694 000 zł32 m² 21 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 31,65 m | Balkon 8,6 m | Wola | 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny apartament zlokalizowany przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w Warszawie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

669 441 zł57 m² 11 707,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 57,18 m2 Ogródek lokatorski: 29,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

604 500 zł44 m² 13 864,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie 4 kwartał 2026 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 43,60 m Rozkład pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Włochy,Warszawa

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu świeżo odnowione mieszkanie w budynku wolnostojącym z ogrodem. Opis: budynek jest świeżo po generalnym remoncie. Podzielony jest na trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

775 000 zł29 m² 26 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: jasna, funkcjonalna kawalerka | 29 m | ul. Rydygiera 18 | Żoliborz | splace Park Westate Żoliborz prezentuje ofertę sprzedaży komfortowej oraz bardzo ustawnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku przy ul. Redutowej w Warszawie. Bardzo dobra lokalizacja - tuż przy parku Sowińskiego, co daje rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 468,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,33 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku - Warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe budownictwo! Mieszkanie zostało odświeżone! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia (2023r.) bardzo ładne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 150 000 zł104 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy segment skrajny w stanie deweloperskim - Warszawa Wesoła bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 400 zł81 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu po remoncie, ciche, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Raków,Warszawa

623 578 zł37 m² 16 695,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie: IV kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,35 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

1 191 000 zł57 m² 20 894,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

możliwość 3 pokoi przy Wiśle widok na zieleń Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ulicy Kępnej 2b na Warszawskiej Pradze-Północ. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Powiśle-Solec,Warszawa

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 59m2, piętro 8/8 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Mieczysława Orłowicza, śródmieście Solec. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4500 zł + 630.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wola,Warszawa

1 519 000 zł85 m² 17 826,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 85,21 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 369 000 zł83 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrym punkcie Warszawy, z którego blisko jest do każdej dzielnicy? Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 83,20 m kw. przy ulicy Niemcewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

431 000 zł39 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 788,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,13 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy, przy ul. Bagno z widokiem na Pałac Kultury! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

2 500 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, słoneczna kawalerka znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez windy. Budynek z 1998 r. Składa się z ustawnego, funkcjonalnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia