dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 935,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną oraz trójstronną ekspozycją, bardzo dobrze doświetlone o powierzchni 61,70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł29 m² 23 267,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,44 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , z dużym balkonem (12 m ), zlokalizowane przy ul. Gumińskiej na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie | 2 łazienki | Balkon | Garaż Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie - jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewerynów

Powiśle-Skarpa,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sewerynów 4 na samej Skarpie z pięknym widokiem na Powiśle i Pragę. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1913 roku - najwyższe piętro Historyczna kamienica | Wysokie sufity | 3 pokoje 2 łazienki | Ścisłe centrum | Do remontu nieruchomość To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 289,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie - Wola, warszawa Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy, położone przy małej, osiedlowej uliczce na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 189 000 zł83 m² 14 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie 83,2 m | ul. Geometryczna, warszawa (zielona Białołęka / Targówek) Wykończone w 2025 roku mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

657 000 zł38 m² 17 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - 38,5 m + 2m loggia + 2,5m piwnica - Saska Kępa Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane przy ulicy Brazylijskiej 7 (saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł49 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2/3-pokojowe (49 mkw) mieszkanie po generalnym remoncie z dodatkową przestrzenią(z tej przestrzeni można zaaranżować dodatkowy pokój-sypialnia, biuro, ) i balkonem | Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

817 000 zł55 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

689 000 zł36 m² 18 970,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o świetnym układzie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Położone na Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m2 wykończone w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu. Duża loggia 5,9 m z wejściem od salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

809 000 zł44 m² 18 563,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng Numer Oferty: 766725 Nowoczesne mieszkanie | Balkon | Garaż | Komórka | Warszawa - ul. Herbu Oksza Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

707 000 zł43 m² 16 441,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Apartament 3-pokojowy o powierzchni 63 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Okopowej. Układ Salon z otwartą kuchnią: jasna i reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadowskiego

Kabaty,Warszawa

1 139 000 zł82 m² 13 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (20,35 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

726 000 zł28 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka przy Galerii Mokotów idealna zarówno na wynajem jak i do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,83 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł123 m² 23 208,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancerna

Rembertów,Warszawa

1 320 000 zł132 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trójstronnego, 5-pokojowego, dwupoziomowego, bezczynszowego mieszkania w podwyższonym standardzie o powierzchni całkowitej 131,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie (praga Południe). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

2 480 000 zł101 m² 24 669,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiej 7a, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 405,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Chcielibyśmy przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,36m położonego w atrakcyjnej części warszawskiego Muranowa. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

569 838 zł44 m² 13 010 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o pow. 44m2, ul. Władysława Umińskiego 18 (warszawa Gocław) Mieszkanie do remontu - propozycja dla osób szukających nieruchomości pod inwestycje lub na flipa. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Jelonki Północne,Warszawa

3 150 zł53 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - około 350 m od Metro Bemowo. Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, mieszkanie po generalnym remoncie - jeszcze nikt w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 720 000 zł196 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem | Harmonia Mokotów | Apartament premium z widokiem al. Polski Walczącej | Czerniaków | Mokotów | Warszawa 42 m | 2 pokoje | 1. piętro | garaż | duży balkon | osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jasne, 3-pokojowe mieszkanie (51 m ) przy ul. Sygietyńskiego na Grochowie. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie - ma całkowicie nowe instalacje, wyposażenie i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną sypialnią I metro i balkon Do wynajęcia bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 26 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 niezależne pokoje | po generalnym remoncie | Metro Ratusz / Metro Płocka | pierwszy najem Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi, zamykanymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2019 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46.76m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju Sypialni Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

3 840 zł46 m² 83,01 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - ul. Darwina, warszawa Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odnowione mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, położone na 1.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij