dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

798 000 zł49 m² 16 419,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 48.6 m (46,6 m2 + 2m2 piwnica).Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku z cegły z 1966 roku. Posiada odzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 899 zł60 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne 2 pok. mieszkanie o pow. 60m2 z dużą oddzielną i widna kuchnią oraz dwoma pokojami. Idealne dla pary, mieszkanie jasne i słoneczne położone na XV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacją nieruchomości na Warszawskiej Woli, na zamkniętym osiedlu Wola Prestige przy ul.Jana Kazimierza 64. Zapraszam biura nieruchomości do współpracy przy tej ofercie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany, dwupokojowy apartament w zamkniętym i chronionym kompleksie apartamentowym na Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 63m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , położony na Dolnym Mokotowie w jednej z najbardziej zielonych i komfortowych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy z widokiem na Dom Handlowy Smyk. Na wynajem oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody

Wawer,Warszawa

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

6 300 zł67 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Nowogrodzkiej, ochota, filtry. W pełni wykończone, właśnie odświeżone, ciche mimo swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe (w księdze zapisane jako jednopokojowe) mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Chłodnej (wola). nieruchomość ma 42,26 mkw znajduje się w klimatycznej, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą stylowej, dwustronnej i funkcjonalnej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowanej w zadbanym, wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna Wola | 2/3 pokoje | Duży balkon | Osobna kuchnia Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

568 000 zł46 m² 12 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 45,4 m2 Piętro: 02/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Służew,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 476,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Unikat Marina Mokotów stan deweloperski ( zdjęcia przedstawiające urządzenie mieszkania są wizualizacją) 2 pokoje z opcją 3 Komfortowy, bardzo cichy i jasny apartament (51,23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 239 000 zł57 m² 21 736,80 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 799 000 zł94 m² 29 776,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż unikatowy apartament stworzony przez renomowaną pracownię Moovin Interiors. Perfekcyjnie wykończony, nigdy nie był zamieszkany. To nie jest zwykłe wnętrze to manifest nowoczesnej elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

6 600 zł68 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description hereunder Nowy apartament 68 m | Wiślany Mokotów | 2 sypialnie, 2 łazienki, taras, 2 miejsca w garażu Opis nieruchomości Na wynajem nowy apartament o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 890 zł61 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z garderobą! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł23 m² 113,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne studio 23 m Elektoralna, blisko Hali Mirowskiej! Oferujemy do wynajęcia kameralne i funkcjonalne studio o powierzchni 23 m , usytuowane na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

910 000 zł70 m² 12 981,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na drugim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Targówka. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

7 400 000 zł343 m² 21 574,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament w pełni tego słowa znaczeniu! nieruchomość Ekskluzywny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni ok. 340 m , położony na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł30 m² 123,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Estate Warsaw prezentuje wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy al. Ujazdowskich 26 w Warszawie. Aleje Ujazdowskie są fragmentem Traktu Królewskiego i należą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

579 000 zł31 m² 18 677,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Polska wersja poniżej Apartments with this kind of character in the very center of Warsaw appear only from time to time and they disappear from the market very quickly. If you are looking for a place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

609 000 zł37 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 37m2, z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na modnej Starej Pradze za 609000 zł. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł75 m² 15 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszei

Wola,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 950,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje - 32,6 m + piwnica ok. 5 m - Wola - Raszei Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,6 m , zlokalizowane przy ul. Franciszka Raszei 1/3 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, jasne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie przy ul. Branickiego/róg Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 62 metrowe, słoneczne mieszkanie w widokiem na stadninę koni na warszawskim Targówku przy Kanale Bródnowskim. Mieszkanie składa się Z: salonu z dużym balkonem z bezposrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

960 000 zł45 m² 21 196,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,29 m z dużą loggią (11m ), położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Klimczaka 15 w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 700 zł76 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,10 m , dwustronne, jasne i funkcjonalne, położone na trzecim piętrze budynku przy ul. Zgrupowania Żmija w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 938,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Blisko Śródmieścia | Stara Ochota - ul. Kopińska Mieszkanie dla kogoś, kto ceni bliskość Śródmieścia oraz wygodny dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 504,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowana nieruchomość to eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,34 m , położone na parterze budynku przy ul. Kierbedzia na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Kasprzaka / 43 m2 / 2 pokoje / balkon / garaż W pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem. Mieszkanie Ciche i jasne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 335 380 zł77 m² 43 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje po generalnym remoncie | Metro Bródno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku