dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,5 m2, położone jest na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł86 m² 21 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zamieszkaj w sercu Starego Mokotowa tam, gdzie czas zwalnia, a elegancja spotyka wygodę. Marzysz o mieszkaniu z duszą, które łączy urok przedwojennej kamienicy z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł71 m² 15 028,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 71,20 m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice. Dwustronne, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Rakowiec,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 600,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , zlokalizowane przy ul. Adolfa Pawińskiego 29 na warszawskiej Ochocie (rakowiec). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 050 000 zł67 m² 15 742,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66,70 m | ul. Skoroszewska | Ursus Westate Wola prezentuje funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 850,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta Mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń i wał nadwiślany - autobusy: 220 m od osiedla - tramwaje: 550 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 900 zł17 m² 109,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni około 18 m , położoną na 1. piętrze budynku bez windy, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Układ mieszkania: * Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Wyczółki,Warszawa

947 000 zł52 m² 18 211,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się przy ulicy Polki na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie: - częściowo wyposażone, gotowe do zamieszkania - Prywatne 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

998 900 zł45 m² 22 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie położone w zabytkowej kamienicy Józefa Lipińskiego z 1900 roku najstarszej kamienicy na tym odcinku Alei Jerozolimskich. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią! lokal dostępny od 01.05.26 Inwestycja zlokalizowana na Warszawskich Włochach przy ul. Rakowskiej 14a na pograniczu Ochoty i Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 070 000 zł42 m² 25 512,60 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: kasprzaka 29 / Wola wieża C 2 pokoje oddzielna sypialnia 41,94 m + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Młynów,Warszawa

619 000 zł32 m² 19 343,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nowoczesną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną w świetnie skomunikowanej części Warszawy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

3 750 zł50 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym budynku z 2019 przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na spokojnym, nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Centrum,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/63 mkw z loggią, w centrum miasta, z widokiem na Pałac Kultury. Niezależne pokoje: dzienny 21 mkw z balkonem (okna na podwórze, strona zachodnia) wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 000 zł83 m² 120,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z dwoma sypialniami W sercu powiśla W pełni umeblowane i wyposażone | Dwa balkony | Elastyczne warunki najmu | Parking Prezentujemy na wynajem wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solankowa

Sadyba,Warszawa

700 000 zł47 m² 14 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju > powierzchnia - 46,1 m > ekspozycja: wschód i zachód > 1 piętro bez windy > bardzo cicho > okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł81 m² 17 235,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 260 zł43 m² 99,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Elegancki apartament w samym sercu stolicy na nowo powstałym osiedlu Browary Warszawskie przy ulicy Krochmalnej 61. Idealny dla singla lub pary ceniących sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

780 000 zł49 m² 16 046,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej. Świetna, zielona okolica tuż przy centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni 44,67 m położone przy ulicy Bluszczańskiej 34, w kameralnym budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście Północne,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z basenem, siłownią I parkingiem | warszawa centrum lokalizacja: apartament położony jest w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej 83, w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

11 400 zł72 m² 158,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskiego Śródmieścia Południowego. Lokal posiada dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

602 000 zł36 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

885 000 zł76 m² 11 689,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach, które cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł29 m² 28 931 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * ścisłe centrum warszawy. Lokalizacja, która zarabia. To nie jest oferta ładnego mieszkania. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaoferować Państwu doskonałe pod inwestycję lub pierwsze lokum. Mieszkanie po generalnym remoncie, nikt nie mieszkał, kupują Państwo nowe mieszkanie :) Mieszkanie ma nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

495 000 zł21 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo - ul. Widawska 27 - 57 m - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 2 łazienki - Taras - Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

819 000 zł58 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej Mieszkanie na 3 piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosowa

Wesoła,Warszawa

789 000 zł46 m² 16 986 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 46 m | duży balkon | miejsce postojowe | Warszawa, wesoła - ul. Szosowa Jasne, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym, ogrodzonym bloku z windą (2021 r.), w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze, ma powierzchnię 69m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

847 500 zł60 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

684 000 zł48 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje/ 48m2/ 2 piętro/bielany Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 210 000 zł61 m² 19 771,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem, położonego na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Zaściankowej 2 w Warszawie (wilanów-Zawady). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Solec,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na 10 piętrze w zadbanym budynku z windą przy ul. Górnośląskiej 9/11 w Śródmieściu (solec). To idealna propozycja dla osób, które.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij