dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

7 500 zł106 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł70 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo przestronny Apartament z Ogrodem o powierzchni 100mkw. Okazja! Posiada 70m2 powierzchni, 3 pokoje, garderobę , aneks kuchenny, dużą Łazienkę z prysznicem, 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł70,11 m² 16 944,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 302 zł43,82 m² 13 014,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

655 000 zł40,19 m² 16 297,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe Zamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 036, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,52 m² 12 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią, garderobą oraz garażem- ul. Szaserów. 1. Powierzchnia: idealnie zaprojektowane, ustawne 2 pokoje 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł74,61 m² 30 156,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,61 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł44 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w inwestycji "przy Arkadii" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,10 m² 18 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł82,70 m² 20 193,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, 37 m , Warszawa, wola, ul. Kolejowa 45a. Opis mieszkania Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł66,20 m² 86,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego miejsca, które łączy nowoczesny design z bliskością natury? Mam do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 m , położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 742 zł46,10 m² 18 584,43 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję loftowe, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł44,28 m² 48 554,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas! Na sprzedaż piękny luksusowy apartament w Centrum Warszawy w wyjątkowej inwestycji Rezydencja Foksal na tyłach Nowego Światu tuż przy Trakcie Królewskim. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł131 m² 91,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ludowa | 3 sypialnie | Premium | Mondrian House | basen, siłownia, 2 miejsca w garażu Elegancki, klimatyzowany apartament położony w prestiżowym budynku Mondrian House przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54,10 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł78,50 m² 30 318,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Mieszkanie na jednej Z ulubionych ulic warszawiaków Gotowe do wprowadzenia | Śródmieście | Kawiarnie, restauracje, sklepy tuż za rogiem Stylowe mieszkanie z loftowym twistem, z zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 414 zł52,06 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem w centrum Mokotowa *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,10 m² 18 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum warszawy | rondo onz | ciche | 2 oddzielne pokoje | 38,2 m cena : 670 000 do negocjacji Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, ale bez miejskiego zgiełku za oknem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł49,99 m² 20 584,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym. Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł92,71 m² 22 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Lex nieruchomości marta kosmowska - tel.   Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, 92,71 m , Warszawa, stara Ochota, ul. Grójecka Mamy przyjemność zaoferować nietuzinkowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł81 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznaj wyjątkową ofertę - nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z 1995 roku, po gruntownym remoncie, usytuowane przy ul. Ptasiej 4. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł62,50 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko U nas! piękne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu I komórka! jak nowe! Do sprzedaży piękne oraz bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 040 zł51,23 m² 13 449,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy: s8 |.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł35,34 m² 15 930,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł135,95 m² 15 439,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę z potencjałem - idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe, ciche mieszkanie 56,40 m2 - Targówek ul. Radzymińska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku z 2010 r. Składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowo atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2 znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowymi windami. Zarówno budynek jak i teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł144,50 m² 18 678,20 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament 144,5 m | 4 pokoje | ul. Słomińskiego 19 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny czteropokojowy apartament o powierzchni 144,5 m , położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł44,37 m² 21 388,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,37 mkw., położone na piątym piętrze w budynku z windą, tuż przy stacji metra.To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

674 600 zł44,98 m² 14 997,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,25 m² 10 815,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Intymny i rozkładowy 3 pokojowy Apartament o pow. 69,25mkw usytuowany na 1 piętrze / jest winda (nr20). Mieszkanie wyróżnia się rozkładem i położeniem / bliskość lasu / dwa balkony /.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,89 m² 17 397,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę.