dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

899 000 zł57,49 m² 15 637,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m | balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m | Mokotów, sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 zł Cena za m : 15 637 zł/m Powierzchnia: 57,49.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,20 m² 13 865,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje | Ursus - Skorosze | balkon | świetna lokalizacja | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 534 290 zł59,70 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 649 000 zł77,95 m² 21 154,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielan, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł61 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Warszawa, bemowo, ul. Kazimierza Wyki- 61 m2 , 3 pokoje + Balkon / Po remoncie / Do wejścia / Przy parku 1,5 km do stacji metra Bemowo 600 metrów do Parku Górczewska Szanowni Państwo, zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,28 m² 10 788,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chłodniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł32,16 m² 31 809,70 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | 14 piętro | Wysoki standard | Widok na samo Centrum Warszawy Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł320,56 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Tylko u Nas. Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy segment w warszawskim Wilanowie. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 320 m2 usytuowany jest na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł117,80 m² 20 797,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe i bardzo jasne mieszkanie przy ul. Powsińskiej, w apartamentowcu z ochroną 24/7, monitoringiem i portiernią. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 416 zł38,98 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 Stare Włochy *0% prowizji dla kupującego * pcc 0 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,89 m z ogródkiem 23,68 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł84,80 m² 19 988,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja 84,8 m2 z widokiem na park | Powiśle | Balkon na całą szerokość mieszkania | 4pokoje | kuchnia z oknem | miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł64,50 m² 201,55 zł/m²

 

Piętro:41

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia apartament w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44 na piętrze 40+. Doskonale doświetlony z widokiem zapierającym dech w piersiach, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,45 m² 17 387,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m , położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,50 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 24.5 mkw. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie łącznie z wymianą wszystkich instalacji, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 710,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż zgrabne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. W budynku dwie nowoczesne windy z monitoringiem. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł176,20 m² 19 580,02 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: unikatowy apartament 176,2 m | ul. Zygmunta Słomińskiego | Śródmieście Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 176,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 500 zł42 m² 15 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł58,45 m² 12 745,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Praga-Południe to jedna z tych części miasta, które oferują doskonałe połączenie miejskiej energii z wygodą codziennego życia. Rozwinięta infrastruktura, bogata oferta handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 706 002 zł100,91 m² 26 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł62,16 m² 19 948,52 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Stylowy i nowoczesny apartament 62 mkw tuż przy stacji metra Natolin w budynku Galerii Ursynów | miejsce parkingowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | panoramiczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł60 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł17,59 m² 12 961,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5 (poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,59 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł77 m² 14 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne, duże, przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pięknym osiedlu z 2014 roku przy ulicy Głębockiej 94. Mieszkanie o powierzchni 77m2 mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł158,60 m² 17 969,74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament Z basenem na mokotowie Przestronny apartament | Doskonała komunikacja z centrum | Okolica tuż przy Królikarni | Miejsce garażowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym położone przy ul. Skoroszewskiej 1a na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

2 955 zł34,76 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem świeżo oddane, pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,76 m z loggią 3,86 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 101 zł58,31 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,30 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Spokojna, cicha i zielona okolica w pobliżu toru wyścigowego. Wokół dużo zieleni, liczne ścieżki rowerowe, zielone tereny rekreacyjne - Dolinka.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,27 m² 37 220,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,27 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 668 zł45,27 m² 16 847,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | Nowa Praga | odbiór jeszcze w tym roku | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27 m , zlokalizowane na warszawskiej Nowej Pradze (pelcowizna).

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł128 m² 17 421,88 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Apartament Z widokiem na miasto | mokotów | metro wilanowska 128 m nowoczesnej elegancji w Rezydencji Pod Orłem Są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie, że jesteś dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł52,65 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego, w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Bezpośrednia bliskość nowo wybudowanej, cichej linii tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej, ursynów Wyczółki. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł55 m² 25 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż ul. Śniadeckich 18, warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł52 m² 148,08 zł/m²

 

Piętro:14/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Woli, przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej 61, dostępny jest do wynajmu elegancki dwupokojowy apartament w Platinum Towers. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 mieści się na 14. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkiwane. Wymagany najem okazjonalny. Co: mieszkanie 2 pokoje Gdzie: bemowo, ul. Szeligowska 59b Metraż: 44 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,98 m² 22 238,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 111.