dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 137 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w niedawno odnowionym i zmodernizowanym bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 800 zł58 m² 99,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale zaaranżowany z dbałością o funkcjonalność i każdy szczegół, wykończony bardzo dobrymi materiałami lokal mieszkalny usytuowany w kameralnym budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 636,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i balkonem o powierzchni 47,9 m2 na warszawskim Ursynowie. Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł83 m² 13 855,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Domowy klimat w sercu miasta- przestronne mieszkanie na sprzedaż! Zapraszam Cię do zapoznania się z wyjątkową propozycją mieszkania przy ulicy Łukowskiej. To niezwykłe miejsce oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kabaty - dwupokojowe mieszkanie o pow ok 59m2 z oddzielną kuchnią z fantastycznym widokiem na panoramę Ursynowa Salon ma powierzchnię około 22m2, wyjście na balkon Sypialnia około 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 350 zł48 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowoczesne 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie, dostępne od 1 czerwca. Nowe budownictwo osiedle zamknięte strzeżone. Pierwsze piętro, winda lokal mieści się przy ul Odkrytej 58a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

2 600 000 zł281 m² 9 252,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wojskowa

Zacisze,Warszawa

1 499 000 zł121 m² 12 388,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 800 000 zł89 m² 20 224,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 139 000 zł52 m² 21 903,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskich Odolanach, dzielnica Wola. Jest usytuowane na trzecim piętrze, ma 51,6 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Zacisze,Warszawa

1 130 000 zł94 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Wesoła-Centrum,Warszawa

1 450 000 zł89 m² 16 292,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

1 690 000 zł82 m² 20 534,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 82,3 m2 na Woli, w okolicy metra Młynów. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia, w dobrej lokalizacji, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 40 m2, piętro 8/15 z windą, w budynku z 1972 r. przy ul. Marszałkowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2950 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

965 000 zł59 m² 16 355,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Biuro Nieruchomości Pure Estates przedstawia 3 - pokojową nieruchomość na Woli. Klimatyczny lokal znajduje się na 1 piętrze w 6-cio piętrowym zadbanym budynku z windą. Jest zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

958 000 zł48 m² 19 958,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Odkryj Twój Nowy Dom w Centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 39! To samo centrum Warszawy, acz cicho! Szukasz komfortowego mieszkania w tętniącej życiem, a jednocześnie spokojnej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

868 000 zł58 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko W naszym biurze! metro kondratowiecza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 30000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania 868000 zł komórka 30000 zł łaczna wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

995 000 zł46 m² 21 630,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pok. mieszkanie na Powiślu w wysokim standardzie Bezpośrednio od właściciela! Piękne mieszkanie z balkonem, usytuowane w znakomitej lokalizacji w centrum Warszawy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Langego

Ksawerów,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, jasne studio z wydzieloną przestrzenią sypialnianą przy ul. Langego 8, na Mokotowie, w Warszawie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, a zatem wszystko jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 143 000 zł82 m² 13 939 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,96 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą-Warszawa, białołęka, ul. Milenijna. Balkon, miejsce w hali garażowej Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 070,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,43 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2008 roku-Warszawa, białołęka, ul. Głębocka. Strzeżone osiedle, monitoring oraz ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

5 300 zł56 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , w stylu glamour, zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu na Bielanach, przy ul. Krzemienickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

539 000 zł26 m² 20 339,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

"Mieszkanie spełnia kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ulrychów,Warszawa

770 000 zł48 m² 15 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, trzypokojowe, jasne oraz ciche mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, usytuowane na Warszawskiej Woli (ulrychów). Budynek położony w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Wola,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche i przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Góralskiej na warszawskiej Woli. Lokal o powierzchni 46 mkw znajduje się na 2 (z 11.) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

689 000 zł38 m² 18 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwa osobne pokoje przy ulicy Solidarności po remoncie idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie odsunięte od ulicy i wyciszone przez drzewa. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 39 metrowe mieszkanie z balkonem na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 3 i ostatnim piętrze w budynku z 1962 roku. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Mikołaja Trąby na Białołęce. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

662 000 zł38 m² 17 334,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,19m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z 1969 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 990,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje - balkon Z widokiem - klimatyzowany salon - miejsce postojowe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 24a. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Natolin,Warszawa

4 600 zł51 m² 90,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 2023r., przy ul. Raabego, ursynów, natolin. Mieszkanie nowe, czeka na pierwszego lokatora. Super dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

930 000 zł55 m² 16 899,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 55.03 m2, znajdującego się na dziewiątym piętrze w prestiżowej części dzielnicy Wola Ulrychów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

890 000 zł60 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bemowo - Jelonki Północne, ul. Czumy | 300 m do stacji metra Bemowo | przystanki autobusowe pod blokiem | tramwaje 200 m od bloku | pod blokiem sklep Biedronka, rossmann, piekarnia Putka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

1 190 000 zł72 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 72m , położonego na warszawskim Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 13-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 905,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 mkw Wysoki standard, meble na wymiar. Rozkład pomieszczeń: - przestronna otwarta strefa dzienna z salonem i aneksem kuchennym (30,3 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

1 659 000 zł74 m² 22 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratowych, usytuowane na prestiżowej Ochocie. Komfortowe warunki zamieszkania oraz wyjątkowy design, idealny dla osób ceniących nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 317,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Osiedle zamknięte, strzeżone, bezpieczne, ciche, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

880 000 zł60 m² 14 765,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie do własnej świetnej lokalizacji. Mieszkanie z widokiem na piękny Park Bródnowski. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 70,66 mkw. na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij