dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 843,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 38 mkw Z balkonem. Miłe, funkcjonalne mieszkanie po kapitalnym remoncie Czeka na pierwszego najemcę. Umeblowane i wyposażone. Czynsz najmu zawiera czynsz administracyjny. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ***oferta na wyłączność*** ***kupujący nie płaci prowizji*** Stylowo zaprojektowane i wykończone mieszkanie to doskonała propozycja dla singli lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

789 000 zł36 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia. Bezpośrednio. Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest na zielonym osiedlu przy ul. Anielewicza. Bardzo estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasną, przestronną kawalerkę, zlokalizowaną przy ul. Pasłęckiej (białołęka). Lokal o powierzchni 35 mkw, usytuowany jest na 4. piętrze bloku wybudowanego w 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

758 000 zł49 m² 15 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Białołęka Żerań ul. Myśliborska | autobus 300 m | tramwaje 1 km | metro Młociny 15 min komunikacją | Biedronka 400 m od osiedla | Galeria Północna 1 km | przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Wola prezentuje eleganckie mieszkanie do wynajęcia na Bielanach, ul. Sokratesa. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 40 m2 i powierzchni użytkowej łączącej funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

464 856 zł28 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni, 27,67 m przy ul. Lajosa Kossutha 10 na Bemowie. Idealna na start jak i na zakup inwestycyjny. Rewelacyjna lokalizacja blisko stacji metra Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

1 480 000 zł82 m² 18 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zakup bezpośrednio od właściciela agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy, proszę nie dzwonić! Na sprzedaż Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz mieszkanie z 2 balkonami na Białołęce. ***możliwość dostawienia dodatkowych mebli takich jak biurko, krzesła, czy kanapa. Cisza i spokój, ponieważ mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ulrychów,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna, cicha kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt rtv i agd przy ul. Wieluńskiej 2 na Woli , z widokiem z okna na Park Edwarda Szymańskiego, obok Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobiszewskiego

Moczydło,Warszawa

560 000 zł33 m² 17 109,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Prezentowane mieszkanie to w pełni wyposażona i gotowa do dalszego inwestowania nieruchomość. Obecnie wynajmowane. Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle - najfajniejsza lokalizacja młodej warszawy. ul. Okrąg 6a Świetna oferta kulturalna, klubowa i foodowa. Bulwary wiślane, elektrownia Powiśle, buw, centrum Nauki Kopernik, muzeum Sztuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

1 560 000 zł52 m² 30 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko u nas! Inwestycja w apartamenty na Mokotowie w Warszawie oferuje mieszkania w różnorodnych rozmiarach, od 50 do 150 mkw. Lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

796 000 zł55 m² 14 499,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,90 m2, w doskonałej lokalizacji Warszawy - Bielany - przy ul. Starej Baśni , w cichym, spokojnym otoczeniu. Mieszkanie usytuowanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

1 860 000 zł85 m² 21 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest na Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sąchocka

Rakowiec,Warszawa

1 900 zł28 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowana kawalerka na Ochocie, w budynku z windą przy ul. Sąchockiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Syreny

Wola,Warszawa

599 997 zł26 m² 23 076,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 26,4 m , położoną w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

714 000 zł50 m² 14 280 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz gotowego mieszkania na Bemowie dla rodziny? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Przestronne mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, przestronne, umeblowane mieszkanie na najwyższym piętrze bloku z windą przy ul. Złotej 79. Jest to idealna lokalizacja dla osób pracujących w Śródmieściu, lub pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 784 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odkryj potencjał tego dwupokojowego mieszkania z dwoma balkonami położonego przy ul. Bobrowskiego 4 - idealnego dla singla, pary, czy jako inwestycja pod najem. Znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

4 600 zł54 m² 84,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, eleganckie i jasne mieszkanie o pow. 54.46 m2 usytuowane na 5 ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 r. na Włochach, w odległości tylko 200 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakrzewska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł65 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia estetyczne, ciche, funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 65 m2 na ul. Zakrzewskiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł36 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji Warszawy przy ulicy Senatorskiej 40 w bliskim otoczeniu Placu Bankowego. Mieszkanie odświeżone. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się na zielonych Bielanach! Tuż obok uksw i awf. 5 minut spacerem do metra! Mieszkanie składa się z: - dużego ok 16m pokoju ze stołem i narożnikiem - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antalla

Białołęka,Warszawa

800 000 zł61 m² 13 093,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Białołęka - Tarchomin ul. Antalla autobusy 200 m | tramwaje 400 m | 15 min komunikacją do stacji metra Młociny | 300 m do sklepu Netto | 600m Lidl | 800m Biedronka | 900m Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

885 000 zł50 m² 17 696,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

%0 prowizji świeżo wyremontowane/ przestronny balkon/ zieleń za oknem/ cisza Mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ulicy Apenińskiej w budynku z 2006 roku na 2 piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Grochów,Warszawa

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną, widną kuchnią na Grochowie, przy ulicy Zbaraskiej. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 200m do komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje wzdłuż Grochowskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

717 000 zł57 m² 12 554,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,77m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Ursynowie.: Na powierzchnię mieszkania składa się: Salon - 21,39 m2. Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na Balaton. Ta lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dojazd do centrum oraz innych części Warszawy, zapewniając jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Ursus,Warszawa

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

890 300 zł64 m² 13 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

890 300 zł | sprzedaż | 63,60 m2 | 3 pokoje | warszawa stegny | ul. Capri Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przy ul. Capri w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

12 000 zł63 m² 190 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie 3- pokojowe o wysokim standardzie w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 5 minut od Metra Rondo onz. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł19 m² 21 060,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy ul. Tadeusza Sygietyńskiego na Pradze - Południe. Nieruchomość o powierzchni 19,23 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do Wynajęcia Serce Dolnego Mokotowa, nieopodal Łazienek Królewskich Zapraszam do wynajęcia urokliwej kawalerki o powierzchni 33 m , położonej w prestiżowej lokalizacji Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

681 000 zł44 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem grudnia 2026 roku > mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,48 m składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, dwustronne trzypokojowe mieszkanie znajdującą się przy skrzyżowaniu Al. Ken i Wąwozowej (ursynów, kabaty). Lokal ma powierzchnię ok 67 mkw i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budrysów

Praga-Południe,Warszawa

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Pradze-Południe przy ul. Budrysów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 790 000 zł119 m² 15 004,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni 119,3 m2 (powierzchnia całkowita 130,2m2) położone na Kabatach w odległości 200m od stacji metra. Budynek wybudowany w 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 137 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w niedawno odnowionym i zmodernizowanym bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 800 zł58 m² 99,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale zaaranżowany z dbałością o funkcjonalność i każdy szczegół, wykończony bardzo dobrymi materiałami lokal mieszkalny usytuowany w kameralnym budynku z 2015 roku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij