dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam poniższą ofertę. _________ Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na wynajem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

589 000 zł34 m² 17 122,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronną, jasną kawalerkę znajdującą się przy ul. Belgradzkiej 12 (ursynów, natolin). Lokal ma powierzchnię 34,4 mkw i znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Bielanach, ul. Broniewskiego 77 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 629,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne, ustawne i jasne, 2 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Wilno na warszawskim Targówku. Zlokalizowane na zamkniętym, pięknie zagospodarowanym i zielonym terenie, dającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 938,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Bukowskiego. Lokal o powierzchni 71,20 mkw. mieści się na 5. piętrze w bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

969 000 zł57 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proszę nie dzwonić w sprawie zawarcia umowy! Agencje zapraszam z klientem poszukującym. - pełna własność, kw bez obciążeń, uregulowane grunty - 5 min do stacji metra Służew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę usytuowaną w sercu Pragi Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna przy ulicy Michała Paca 40. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

13 000 zł67 m² 193,74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia urokliwe mieszkanie na ostatnim piętrze w prestiżowej lokalizacji Warszawskiego Powiśla. To wyjątkowe mieszkanie oferuje niepowtarzalną przestrzeń oraz komfortowy styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł78 m² 13 535,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Podstawowe informacje: na sprzedaż, ładne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane przy ulicy Siemiatyckiej na Bemowie z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości adampolski oferuje do wynajmu kawalerkę 26 m2, nowocześnie zaaranżowaną i w świetnej lokalizacji. Mieszkanie jest po remoncie. Cały metraż obejmuje: -pokój umeblowany/szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

3 250 zł32 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Klimatyzacja. Piękny widok z okna. Nowy układ mieszkania. Salon z aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią (częściowo przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

4 800 zł80 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 79,50 m2, piętro 4/4 z windą, w apartamentowcu z 2001 r. przy ul. Okrzei, praga-Północ, stara Praga. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta tylko U nas! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46 m , znajdujące się na 1 piętrze w bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotego Smoka

Szczęśliwice,Warszawa

1 599 000 zł88 m² 18 170,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

# enklawa ciszy i spokoju # jasne i przestronne wnętrza # bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim # bezpieczne i zadbane osiedle # miejsce parkingowe w garażu podziemnym # duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Centrum,Warszawa

769 568 zł39 m² 19 591,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dzień dobry, mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, przy ulicy Kredytowej. Blok usytuowany jest za potężną bramą, w podwórzu, dzięki czemu mamy nieco prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

2 000 zł29 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,63 m2 , zlokalizowane przy ulicy Przybyszewskiego w dzielnicy Bielany. W pobliżu przystanek autobusowy (150 m) i tramwajowy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ul. Anielewicza róg Andersa. Mieszkanie na VII piętrze w budynku VIII piętrowym (winda). Pokój 25 m2, kuchnia 5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Powązki,Warszawa

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 38.5 m 2 , położone w Warszawie przy ulicy Przasnyskiej w pobliży Sadów Żoliborskich. Mieszkanie posiada ciemną kuchnię, umeblowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

870 000 zł49 m² 17 755 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwie niezależne kawalerki. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łodygowa

Zacisze,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Łodygowej. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią wygodę oraz klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 354 617 zł95 m² 14 248,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta - 4-pokojowy apartament na służewcu Szukasz przestronnego mieszkania dla całej rodziny? Zależy Ci na nowoczesnym wnętrzu i doskonałej lokalizacji? Zapoznaj się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na Żoliborzu. Oferta dostępna wyłącznie U nas Mieszkanie znajduje się w pięknie położonym na wiślanej skarpie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 166 000 zł73 m² 15 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Hawajskiej. Powierzchnia 72,9 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z dużego salonu o powierzchni 24,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

789 000 zł62 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

To przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze, w nowym budynku z 2021 roku, jest idealne dla rodziny szukającej spokoju i przestrzeni w otoczeniu zieleni. Cicha okolica sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie o Wynajmie Mieszkania w Warszawie, aleje Jerozolimskie, dzielnica Ochota Mam przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe, umeblowane, bezpośrednio po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 2006r. przy ul. Kondratowicza, targówek Bródno. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny. Cena: 3000 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 433 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na 10. piętrze budynku z 1985 roku przy ulicy Mieczysława Wolfkego 18, na warszawskim Bemowie. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

4 130 zł37 m² 111,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem 2-pokojowego mieszkania na Ochocie Idealna lokalizacja! Oferujemy na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką, położone na 10. piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa pokoje zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu 40 m2, składający się z: - salonu z wydzieloną częścią na aneks kuchenny - sypialni - łazienki z wanną - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

900 000 zł53 m² 16 955,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,08 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1979 roku -warszawa, targówek. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Nowy Tarchomin,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 470,80 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w super cenie. Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Powierzchnia nieruchomości to 46,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

990 000 zł79 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Odkryj wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Bemowie, stworzone z myślą o rodzinach szukających komfortu życia w bliskim sąsiedztwie natury. Atuty: -Czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

799 000 zł33 m² 24 212,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. Nieruchomość zlokalizowana jest na 5. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kępa Tarchomińska

Białołęka,Warszawa

761 600 zł59 m² 12 899,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteś oszczędny? Ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Inwestycja jest już ukończona, zatem od razu możesz się wprowadzić. Dlaczego tutaj mniej zapłacisz za eksploatację? Zapewniają to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Rakowiec,Warszawa

948 000 zł51 m² 18 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, widne 3 oddzielne pokoje w cichej okolicy. Do dalszego najmu lub dla rodziny. Mieszkanie składa się z : - Widnego salonu z ekspozycją na wschód - Wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe wyremontowane mieszkanie o pow. 39m2z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Chodeckiej 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

703 000 zł37 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z 1980 roku zlokalzowane na warszawskim Mokotowie- sadyba przy ul. św. Bonifacego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 45 m2, piętro 4/12 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Górczewskiej, bemowo Górce. Mieszkanie świeżo po remoncie, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

665 600 zł35 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 10 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębicka

Górce,Warszawa

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne umeblowane dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w nowym, zadbanym budynku. Mieszkanie przygotowane z dbałością o szczegóły. Pojemna szafa w przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kabaty,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1995 r., przy ul. Ekologicznej, ursynów Kabaty. Idealne dla rodziny, pary, lub grupy przyjaciół. Cena: 4000zł +.