dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 476 000 zł65 m² 22 603,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Trzypokojowe mieszkanie na Woli z garderobą. Powierzchnia 75,26 mkw. Blisko komunikacji miejskiej :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle-Solec,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 456,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, po generalnym remoncie, na Solcu. Podstawowe informacje: narożne mieszkanie po generalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 851 558 zł92 m² 20 108,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania II kwartał 2026 roku. Nowa inwestycja na granicy Mokotowa i Ursynowa. W pobliżu Park nad Stawem Służewieckim, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

890 000 zł56 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz przestronnego, 2 pokojowego mieszkania niedaleko metra Natolin to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z 2000 roku zlokalizowany przy ul. F. M. Lanciego 11. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Siekierki,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość, z oddzielną kuchnią, usytuowaną na Mokotowie (siekierki). Zielona i spokojna okolica, w bliskiej odległości od Wisły czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 241 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Brief: mokotów _ Stegny _ 1-sze piętro. Mieszkanie 53 mkw, położone na 1-szym piętrze, 4 piętrowego bloku. 3 pokoje, łazienka + wc, kuchnia, balkon. Piwnica w cenie. Do remontu. Osiedle niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

985 000 zł80 m² 12 389,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzy pokojowe mieszkanie na Gocławku Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Praga Południe) o powierzchni około 80m2 na które składają się : -trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 wraz z miejscem parkingowym w cenie, zlokalizowane przy ulicy Jana Kazimierza. Mieszkanie składa się z: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

779 000 zł39 m² 20 181,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Słoneczna kawalerka w spokojnej okolicy na Śródmieściu. Podstawowe informacje: mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na Warszawskim Muranowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł32 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład Studio z aneksem kuchennym. Standard Mieszkanie z wymienioną instalacją elektryczną, odmalowane, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd: lodówko-zamrażarka indesit, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Witamy Cię serdecznie, mieszkanie, z widokiem na Park Olszyna, zlokalizowane jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

719 699 zł55 m² 13 130,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach, w zielonej i spokojnej okolicy., przy ulicy Conrada. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przepiękne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

929 000 zł53 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Digital Broker prezentuje mieszkanie, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem dla rodziny. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł36 m² 23 260,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy Fabrycznej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portofino

Sadyba,Warszawa

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bloku z lat 70-tych. Obecny rozkład: - 3 oddzielne pokoje w tym 1 z balkonem - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! *** Kawalerka przy Rondzie onz *** Do wynajęcia kawalerka powierzchni 29 metrów kwadratowych z wydzieloną częścią sypialnianą, położona w budynku z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włochy,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji - to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze bloku przy ul. Przedpole 9. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4 piętrowej kamienicy z 1954 roku. Mieszkanie bez zwierząt i dla jednej osoby. Wymieniono wszystkie instalacje oraz domofon. Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

698 000 zł39 m² 17 989,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy Państwu bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, usytuowane róg Jana Pawła II i Grzybowskiej! Budynek z monitoringiem, i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

547 700 zł37 m² 14 960,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Białołęka - zielona i przyjazna dzielnica w Warszawie. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i łazienką. Usytuowane jest na wysokim parterze od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 200 zł38 m² 83,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Włochy przy ul. Jutrzenki. W pobliżu stacja wkd Raków (750 m), przystanek autobusowy (500 m), obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

4 800 zł96 m² 50,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania na zamkniętym osiedlu w świetnej lokalizacji na Targówku! Na pierwszym poziomie znajdziesz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

1 069 000 zł72 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Kobielskiej, zaledwie 17 minut od ścisłego centrum Warszawy z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 816,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja! nowa oferta oraz bez prowizji od strony kupującej! Lokal znajduje sie w bazie danych biura nieruchomości i stanowi ofertę na wyłączność. Gotowe do zamieszkania 1 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

799 000 zł31 m² 25 600,80 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 31,21 m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze w nowoczesnym, siedemnastopiętrowym budynku z 2021 roku, przy ul. Fort Wola na Woli. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania na Bemowie dla rodziny? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> mieszkanie Przestronne dwupokojowe mieszkanie z salonem połączonym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego na parterze w bloku z 1970 roku, znajdującego się przy ulicy Jana Olbrachta 5 w Warszawie, dzielnica Wola. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, w pełni umeblowane mieszkanie z przestronnym balkonem o ekspozycji południowej, wykończony w wysokim standardzie i w naturalnych przyjemnym dla oka kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ul. Granicznej na Śródmieściu. Wnętrza są doskonale doświetlone naturalnym światłem, co nadaje im wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

1 802 900 zł96 m² 18 790 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ustawnym 4-pokojowym mieszkaniem z bardzo dużym balkonem (8,40m2) od południa. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze o powierzchni 95,95m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

848 000 zł44 m² 19 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 43,5m2 na Miasteczku Wilanów - 2 pokoje, łazienka, ładny ogródek o pow. 36,53m2. Lokalizacja Budynek znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Do wynajęcia kawalerka (31m2) przy ul. Książkowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 599 000 zł98 m² 16 316,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98m2, usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1986 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej. Osiedle jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł48 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić niezwykle jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Anielewicza. Dla kogo: dla max. 2-3 osób. Jak zamieszkasz Po wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 400 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy Metra Rondo onz. Browary Warszawskie, fabryka Norblina czy Centrum Biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 97m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1998 r. przy ul. Poligonowej, praga-Południe, gocław. Mieszkanie odświeżone, idealne dla pary lub rodziny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| lokal mieszkalny dwu pokojowy umeblowany i wyposażony, z widokiem na wewnętrzne patio ogrodzonego i monitorowanego osiedla z 2001r. Mieszkanie jest po malowaniu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 338,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do zakupu przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 62,13 m , zlokalizowanego na ul. Lazurowej 17 w Warszawie. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 986,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw położone w Centrum Warszawy na 4.piętrze w 15-piętrowym budynku z 1972 roku. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Duża kawalerka 35 m2 jeden pokój z możliwością wydzielenia sypialni, przy ul. Wólczyńskiej 9 Stare Bielany blisko Metra Wrzeciono i Metro Stare Bielany. Zamknięte osiedle.