dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 898 000 zł95 m² 30 592,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik 1 Metraż: 94,73 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2018 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 2 898 000 zł Czynsz: 1140 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Stara Ochota,Warszawa

720 000 zł36 m² 19 922,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż oferujemy dobrze doświetlone, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

714 000 zł58 m² 12 331,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich. Blok 4-piętrowy z płyty bez windy wybudowany w 1978 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

1 980 000 zł152 m² 13 040,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Od dawna szukasz nieruchomości, która okaże się inwestycyjnym strzałem w 10-tkę? Nie musisz szukać dalej! To 6-lokalowe mieszkanie w budynku z cegły z 2003r. jest przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście Północne,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 8/15 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. ul. Granicznej, śródmieście Północne. Po generalnym remoncie, wygodne, kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

889 000 zł51 m² 17 431,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje 51m Wola Piękny widok na centrum Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, w pełni wyposażone, idealne dla rodziny - 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Alei Solidarności 161.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

598 500 zł38 m² 15 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żymirskiego

Gocławek,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wygodnej przestrzeni do życia w Warszawie, która jednocześnie jest przytulna i przystępna cenowo? Przedstawiam kawalerkę o powierzchni 31,9 m2 na Gocławiu, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

646 000 zł49 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Продається барвиста та мебльована квартира площею 49 м за адресою вул. Еразма з Закрочима, 2. Дуже добре сполучена з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna kawalerka z oddzielną sypialnią i dużym balkonem zlokalizowana na drugim piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji " 19 Dzielnica " w samym centrum Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włochy,Warszawa

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną całodobową w nowoczesnej dzielnicy - Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 83. To doskonałe rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełska

Wyględów,Warszawa

879 000 zł48 m² 18 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Narożne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1972 roku- do generalnego remontu. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy ul. Bełskiej składające się z: salonu Otwartej kuchni (możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

849 900 zł57 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2 zlokalizowane na Żoliborzu przy Sadach Żoliborskich. Mieszkanie usytuowane jest na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 719,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Mochtyńska > 45,19 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > duży taras 11,40 m2 > w pełni umeblowane i wyposażone w agd > piętro 2 w 3-piętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowieńska

Nowa Praga,Warszawa

3 800 zł48 m² 79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku na warszawskiej Nowej Pradze. Mieszkanie znajduję się na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Gocławek,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, komfortowe i ciche mieszkanie z widokiem na park nad Balatonem usytuowane na 6 piętrze 13 piętrowego budynku z 2013 r. na Gocławiu Elegancki i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

1 020 000 zł68 m² 14 931,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,31 m , położone na ostatnim 11. piętrze budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

620 000 zł59 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 58,9 m mieszkanie do remontu na warszawskim Bródnie. Prezentowana nieruchomość mieści się na 3 piętrze, 10-cio piętrowego budynku z 1976r., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 768,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne mieszkanie 47,4 m tuż przy Stacji Metro Bródno w bloku z 2016 r. Na lokal składa się: przestronny salon z aneksem kuchennym (28,8 m ) serce mieszkania, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z aneksem kuchennym i balkonem, blisko stacji metra Służew nad Dolinką. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, w dobrym standardzie. Salonik o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 886,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży wygodne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,77 m2 do remontu z widną kuchnią otwartą na salon oraz balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

[Mam już pośrednika - pośredników bardzo proszę o uszanowanie prośby o niedzwonienie] wola (ulrychów) 54 m 3 pokoje wysoki parter Sprzedam bezpośrednio świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 900 zł50 m² 57,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Coopera na warszawskim Bemowie. Lokal składa się z jasnego salonu z wyjściem na narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

765 000 zł63 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zielone i spokojne oraz bezpieczne -monitoring, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 046 940 zł54 m² 19 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która łączy nowoczesność, komfort oraz doskonałą lokalizację w sercu jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

3 450 zł44 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i tarasem na warszawskim Bemowie. Mieszkanie ma 45 mkw i znajduje się w nowo wybudowanym bloku w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Do wynajęcia, cicha kawalerka w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie w zadbanym bloku na wysokim ósmym piętrze. Ogromną zaletą są duże okna z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł44 m² 21 806,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w pięknej okolicy - przy ul. Senatorskiej. Nieopodal znajdziemy wszelkie środki komunikacji miejskiej (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

760 000 zł47 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie w Warszawie na Mokotowie, o powierzchni 47,2 m . Nieruchomość składa się z przytulnej sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

655 227 zł46 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Zwoleńska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 122 000 zł45 m² 24 740,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe w wyjątkowej lokalizacji Śródmieście. Cisza i zieleń mimo ścisłego centrum, w mieszkaniu panuje spokój. Widok na zieleń i cicha okolica sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

845 000 zł40 m² 20 915,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie blisko ścisłego centrum Warszawy, przy ul. Marcina Kasprzaka. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skorosze,Warszawa

1 230 000 zł88 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lex nieruchomości tel. Mamy okazję zaoferować Państwu bardzo interesujące mieszkanie, zarówno w kategoriach inwestycyjnych, jak i użytkowych. Mieszkanie znajduje się w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

490 000 zł36 m² 13 432 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe na Ochocie - Szczęśliwicach, przy ul. Opaczewskiej Opis mieszkania : Mieszkanie dwustronne, ciche znajduje się na 4 piętrze budynku 4 piętrowego - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

930 000 zł70 m² 13 362,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie na Pradze-Południe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 69,6m2 przy ul. Władysława Umińskiego składające się z: przedpokoju Sypialni Pokoju Salonu Kuchni Łazienki Balkonu Korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł80 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

1 053 999 zł69 m² 15 297,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 1 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 68,9 m Kino domowe 3 pokoje + oddzielna kuchnia 2 piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Doskonała lokalizacja przy ulicy Czumy, nieopodal Górczewskiej - blisko do stacji metro M2 (500 metrów obecnie, w budowie stacja naprzeciwko bloku; 15 minut metrem do Centrum Warszawy), przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł84 m² 10 766,50 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne (83,5m2) mieszkanie na Pradze Południe w okolicach Ronda Wiatraczna. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,50 m , 8 piętro w 13-piętrowym bloku z windą z 1982.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij