dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Redutowa 50 / Wola Stacja Metro Księcia Janusza Obok Park Moczydło Do wynajęcia przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 38 m , z dwiema sypialniami. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

2 800 zł53 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 5 pięter zadbanego budynku wyposażonego w windę z 2000 roku roku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poborzańska 2 2 odrębne pokoje ,widna zamykana kuchnia , łazienka z wanną oraz przedpokój. Duży pokój z wyjściem na zabudowany balkon. Blisko stacja Metro Bródno, , tramwaje ,autobusy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

988 000 zł55 m² 17 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | Wola - Młynów | ul. Żytnia | blisko Browarów Warszawskich i metra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Żytniej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

947 000 zł61 m² 15 524,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. DO dyspozycji właścicieli rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie W zielonej części ursynowa Ursynów | Blisko metra | Nowoczesny budynek z 2011 roku | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 36m2 w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Kępa Potocka. Mieszkaniemieszkanie przez dłuższy czas było wynajmowane. Właściciel podzielił je na 4 małe pokoje (ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 369 900 zł76 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,11 m , położonego przy ul. Skoroszewskiej 26 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stara Praga,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Panieńskiej 1a w sercu Starej Pragi Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł61 m² 42,56 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu, przy ul. Gwiaździstej. Z 19 piętra rozciąga się spektakularny widok na panoramę Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zamieszkaj wysoko z widokiem, który robi wrażenie każdego dnia. Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Ulrychów,Warszawa

2 500 zł28 m² 88,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna, cicha kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt rtv i agd przy ul. Wieluńskiej 2 na Woli , z widokiem z okna na Park Edwarda Szymańskiego, obok Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: malesatel. Przytulna kawalerka gotowa do zamieszkania tuż przy Parku Szczęśliwickim! Podstawowe informacje:Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 po generalnym remoncie z dużą loggia 4,5 m2. Gotowe do wprowadzenia. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 599 000 zł146 m² 17 813,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 145,9 m2, położony na 11 piętrze prestiżowego apartamentowca na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 890 000 zł110 m² 17 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Alternatywy na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość wyróżnia się dostępem do prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

602 000 zł48 m² 12 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 48,2m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na zielonym osiedlu Ursus-Niedźwiadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

480 000 zł43 m² 11 124 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

The Estate Warsaw przedstawia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , w budynku z cegły 1961 roku, w prestiżowej części Warszawy - Śródmieście Południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze-Południe -saska kępa przy ul. Międzynarodowej. W skład mieszkania wchodzi:- pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

777 000 zł54 m² 14 283,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w fantastycznej lokalizacji - blisko terenów zielonych oraz zaledwie 2 minuty spacerem do przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 250 zł21 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie można oglądać od poniedziałku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Mokotowie, położonego w cichej i spokojnej okolicy. Schludna, zadbana kawalerka 21m, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 012 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w doskonale skomunikowanej części Bielan. Opis otoczenia Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

799 500 zł41 m² 19 672,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 40 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1968 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschodnie), w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje z Loggią przy Saskiej Kępie - Cisza, zieleń i Metro w 10 minut! Szukasz miejsca, gdzie miasto zostaje za bramą, a Ty cieszysz się spokojem? To wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia, balkon, piwnica, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 173 000 zł64 m² 18 472,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 63,8 m2 usytuowane na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku zlokalizowane w pięknej zielonej okolicy Żoliborza przy Parku Kępa Potocka Ul.Gwiaździsta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

794 000 zł54 m² 14 611,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Woli przy ul.Pustola, blisko Metra Księcia Janusza. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku po termomodernizacji, ze wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

1 129 000 zł84 m² 13 361 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

4 pokoje 84,5 m Meissnera Gocław Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m , zlokalizowane przy ul. Meissnera 2 na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

824 000 zł55 m² 14 981,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż Wilanów Zawady, ul. Zaściankowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m w spokojnej, zielonej części Wilanowa na Zawadach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Bielany,Warszawa

398 000 zł24 m² 16 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1062

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 24 m to klasyczna, ustawna kawalerka w solidnym bloku z cegły. Kuchnia w przedpokoju pozwala na maksymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Surowieckiego Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1994 roku. Zadbane, zamknięte osiedle z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek przy ul. Zagłoby. Osiedle ciche i spokojne z dużą ilością zieleni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij