dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie na wynajem | śródmieście | miejsce parkingowe Z przyjemnością prezentujemy kompaktowe, stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 795,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul.SZulborskiej. Budynek mieści się w kompleksie Sawa Dom (2009 r.) całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Lokal znajduje się w bloku z 2021 roku w cichej, zielonej okolicy, która intensywnie się rozwija. Układ: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

410 000 zł24 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23 m (rok 1968) lokalizacja, która gwarantuje i stały wzrost wartości. Atuty inwestycyjne: najem studencki: bliskość uksw i awf zapewnia stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 405 000 zł69 m² 20 451,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 69 m2, usytuowane na 6 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ i zachód) w dobrym stanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Muzeum polin Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w zielonej i spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rakowiec,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul. Bohdanowicza 4 na warszawskim Rakowcu (ochota). Lokal znajduje się na 8 piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Astronomów

Koło,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 963,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w niskim, kameralnym budynku przy samym metrze (księcia Janusza) 27,5 m2 na 3/3 pięter przy ul. Astronomów 11. Jest to idealna nieruchomość na start, jak i inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 558,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem 28,28 m Zielona okolica Prezentujemy funkcjonalne, mieszkanie z oddzielną kuchnią , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,54 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie położone na Białołęce, w pobliżu komunikacji miejskiej. Nieruchomość usytuowana na parterze w trzypiętrowym budynku z 2009 roku, budynek z windą, przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 000 zł69 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

590 000 zł43 m² 13 689,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe - idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Krasnobrodzkiej na targówku/bródno mieszkanie - o powierzchni 43,1 m2 rozkładowe, dwa pokoje salon (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 349 000 zł75 m² 17 931,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokoje / Forty Bema 5 minut / 75,23 m2 / Balkon 6,6 m2 / Taras 50 m2 / Garaż podziemny Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo korzystny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

935 000 zł74 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pure estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie o charakterystycznym i rustykalnym klimacie w stylu wiejskiego domu, zachowujące swą unikalną atmosferę pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 550 zł32 m² 79,91 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla singla, pary- bez rodzin z dziećmi - umowa na 12 miesięcy - do podpisania umowy najmu konieczne zaświadczenie o zatrudnieniu - najem bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowaną na warszawskim Targówku, przy ulicy Toruńskiej (wjazd od ulicy św. Hieronima). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

319 000 zł22 m² 14 241,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 310 000 zł46 m² 28 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,3m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2016roku zlokalizowane na Woli. Mieszkanie w pełni wykończone, wyposażone (zmywarka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 468,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,33 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku - Warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe budownictwo! Mieszkanie zostało odświeżone! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia (2023r.) bardzo ładne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 730 zł68 m² 54,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji "modern" na Bemowie. Mieszkanie w pełni wyposażone. Urządzone przy zastosowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie czeka na najemców! Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Marokańskiej 18 na warszawskiej Saskiej Kępie (praga-Południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 017 000 zł57 m² 17 693,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

57,4m2 | 2 duże pokoje | miejsce do home office na sprzedaż Jasne i eleganckie, 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnie podzieloną strefą dzienną na: salon, jadalnię, miejsce do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe z garażem położone przy ulicy Grupy ak Krybar w rejonie Bluszczańskiej, czerniakowskiej, na nowym osiedlu Wiślany Mokotów. Osiedle pięknie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 831,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Warszawa, ochota - Rakowiec ul. Grójecka (obok skrzyżowania z ul. Dickensa) Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, po kapitalnym remoncie. > autobus i tramwaj: 50 m > 10 min pieszo do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Powiśle-Solec,Warszawa

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 59m2, piętro 8/8 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Mieczysława Orłowicza, śródmieście Solec. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4500 zł + 630.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 15 994,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,4 m z dużą loggią 9,97 m , położone w nowoczesnym, eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wola,Warszawa

1 519 000 zł85 m² 17 826,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 85,21 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się: - niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

998 000 zł56 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Informacje ogólne bez pcc! Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 17 Metraż: 56m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2025 Stan prawny: pełna własność z kw Czynsz: około 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 248 000 zł58 m² 21 591,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie narożne | Wola - ul. Kolejowa | osiedle Kolej na 19 Podstawowe informacje powierzchnia: 57,79 m piętro: 2 stan: deweloperski budynek oddany do użytkowania: listopad 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

620 000 zł34 m² 18 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie przy metrze Chrzanów | gotowe do wejścia | kw założona powierzchnia mieszkania: 33,6 m 2 pomieszczenia, aranżacja deweloperska to kawalerka, loggia 4,4 m - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 788,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,13 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy, przy ul. Bagno z widokiem na Pałac Kultury! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2005 roku -warszawa, ursus, ul. Królów Polskich. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon o powierzchni 19,1 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie - Warszawa, ochota (rakowiec) Do wynajmu przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe w samym sercu Warszawy ul. Krucza. Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Kruczej, na rogu Alej Jerozolimskich. Idealna.