dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Dolny Mokotów,Warszawa

719 000 zł53 m² 13 540,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela mieszkania - cena do negocjacji Mieszkanie z ksiega wieczysta. Grunty sa nieuregulowane. Najkorzystniejsze warunki kredytowe oferuje Bank ing. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna na Sprzedaż 6 oddzielnych pokoi Wyjątkowa oferta inwestycyjna przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 3 pokojowe położone w zadbanym, wyremontowanym budynku na Muranowie. Mieszkanie posiada oddzielną, widną kuchnię, łazienkę razem z toaletą, przedpokój wyposażony w szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

469 000 zł32 m² 14 475,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

| 32,40m2 | Spokojna i cicha okolica | Dojazd Metrem do centrum Warszawy | 900m od Lasu Bródnowskiego | Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

780 000 zł30 m² 25 819,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Kawalerka w doskonałej lokalizacji na Ochocie, blisko Parku Szczęśliwieckiego, z pięknym widokiem. Możliwość zaaranżowania drugiego pokoju. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

755 000 zł48 m² 15 762 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Nowa, niższa cena! Na sprzedaż jasne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy na warszawskim Bródnie. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

547 376 zł43 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko w Niedzielę (11.08.2024) W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 089,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Ursynowie. Największym atutem mieszkania jest jego przestronny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Kolejną zaletą są okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 163,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,10m2 zlokalizowane na Mokotowie / Sadyba. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

679 000 zł42 m² 16 361,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Bielany. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 20 968 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w budynku wybudowanym w 2006 roku, znajdującym się na terenie osiedla "Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł101 m² 22 772,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokojowe, ma dwie łazienki. Umeblowane. Dwa miejsca miejsca garażowe i komórka lokatorska. Lokalizacja w centrum Warszawy na Woli, przy rondzie Daszyńskiego. Do stacji metra 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, wykończone mieszkanie 2-pokojowe w zielonej części Ochoty blisko Parku Szczęśliwickiego oraz uczelni wum. Zapraszam serdecznie na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 217 160 zł64 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Great Home z przyjemnością prezentuje: mieszkanie 2poziomowe - salon z aneksem i łazienką na dole, na górze sypialnia z gabinetem. Na dole 8m balkon, na górze30m taras lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 800 zł103 m² 66,02 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne i jasne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 12 piętrowego budynku na Ochocie przy alejach Jerozolimskich. Mieszkanie o powierzchni 103 m2 jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

1 155 000 zł73 m² 15 763,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na Białołęce o powierzchni 73 m , znajdującego się na pierwszym piętrze w budynku z 2018 roku na osiedlu Klasyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 264,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,2 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 756 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 1 minutę od wejścia do metra Kondratowicza. Mieszkanie 2-pokojowe. Mieści się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 272,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta tylko U nas! 3 pokojowe mieszkanie tuż przy metrze! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Muranów,Warszawa

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy cichy dwupokojowy apartament W centrum - już wolny! rozkład : 39 m2; 2 pokoje : salon połączony z kuchnią - ok 25m2 + ustawna sypialnia z dwuosobowym łóżkiem + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje, parter, metro. Mieszkanie składa się z: widna, oddzielna kuchnia, 2 sypialnie, duży pokój przejściowy z którego jest wejście do małego pokoju. Umeblowane, wyposażone. Parter, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 596,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2, zlokalizowane na warszawskim Targówku, które może okazać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

2 600 zł53 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 53 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Wieluńskiej. Mieszkanie mieści się na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyobraź sobie mieszkanie skrojone na miarę tętniącej życiem, a zarazem ceniącej sobie spokój Rodzinki. Ucieknij od zgiełku miasta, mając jednocześnie dostęp do jego serca bez czasochłonnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 54m2, parter/5 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Obrońców Tobruku, bemowo, fort Bema. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3200 zł + 800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

665 600 zł35 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 10 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

7 750 zł63 m² 122,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | metro M2 | wysoki standard wykończenia | dostępne od 5 sierpnia | 3 pokoje | klimatyzacja | pełne wyposażenie | zielone tereny Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

450 000 zł29 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni blisko 29 metrów kwadratowych , znajdującego się w zadbanym bloku z 1970 roku. To idealna propozycja zarówno na "start" jak i inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zależy Ci na spokojnej zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć dobry dojazd w każdy zakątek miasta? Ta oferta jest dla Ciebie;) Przedstawiamy ustawne 2-pokojowe mieszkaniem na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Widok na panoramę Warszawy! tylko U nas! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,50 mkw, położone przy ulicy Majdańskiej 3 w dzielnicy Praga Południe (grochów). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne z widną kuchnią, ciche i słoneczne - blok położony jest w środku osiedla, okna skierowane na strony: północno- zachodnią (kuchnia i sypialnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka o powierzchni 28,70 m2 do której przynależy komórka lokatorska o pow 2m2.( Komórka znajduje się naprzeciwko mieszkania.) Kawalerka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

777 000 zł47 m² 16 531,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dolny mokotów | niski blok | szybki dojazd do metro politechnika Mieszkanie własnościowe bez obciążeń na zakup dla siebie jak i alternatywa dla lokaty status prawny : pełna własność / brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

799 900 zł47 m² 17 019,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 +3m2 piwnica, położonego na 4 piętrze. Obecnie w trakcie generalnego remontu- oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o powierzchni ok. 38 m usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2004 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Marynin. Wysoki parter, chronione osiedle otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w sercu Warszawy - Muranów Lokalizacja: warszawa, śródmieście - Muranów, ul. Nalewki 8 Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w samym sercu Warszawy, to mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

659 000 zł45 m² 14 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

***sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji*** Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Odkrytej z naziemnym miejscem postojowym. Umeblowane mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Kadom przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2, położoną w sercu Pragi Południe, przy urokliwej ul. Lubelskiej 17. Kawalerka usytuowana jest na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

955 000 zł65 m² 14 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Korotyńskiego 19a, 65 m Proszę o kontakt wyłącznie osoby prywatne nie współpracuję z agencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestrzenne, 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni prawie 60mkw znajduje się przy ulicy Maszynowej na Ochocie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zielone Zacisze,Warszawa

787 000 zł57 m² 13 732,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,31 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Targówek (zielone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij