dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu na najem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2, zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Braci Wagów. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

5 300 zł74 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja w centrum dzielnicy zapewnia znakomity dojazd zarówno samochodem, autobusem czy metrem (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Białołęce, przy ulicy Rossiniego. Powierzchnia 40 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży pokój połączony z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

592 000 zł31 m² 18 931,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy na Warszawskim Targówku, przy ulicy Aleksandra Gajkowicza tuż przy metrze trocka (ok. 2 minuty 200 metrów). Znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł49 m² 14 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 49m2 z balkonem, po generalnym remoncie na Żoliborzu ul. Elbląska za 698.000zł Mieszkanie składa się z 3 pokoi (18m2, 11,55m2, 6,57m2), oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Brzeziny,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 207,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Miasteczko Brzeziny dewelopera Napollo z 2024 roku | przystanek autobusowy: pod bramą osiedla | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole 40,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

960 000 zł63 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł21 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne! Budynek zlokalizowany jest w samym centrum warszawskiej pragi południe i terenów zielonych! Oferujemy Państwu wygodne, ciepłe 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

545 000 zł31 m² 17 580,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 31m2, w układzie kawalerki z osobną kuchnią, ale istnieje możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, mokotów, stegny, ul. Korsykańska bez prowizji od Strony Kupującej Układ mieszkania: - powierzchnia 31,88 m2 - pokój dzienny z oknem balkonowym (balkon francuski) - sypialnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy wynajmie nie płacisz prowizji. Lokalizacja Praga, ul. Targowa 81, 50m od Stacji metra Wileńska, blok tuż przy wyjściu z metra. Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ w pobliżu stacji metra Wileńska. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

728 000 zł50 m² 14 415,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe Mieszkanie na Bemowie - 50,50 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 50,50m , idealne dla osób ceniących komfort i wygodę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł48 m² 70,53 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maksymalnie dwóch osób bez Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie położone w sercu warszawskiego Muranowa, w centrum Warszawy. Doskonała komunikacja (przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe, w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

619 000 zł44 m² 14 229,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 43,5m2, usytuowane na podwyższonym parterze zlokalizowane na Białołęce. Budynek z windą. Bezpieczne osiedle - zamknięte, z ochroną Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, klimatyzowane mieszkanie w nowej inwestycji, przy ulicy Konstruktorskiej, w sercu Służewca. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8 piętrowego bloku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka znajdująca się w super okolicy na Żoliborzu przy ulicy Broniewskiego 33 Lokal mieści się na 9.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kępa Tarchomińska

Białołęka,Warszawa

693 600 zł54 m² 12 899,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteś oszczędny? Ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Inwestycja jest już ukończona, zatem od razu możesz się wprowadzić. Dlaczego tutaj mniej zapłacisz za eksploatację? Zapewniają to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

890 000 zł66 m² 13 466,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, na zielonym, świetnie zlokalizowanym komunikacyjnie osiedlu, przy ul. Lajosa Kossutha. Przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

1 120 000 zł59 m² 18 909,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w odległości 700 m od Parku Ujazdowskiego. Lokal składa się z kuchni, hallu, 3 pokoi, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

646 350 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

** 3 pokoje I oddzielna kuchnia I mieszkanie dwustronne 46,50 m2 I piwnica I do remontu ** Oferuję słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestrzenne 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10.piętrze w 16. piętrowym budynku z windą z 2002 roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 22. Od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł31 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu kawalerkę o powierzchni 31 m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska. Podstawowe informacje: mieszkanie jest aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie O wynajem nieruchomości na woli, mroczna 7 przy ulicy górczewskiej , warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Jelonki Południowe,Warszawa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2, piętro 5/5 bez windy w budynku z 1991r., przy ul. Szeligowskiej, bemowo Jelonki. Idealne dla pary lub rodziny ze starszymi dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż mieszkanie z balkonem wychodzącym na zielone patio wewnętrzne o powierzchni 50,5 m , usytuowane na trzecim piętrze budynku z 1957 roku, bez windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

850 000 zł42 m² 20 209,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

598 000 zł30 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Pradze-Południe przy ul. Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł130 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 130M2, 3 sypialnie, duży taras I balkon budynek: osiedle Ostrowska powstało w 1998 roku i zlokalizowane jest przy alei Jana Pawła II 61 u zbiegu ulic Anielewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Stara Miłosna,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 107 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zadbane, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na granicy z Warszawą nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia długoterminowo zlokalizowane na warszawskiej Woli (przy ul. Nowolipki) mieszkanie dwupokojowe 36m2 (salon z kuchnią + sypialnia) świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

730 000 zł57 m² 12 852,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na Bielanach (ul. Kwitnąca). Szczegóły: 56,80 m2 (3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój), 15 piętro z widokiem na centrum Warszawy, dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybka

Włochy,Warszawa

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Gołąbki,Warszawa

720 000 zł64 m² 11 276,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam! Sprzedam bezpośrednio przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie w Ursusie wraz z dużym miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską położoną na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

547 700 zł36 m² 15 005,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie prezentowane jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Zapraszam na premierę sprzedaży i Dzień Otwarty w sobotę 24 sierpnia 2024 w godzinach 11.00 - 13.00. Obowiązują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 040 000 zł50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo ciekawie wykończone, nowoczesne, 50 metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze, na strzeżonym osiedlu z monitoringiem, ochroną.