dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Las Bielański,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe 54-metrowe mieszkanie na 9 piętrze z pięknym widokiem na Warszawę i centrum stolicy. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - dwie sypialnie i duży salon - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 800 000 zł138 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Ochota to jedna z najbardziej pożądanych i urokliwych okolic Warszawy, znana z pięknych terenów zielonych, parków oraz licznych atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

762 000 zł47 m² 16 212,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie przeszło w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne i ciepłe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , idealne dla rodziny. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł37 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 36,8 m2, który znajduje się w prestiżowej lokalizacji z doskonałą infrastrukturą w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 3 pokojowego mieszkania w centrum miasta przy ul. Żurawiej 16 A. Budynek położony na tyłach ulicy Marszałkowskiej zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry Państwu. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż 3-pokojowego, ustawnego mieszkania o powierzchni ok 52 m2 zlokalizowanego na Targówku (osiedle Wilno) przy ul. Janowieckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam to przytulne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40m2, które będzie idealnym miejscem dla singla lub pary. Lokal składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 31 mkw, zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej (praga Południe). Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku z domofonem. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

965 000 zł48 m² 20 260,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 47,3 m2 | 2 Oddzielne Pokoje | Balkon | Częściowo do remontu/odświeżenia | Piętro 4/7 z Windą | Komórka Lokatorska | Czynsz 940 zł | Własnościowe z kw | Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii spoglądasz na majestatyczny Pałac Kultury i Nauki, przypominający, jak blisko jesteś serca Warszawy. To mieszkanie na Starej Ochocie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 900 zł138 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

English version below Do wynajęcia dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Włodarzewskiej 59. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 179 000 zł70 m² 16 842,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela! 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny gotowe do zamieszkania. Lokalizacja - ul. Szeligowska 32c, bemowo. Mieszkanie blisko budowanej stacji metra Chrzanów znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowe 3 pokoje z loggią (6,50 m ) | bez prowizji od najemcy | dla pierwszego Najemcy | nowe meble i nowy sprzęt agd |dostosuję meble wg życzenia Najemcy| sprzątanie w cenie najmu |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

519 000 zł35 m² 14 744,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko U nas! Świetne mieszkanie na start lub inwestycyjnie ze względu na lokalizację Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

970 000 zł52 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Meksykańskiej na Saskiej Kępie. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wierzbno,Warszawa

545 000 zł36 m² 15 352,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opis lokalu Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,5m2 znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy, położonego przy samej stacji metra Wierzbno na Mokotowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 338 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam mieszkanie o pow. 49,55 m2, zlokalizowane na parterze nowego 6-piętrowego budynku, powstającego na warszawskich Włochach na granicy z Ochotą w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

910 000 zł68 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,9 m , 4 piętro w bloku bez windy-Warszawa, wola, ul. Marcina Kasprzaka. Na powierzchnie mieszkania składa się: -4 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

859 000 zł61 m² 14 156,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w warszawskim Ursusie (skorosze). Nieruchomość ta znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Piaski,Warszawa

915 500 zł66 m² 13 955,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem kuchennym, - sypialnia 1, - sypialnia 2, - łazienka, - wc, - przedpokój, - balkon Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł37 m² 31 567,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ten mini apartament został wykończony i urządzony w stylu mid-century modern. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, które zostały zaaranżowane, aby zapewnić maksymalny komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 950 zł35 m² 84,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w zamkniętym osiedlu na ulicy Bruzdowej, w prestiżowej dzielnicy Wilanów - Zawady. Opis Mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie typu studio do wprowadzenia od zaraz na Kabatach, przy ulicy Jerzego Zaruby 11, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka przy ul. Komorskiej 11/15 czeka na nowych najemców. Mieszkanie to doskonała opcja dla studentów, par lub osób pracujących, które szukają wygodnego i praktycznego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1964 roku -warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z l1978roku zlokalizowane w Ursusie- osiedle Niedźwiadek. Lokal składa się z: salonu - 16 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż prezentujemy dwupokojowe mieszkanie z loggią (ok 2, 5 mkw) położone na warszawskim Grochowie. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni (ok. 3,5 mkw), z oknem od wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Mieszkanie: przestronny i jasny salon, który jest sercem tego miejsca. Duże okna wpuszczają mnóstwo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł37 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam w świetnej lokalizacji 2- pokojowe mieszkanie tuż przy metrze Dworzec Gdański, stary Żoliborz. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Możliwość załatwienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Koło,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 838 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 do własnej aranżacji zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Sowińskiego, w bliskiej odległości od Centrum Warszawy, wola Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 195 000 zł58 m² 20 603,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie parterowe z ogrodem znajduje się na cichym i zielonym osiedlu Olympic, oddanym do użytku w 2021 roku. Wykończenie w wysokim standardzie i dbałość o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł36 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4 piętrowej kamienicy z 1954 roku. Mieszkanie bez zwierząt i dla jednej osoby. Wymieniono wszystkie instalacje oraz domofon. Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowy Szlak

Gocław,Warszawa

818 000 zł68 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne mieszkanie w sercu malowniczego Gocławia! Lokalizacja: gocław, ul. Jantarowy Szlak 4 - zielona i spokojna okolica, idealna dla rodzin i osób ceniących sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spalinowa

Grochów,Warszawa

2 350 000 zł96 m² 24 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: mieszkanie jest w nowym budynku z 2022 roku, zostało wykończone od stanu deweloperskiego. jest gotowe do wprowadzenia. zdjęcia w ogłoszeniu prezentują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 884,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przestronne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,7m2, usytuowane na ostatnim 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

649 000 zł33 m² 19 548,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie, idealnie nadające się pod wynajem zlokalizowane warszawskiej Woli, a konkretnie na Mirowie. Lokal ma 33 m2, jest usytuowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Okęcie,Warszawa

540 000 zł41 m² 13 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe 41 m.kw. na parterze. Doskonała lokalizacja Warszawy - blisko komunikacja, lotnisko. Nieruchomość posiada duży balkon - wzdłuż całego mieszkania z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

3 430 zł62 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwa pokoje do wynajęcia. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: idealny. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

595 000 zł34 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m2 z loggią 4,4 m2. Budynek w całości oddany, mieszkanie gotowe do własnych aranżacji. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie o pow. ok. 54 m , położone na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70-tych, zlokalizowanego w Warszawie na Bródnie, nieruchomość składa się z : -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij