dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

945 450 zł57 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z 1979 roku. Budynek dobrze utrzymany i wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 700 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy Metra Rondo onz. Browary Warszawskie, fabryka Norblina czy Centrum Biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

853 000 zł59 m² 14 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zeprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 150 m, - stacja kolejowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

853 000 zł59 m² 14 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowaną przy ul. Mokrej, w odległości 600 metrów od stacji metra Trocka Lokalizacja: - sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 000 zł24 m² 82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urocza kawalerka dla singla lub pary w okolicach Lasku Bielańskiego. Mieszkanie bardzo zadbane, idealnie rozplanowane. Salon z aneksem kuchennym, posiada również niewielki balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, jasne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Szolc-Rogozińskiego, ursynów. Idealny dla trzech niezależnych osób. Świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Targówek,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych bez windy. Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon, piwnica. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

839 000 zł68 m² 12 338,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Odkryj potencjał tego trzypokojowego mieszkania z możliwością aranżacji na cztery pokoje, idealnego dla par, rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty: 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się przy ul. Dunikowskiego na Ursynowie. Mieszkanie po generalnym remoncie. W bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

1 340 000 zł76 m² 17 587,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Rudnickiego. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł57 m² 22 489,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe, odebrane i można oglądać! Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 57,36 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

3 090 zł50 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na które składa się: - salon z rozkładaną kanapą - sypialnia z podwójnym łóżkiem - sypialnia z łóżkiem pojedynczym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości na Bielanach, idealnej dla singla lub pary poszukującej swojego pierwszego wspólnego gniazda. Mieszkanie o powierzchni 45m2, znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 999 zł37 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem * 37m2 * balkon * w inwestycji Wileńska Expres * miejsce parkingowe * komórka lokatorska* Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 37 m3, duża kawalerka z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

572 000 zł34 m² 16 720,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21m2, usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 537,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z łazienki, dwóch pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Białołęce przy ul. Pajdaka 7. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 549 000 zł129 m² 11 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Via Estate prezentuje dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone w centralnej części Bemowa u zbiegu ul. Człuchowskiej i Świetlików. Lokalizacja Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gocławek,Warszawa

860 000 zł63 m² 13 650,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokal użytkowy w niskim bloku na Gocławiu. Blok mieszkalny z 1995r. Parter z 2 wejściami, możliwość adaptacji na 2 niezależne lokale, ewentualnie mieszkania. 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

556 000 zł31 m² 17 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 31m2, położone w kameralnym budynku przy ul. Służby Polsce 1 wybudowanym w 1982 roku z windą. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł81 m² 34,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: budynek położony przy ul. Szklanych Domów, sąsiaduje z terenem szpitala przy ul. Szaserów. Okolica bardzo cicha, z dużą ilością zieleni i starodrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leżajska

Okęcie,Warszawa

830 000 zł56 m² 14 742,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30M2 z 2 balkonami oraz prywatnym miejscem postojowym w hali. Nieruchomość zadbana gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

735 000 zł52 m² 14 205,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Warszawa Bielany, oferujemy 3-pokojowe mieszkanie do remontu na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku, ul. Broniewskiego. Do mieszkania przynależy piwnica 2,6 m2, jest również ogólnodostępne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w idealnej lokalizacji! 8min od Metra Politechnika, na Saskiej Kępie- w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą oraz sąsiedztwem ul. Francuskiej. Nieruchomość: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Targówek,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Majowej na Bródnie do remontu. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw składa się z salonu z wyjściem na balkon, pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

594 500 zł42 m² 13 988,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie 42,5 m2 gotowe do wprowadzenia, lub do odświeżenia. Metro Bródno jedynie 800 m od budynku. Posiada duży balkon 3,7 m2 z widokiem na okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

821 500 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Bielany w Warszawie. Mieszkanie posiada wiele atutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł60 m² 31 061,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na 3 piętrze w budynku (5 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Śródmieście. Wykończenie: podłogi - terakota (ogrzewanie podłogowe); ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

3 550 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie na Górnym Mokotowie, blisko stacji metra i linii tramwajowych przy Puławskiej. Jeżeli lubisz przestrzeń, zieleń i spokój, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie ma 43,1 m i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 22m - przestronnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 034,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (możliwość przerobienia na 4 pokoje) do własnej aranżacji o powierzchni 62,4 m2, położone na warszawskim Żoliborzu w rejonie Marymont-Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

755 000 zł38 m² 19 723,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam zadbane, bardzo ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw z loggią, położone w atrakcyjnej śródmiejskiej dzielnicy Warszawy na zielonym Powiślu. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 316 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość na Muranowie. Usytuowaną na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja charakteryzuje się rozwijająca infrastrukturą w okolicy. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

550 000 zł46 m² 12 003,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Blok stoi na granicy osiedla, wzdłuż pasa zieleni. Powierzchnia nieruchomości to 45,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne trzy pokoje w genialnej lokalizacji 5 minut spacerem od Metro Wilanowska. Osobna kuchnia, dwie sypialnie, duży salon i balkon - piękny widok w gratisie! lokalizacja Mokotów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 500 zł68 m² 110,29 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 68 M2 W wieżowcu łucka city od 1 stycznia budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje się wielopoziomowy parking, liczne biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

2 200 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na drugim piętrze. To mieszkanie z osobną kuchnią, idealne dla osób poszukujących komfortu i spokoju. Położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

816 000 zł41 m² 19 719,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje we Włochach, o pow. 41,38 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2021 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do zamieszkania. W skład mieszkania.