dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

1 040 000 zł53 m² 19 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane na cichym i urokliwym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

890 000 zł65 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ciche , słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na trasie metra. Stan mieszkania dobry do małych poprawek. . Widna wyposażona kuchnia z glazura i terakotą. / zachód/ Łazienka z wanną, glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Natolin,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 7/13 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Lanciego, ursynów, natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

980 000 zł44 m² 22 126,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł42 m² 68,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ursynów - 2 pokoje z dużym balkonem i ogródkiem do wyłącznego korzystania. Mieszkanie w podstawowym standardzie , pokoje puste bez mebli. Umowa najmu na minimum rok. Opłaty : 2900 czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

6 200 zł75 m² 82,67 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania premium w sercu Warszawy (english version below) Lokalizacja: ul. Skierniewicka, wola, warszawa Powierzchnia: 75 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2/17 Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania świeżo po remoncie znajdującego się na Mokotowie przy ul. Konstancińskiej. Blok znajduje się w oddaleniu od codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

990 000 zł79 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Odkryj wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Bemowie, stworzone z myślą o rodzinach szukających komfortu życia w bliskim sąsiedztwie natury. Atuty: - czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 797 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Puszczyka 20 na Ursynowie. Mieszkanie Mieszkanie jest dwustronne, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

523 000 zł27 m² 19 298,90 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuje sprzedaż kawalerki (2-pokojowe) 27,1 m/2 na Warszawskich Bielanach ul. Reymonta. Mieszkanie świeżo po remoncie i wymaga tylko umeblowania. Czynsz 300 złotych. Brak piwnicy. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

695 000 zł33 m² 20 783,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy nowoczesne i w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Okopowej (wola, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

1 160 000 zł60 m² 19 198,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 60,42 m2, piętro 6/10 z windą, w budynku 2010 r., Wola, Ulrychów. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu: nowocześnie urządzony, w modnym stylu, z elementami loftowymi, jasny, świeżo po generalnym remoncie, wyjątkowy studio - flat, na modnej Saskiej Kępie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

5 100 zł75 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie dostępne jest od zaraz, mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie położone jest w urokliwej i spokojnej części Starej Ochoty, idealne dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

5 400 zł46 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem, znajdujące się na Woli, w nowoczesnym budynku z 2019 roku. Dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 56 m Włochy Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy Alei Dwudziestolatków 2a w dzielnicy Włochy, warszawa. To idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Norwida

Wola,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 25m2 w dzielnicy Wola, ul.Cypriana Kamila Norwida. Kawalerkę tworzy duży pokój, przedpokój z wnęką na zabudowę kuchenną, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grochów,Warszawa

565 000 zł36 m² 15 479,50 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Grochowie. Budynek: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 19-piętrowym budynku z 1982 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 283,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2017r. przy Al. Rzeczypospolitej, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

12 000 zł91 m² 132 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 3-pokojowy apartament o pow. 91 m2 z tarasem , zlokalizowany w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej. Apartament znajduje się na 4.piętrze w 16 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Czy poszukujesz, 3-pokojowego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji metra? Może chcesz w nim zamieszkać, a może planujesz wynajmować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

500 000 zł22 m² 22 727 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu kawalerkę na sprzedaż w cichej i spokojnej, zielonej okolicy o powierzchni 23 m2 (dodatkowo duży balkon, ok. 7 m2). Jedyny właściciel, księga Wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 378,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wawrze - Marysin Wawerski mieszkanie Metraż mieszkania to 37,92 i składa się z : Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

527 000 zł28 m² 18 956,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 27m, usytuowane na parterze 10 piętrowego budynku na Żoliborzu w części Sady Żoliborskie w odległości 4,5km od Centrum. Usytuowanie budynku pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, 2-pokojowego mieszkania na prestiżowym, świetnie skomunikowanym i bezpiecznym osiedlu w dzielnicy Włochy. W cenie jest miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aignera

Sielce,Warszawa

3 300 zł33 m² 100,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane i kompletnie wyposażone mieszkanie w budynku z 2020 roku. Ostatnie piętro z pięknym widokiem na zieleń i panoramę miasta. Nic nie przesłania widoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

889 000 zł39 m² 22 794,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowe do wprowadzenia z widokiem na Warszawę! Oferuję świeżo wykończone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 38,8 m2 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczęśliwice,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 774,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszam na prezentację mieszkania 2-pokojowego w samym sercu Warszawy, która odbędzie się w sobotę 17.08.2024r. i w niedzielę 18.08.2024r. Proszę o telefoniczne zapisanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Targówku na osiedlu Bródno o powierzchni 61 mkw. Miejsce dobrze połączone z innymi częściami Warszawy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Służew,Warszawa

940 000 zł53 m² 17 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

21.09.2024 Zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty w godzinach 12:00-14:00. W celu umówienia godziny prezentacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny! Zachęcamy do złożenia oferty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Mokotów,Warszawa

450 000 zł17 m² 26 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż przytulną kawalerkę w samym Centrum. Idealne rozwiązanie dla singla lub pary, dla studiujących lub pracujących. Na własne potrzeby lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

542 000 zł46 m² 11 655,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Białołęka, ul. Śreniawitów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

789 000 zł52 m² 15 173,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 52m2 z możliwośćią adaptacji na 3 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na Bemowie przy ul.Czumy. Blok z 1978r, , środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 025 850 zł49 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85m2, usytuowane na 8 piętrze w budynku z 2019roku zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul Stańczyka. Blok z 20219 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zacisze,Warszawa

675 000 zł49 m² 13 641,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Estetyczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Zaciszu! Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Zaciszu - ul. Wyspowa. Mieszkanie o powierzchni 49,48 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotej Wilgi

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł63 m² 14 035,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje gocław. Cena 900 000zł do negocjacji. Mieszkanie ma powierzchnię 62,77 m2, na 3 piętrze (winda) W jego skład wchodzą : 1. Pokój 20 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 399 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 55,49m2 mieszcząca się na 4-piętrze w 6-piętrowym budynku z 2005 roku. Osiedle ogrodzone, monitorowane, dodatkowo chronione, na terenie wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

525 000 zł31 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Ferdynanda Magellana. Powierzchnia 31 m2. Pokój z wnęką, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bailly

Bemowo Lotnisko,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, dwustronne, ciche i bezpieczne z trzema oddzielnymi/niezależnymi pokojami oraz oddzielną kuchnią, balkonem o powierzchni 64 m2, umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Usytuowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij