dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: miasto: warszawa Dzielnica: bielany (wawrzyszew) Ulica: honoriusza Balzaka 2 opis: kawalerka studio z aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Metraż: ok. 27 m2 Piętro: 11/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskich Włochach przy ulicy Jutrzenki, w inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Wspaniała lokalizacja, pełna infrastruktura oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekka

Wawrzyszew,Warszawa

650 000 zł33 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż studio 33 m2 z tarasem, ogródkiem i garażem, parter/7 w budynku z windą z 2018 roku, bielany, wawrzyszew. Mieszkanie idealne dla singla/singielki, pary, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 724 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.8m2 znajdujące się na pięknym Osiedle Skorosze X-BIS przy ulicy Skoroszewskiej 5A. Lokal mieści na 2.piętrze w 5. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

598 000 zł49 m² 12 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche 49 m kw mieszkanie na Bielanach blisko lasu. Mieszkanie dla rodziny albo inwestycyjnie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji bardzo blisko linii autobusowej oraz linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 280 000 zł65 m² 19 722,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Ursynowie Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej dzielnicy Ursynów. Dzięki doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu szybko można udać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 700 zł42 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Odkrytej 58 na warszawskiej Białołęce. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

840 000 zł56 m² 14 946,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m na Saskiej Kępie ze świetnym widokiem i szybkim dostępem do Centrum. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

995 000 zł85 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 250 zł36 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Nie aktualne Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł54 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie Z potencjałem na bielanach - na warszawskim żoliborzu Ul. Broniewskiego 64 | 54,39 m | 3 pokoje + oddzielna kuchnia z oknem | Duża loggia i piwnica z oknem 3m2| dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się na osiedlu zamkniętym w miasteczku Wilanów (10 minut od metra Wilanowska) na Wilanowie - pięknej i zadbanej dzielnicy Warszawy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, usytuowane w bloku z lat 50. , pomiędzy ul. Puławską a Wielicką, 4 min. do stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie w bloku otoczonym zielenią na warszawskim Ursynowie - ul. Lokajskiego, nieruchomość: składa się z 3 osobnych pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

847 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł110 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Stary Mokotów ul Konduktorska w pobliżu ul Dolnej 110m2 5 pokoi , kuchnia, łazienka, w,c. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego apartamentowca. W budynku monitoring, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fundamentowa

Grochów,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z potencjałem na pradze południe - twój nowy rozdział W warszawie! Ul. Fundamentowa 44 | 48 m | 3 pokoje + oddzielna kuchnia z oknem | Duża loggia i piwnica | dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocławek,Warszawa

839 000 zł54 m² 15 766 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam do obejrzenia przytulnego, słonecznego mieszkania na Warszawskim Gocławiu. Te przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone jest na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Wierzbno,Warszawa

580 000 zł36 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 36,4 m z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze w 12-piętrowym, zadbanym wieżowcu w sercu Mokotowa - tuż przy Parku Królikarnia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Stegny,Warszawa

900 000 zł67 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 66,9 m z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju - przy ul. Nałęczowskie 67, pogranicze Wilanowa Wysokiego i Stegien Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

1 225 000 zł82 m² 14 933,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe (82 m2) mieszkanie z dużym tarasem na sprzedaż, znajdujące się na parterze 3 piętrowego budynku z 2005 roku przy ul. Wilczycka, 27 w warszawskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 645,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe do odświeżenia na Ochocie - Al. Jerozolimskie 149 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze wyremontowanego dwunastopiętrowego budynku, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich 149. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

638 800 zł45 m² 14 132,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta w rezerwacji - umowa przedwstępna. Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum Warszawy? 3 pokoje z loggią | Zielona Ochota | Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

*Wyłącznie u nas* Szukasz wykończonej kawalerki na Bemowie? Zależy Ci na super okolicy i komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ul. Dywizjonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

713 645 zł55 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie stylowe i funkcjonalne, 54,9-metrowe mieszkanie z przepięknym tarasem 15,74 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z aneksem kuchennym i balkonem, blisko stacji metra Służew nad Dolinką. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, w dobrym standardzie. Salonik o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadźwingów

Służew,Warszawa

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m na warszawskim Mokotowie (służew) przy ul. Jadźwingów 5/7. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowaną na Bemowie, w bliskiej odległości od wat-u oraz Metra Bemowo. Atuty Zamknięte osiedle z monitoringiem oraz ochroną Świetna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To miejsce zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Atuty mieszkania: świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Słoneczny apartament na 25 piętrze, nigdy niezamieszkały, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł40 m² 24 875 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Lokalizacja: prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Luksusowo wykończone mieszkanie w samym sercu Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

650 000 zł25 m² 25 948,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Siłownia | Wysoki standard wykończenia | Ogródek | Idealne dla singla lub pary | Doskonała lokalizacja | Gotowa do wprowadzenia | Nowe budownictwo | Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

335 000 zł22 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Marysin Wawerski,Warszawa

445 000 zł38 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,5 m2, na którą składają się: - salon z balkonem i widokiem na zielone osiedle - kuchnia za szklaną ścianką - sypialnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 194 000 zł63 m² 18 892,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Gocławku. Mieszkanie narożne, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

568 000 zł31 m² 18 287,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,06 m , zlokalizowanego w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy - przy ul. Pieńkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

6 900 zł43 m² 160,47 zł/m²

 

Piętro:23/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - mieszkanie w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł39 m² 17 897,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - Żoliborz, warszawa bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 38,5 m ,.