dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 199 000 zł50 m² 23 980 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest zarezerwowane jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Pradze Południe (witolinie), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł49 m² 17 419,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 49,37m2 na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul. Baboszewskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, zadbane trzypokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Korkowej, sezam oraz Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

769 000 zł43 m² 17 883,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Romaszewskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 072 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie z balkonem. Mokotów, okolice ulicy Joliot-Curie, tylko 500 m od stacji metra Wierzbno! Jeśli szukasz cichego, funkcjonalnego mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, do wynajęcia funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie na Warszawskim Mokotowie przy ul. Niegocińskiej, w pobliżu centrum biurowego przy ul. Domaniewskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne kompletnie wyposażone i umeblowane po remoncie obok Ronda Wiatraczna 3 min pieszo Idealne miejsce z pełna infrastrukturą (sklepy, kluby fitness, restauracje, usługi i in.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 782,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza. Nieruchomość: lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z loggią na żoliborzu artystycznym Żoliborz Artystyczny | Okolica tętniąca życiem | Doskonała infrastruktura | Duża loggia | Oddzielna kuchnia | Parking podziemny | Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 403 115 zł86 m² 16 268 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

МЫ говорим по русски ми розмовляємо українською Zapraszamy na dzień otwarty , który odbędę się 27/09 w godzinach 10:00-16:00. Oglądanie mieszkań możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 820 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja Praga, ul. Darwina 18, budynek z cegły. Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie położone na 2piętrze w 4-pietrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 32,70m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Praga-Południe,Warszawa

933 500 zł60 m² 15 683,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na pradze południe! - Twoja inwestycja w przyszłość Odkryj wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji. Metraż: 59,52 m2. Pokoje: 3 Balkon: 10,48 m2 i 10,46 m2 (2 balkony!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

2 599 900 zł123 m² 21 137,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament stworzony z miłością do piękna i komfortu Royal Wilanów | 123 m Wyjątkowe mieszkania zdarzają się rzadko. To jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Ursusie Niedźwiadku na ul. Orląt Lwowskich 54. Znajduje się ono na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Kamionek,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Komfortowe, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, położone na 3. piętrze w nowym budynku przy ul. Podskarbińska 32 w Warszawie (osiedle Aleje Praskie). Powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

2 738 zł35 m² 78,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze (z ogródkiem) w budynku na terenie nowoczesnego osiedla Park Leśny Rembertów położonego na obrzeżach Warszawy, przy ulicy Chełmżyńskiej. Na lokal składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 799 000 zł103 m² 17 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Al. Wilanowska 5 / Wilanów Stylowe, ciche z oknami wychodzącymi na wewnętrzną stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 47 m w sercu zielonego Żoliborza, przy ul. Jasnodworskiej. Czterokondygnacyjny blok z lat 70. przeszedł termomodernizację pięć lat temu, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

756 000 zł38 m² 19 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym z 1939 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego Budynek i klatka monitorowane. Ogrodzony teren, bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 464,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2m, z balkonem, piwnicą i miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni 48,2m^2 składa się z: dwóch sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukamy pierwszego najemcy! Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę po generalnym remoncie, o powierzchni 28m2, położoną na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Karola Darwina 4, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

979 000 zł71 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2014 roku. Zarówno niniejszy obiekt jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

579 000 zł44 m² 13 011,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Włochach. Mieszkanie o powierzchni: 45,90 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Służew,Warszawa

897 000 zł61 m² 14 704,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie - nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonała lokalizacja! Dlaczego pokochasz to mieszkanie? Wyobraź sobie przestronne, pełne światła wnętrze (61 m ), gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

595 000 zł27 m² 22 037 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części stolicy przy ulicy Grzybowskiej 30,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

869 854 zł38 m² 23 165,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Służewiec mokotów Nowoczesne, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Metraż: 37,55 m2. Pokoje: 2 Loggia: 9,90 m2 Piętro: 5 Ekspozycja: wschodnia Cena brutto: 869 854 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

715 000 zł35 m² 20 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralne, nowoczesne mieszkaniu W prestiżowej lokalizacji Wysokie sufity, nowoczesne wykończenie | Gotowe do wprowadzenia | Idealne dla singla lub pary | Doskonała lokalizacja | Blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

709 000 zł45 m² 15 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > mieszkanie 45 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym > ogródek 33,5 m2 > miejsce w garażu na 2 samochody (+ 50 tys.) > autobusy 350 m od budynku > tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduję się na ulicy Korczyńskiej 8. 750m od Galerii Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na zielonym Targówku w bloku z 1976 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54.9m2 przy ul. Krasnobrodzkiej składające się z: przedpokoju Kuchni Salonu Sypialni Pokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł61 m² 18 092,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone w Warszawie na Gocławku (praga-Południe), przy ul. Łukowskiej 9 (12 piętrowy budynek). Budynek jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie składające się z: - kuchnia z oknem - salon z balkonem - 2 sypialnie - łazienka - toaleta (aktualnie jest pralnią) Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie na Ochocie dostępne od września - Twoje nowe miejsce na mapie Warszawy! Powierzchnia: 38 m Poziom: wysoki parter w 4-piętrowym bloku Lokalizacja: poszukiwana dzielnica Ochota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Wola,Warszawa

2 700 zł38 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.4 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy Metrze Księcia Janusza przy ulicy M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 409,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Białołęka / ul. Głębocka / 38,17 m2 / studio / ogródek Przytulne i funkcjonalnie urządzone studio na Białołęce. Mieszkanie Wykończone w dobrym standardzie. Składa się z; - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Praga Południe - Gocław / ul. Szkoły Orląt / 90 m2 / 3 pokoje / balkon Słoneczne, ciche 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie Składa się z : - salon - 2 sypialnie (w każdym pokoju szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

1 170 000 zł65 m² 17 944,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przytulne mieszkanie, po remoncie, trzy pokoje, oddzielna kuchnia, 65 M2, ul. Sulmierzycka, okęcie. Budynek: czteropiętrowy budynek z 1973 roku, bez windy. Usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

899 000 zł60 m² 15 109,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Jaszowieckiej 3 na Warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla rodziny lub inwestora. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie , położone w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Grójecka) to nasza propozycja Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 5-piętrowej kamienicy z windą. Czysta , odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy do sprzedaży komfortowe studio w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Wola, przy ul. Obozowej 56. Klatki schodowe zadbane. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze, w budynku jest winda.