dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 5 piętrowym w bloku z 2006 roku. Budynek znajduje się w Warszawskim Ursusie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

935 000 zł35 m² 26 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Śródmieście | powiśle | ul. Dobra 27 | Nowoczesna, cicha i komfortowa nieruchomość na sprzedaż | 2 pokoje | Metro Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

586 000 zł30 m² 19 320,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, wola ul. Płocka 30,33 m . Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, gotowe do zamieszkania! Budynek z 1975 r., po termoizolacji. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Bolkowskiej. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salon - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

759 986 zł48 m² 15 833 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga, nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! Na sprzedaż świeżo wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie w spokojnej okolicy, niedaleko Ronda Wiatraczna, czyli super bazy wypadowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania od już! Mokotów, ksawerów ul. Cieszyńska > 300 m do przystanków autobusowych, tramwajowych i stacji metra Wilanowska > 300 m do sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , parter w 12-piętrowym bloku z windą z 1969 roku- warszawa, mokotów, ul. Wojciecha Żywnego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Budynek z odnowioną elewacją i wymienionymi pionami wodno-kanalizacyjnymi. Blisko Akademii Medycznej, lotniska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zadbane i przestronne mieszkanie trzypokojowe w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wolskiej, przez co jest ciche z widokiem na zielone podwórko. Kameralny, niski budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

982 318 zł78 m² 12 560 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na inwestycję w pobliżu ch Targówek, w pobliżu trasy S8. Inwestycja to starannie zaprojektowany budynek o nowoczesnym wzornictwie, doskonale reprezentujący współczesne trendy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Muranów,Warszawa

579 000 zł26 m² 22 175,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż atrakcyjna, kompaktowa kawalerka w niskim bloku na Muranowie z balkonem. Mieszkanie ma powierzchnię 26,11 m2 i położone jest na 3 piętrze. Okna skierowane na wschód, za oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w doskonale skomunikowanej i przyjemnej do życia okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: bardzo zadbany, kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży kawalerka z potencjałem do generalnego remontu na bliskich Bielanach. Blok w bardzo dobrym stanie, klatki świeżo po remoncie. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa ko-ra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze 10-piętrowego budynku z 1972 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

845 000 zł49 m² 17 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 49m2 na Warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Brazylijskiej. Mieszkanie wyremontowane 5 lat temu, zamieszkiwane prywatnie, nie wynajmowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł115 m² 86,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do pierwszego wynajmu piękny, nietuzinkowy, dwustronny świeżo odremontowany i doskonale doświetlony apartament w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 050 zł54 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie w spokojnej i zielonej okolicy na Białołęce ta oferta powinna Cię zainteresować. Nie szukaj dalej, oferta tylko U mnie na wyłączność! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

1 495 000 zł115 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115 m , 7 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, bemowo, ul. Stanisława Lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołacińska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eng - We do speak English, please do not hesitate to contact us! Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu na zielonej Białołęce. Mieszkanie Na powierzchni ponad 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolívara

Targówek,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 608,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1972 roku zlokalizowane w doskonałym miejscu na Targówku. Ciche miejsce, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie o powierzchni 37 mkw. na 10. piętrze. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (stan aneksu bardzo dobry) oraz wyjściem na niewielki balkon typu loggia (zabudowana). Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Wola,Warszawa

788 788 zł38 m² 20 768,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m , położone na parterze bloku z 1961 roku przy ul. Miłej w Warszawie. Lokal składa się z dwóch pokoi, z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 183,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

ul, belliniego 22 - oferta aktualna! Nowoczesne komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego budynku z windą. Mieszkanie zadbane, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

577 000 zł38 m² 15 224,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2, zlokalizowane na warszawskim Targówku, które może okazać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

765 000 zł57 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Praga Południe ul. Kirasjerów > 300 m do Ronda Wiatraczna > przystanki autobusowe 100 m od klatki > tramwaje 300 m > dojazd do ścisłego centrum komunikacją 15 min Mieszkanie 38,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Targówek,Warszawa

2 700 zł26 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na Bródnie - 150m od Stacji Metra! Przytulne, wyjątkowe Mieszkanie Idealne do Zamieszkania! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji metro Bródno? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Wrzecionie, przy ul. Szegedyńskiej. Mieszkanie ma 37 m2 i znajduje się na 4 piętrze z 10, posiada przynależną piwnicę. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, wygodne mieszkanie o powierzchni 57m2 z miejscem garażowym i balkonem zlokalizowane przy ul. Nicejska 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57 m2: pokój dzienny -szafa, wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

899 000 zł41 m² 21 793,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe dwupokojowe mieszkanie wykończone w bdb standardzie, na piątym piętrze w budynku (7 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przestronnego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się blisko stacji metra? Nieruchomość zlokalizowana jest na cichym i spokojnym osiedlu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

649 000 zł38 m² 16 945,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

6 min pieszo do metra Kondratowicza, zielona okolica, pełna infrastruktura, po remoncie w 2023r. Gruntowna rewitalizacja całego budynku wraz ze wszystkimi mieszkaniami w latach 2012-2014. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 598,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

769 000 zł | sprzedaż | 49,30 m2 | 2 pokoje | warszawa | korotyńskiego | ochota Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze 12- to piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 206,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Poszukujecie mieszkania, które pomieści Waszą całą rodzinę i chcielibyście urządzić je według własnych marzeń i pomysłów? Bardzo modna i pożądana lokalizacja- pl. Hallera, zoo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

764 341 zł59 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe 58,8 m Saska Kępa Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m , zlokalizowane przy ul. Afrykańskiej, na Saskiej Kępie w Warszawie. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliski termin oddania - klucze do odbioru w marcu 2025r. Polecam Państwa uwadze atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane blisko stacji pkp Gocławek, w pobliżu lasu Rembertowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 345 000 zł74 m² 18 138,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

1 345 000 zł I 2 pokoje + antresola | 59,15m2 + 15m2 antresola I warszawa I wola Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Na sprzedaż oferowane jest trzypokojowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

915 000 zł57 m² 15 968,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z aneksem o powierzchni 57,3 m2 na Służewcu w okolicy uczelni Łazarskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie do.