dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

485 550 zł30 m² 16 099,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz własnej przestrzeni, z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w wyjątkowej inwestycji. Kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

420 000 zł18 m² 22 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Warszawa, ochota - ul. Racławicka (przy skrzyżowaniu z ul. Żwirki i Wigury) - przystanki autobusowe pod budynkiem | 3km Lotnisko Chopina | w okolicy trzy parki | 900m Szpital na Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 811,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz idealnego mieszkania w Warszawie? Oto doskonała propozycja: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3. piętrze w kameralnym, 12-piętrowym budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 741 000 zł110 m² 15 831,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz o rodzinnym mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

815 000 zł29 m² 28 103,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w centrum Warszawy ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem najmu oraz codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

1 125 000 zł65 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 w bloku z 2016 roku, zlokalizowanym przy ul. Starodęby (skorosze) na 4 piętrze z windą. Jego atuty to oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 165 000 zł95 m² 12 213 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,39m , usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie bez wad, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane przy ul. Tadeusza Krępowieckiego na warszawskiej Woli. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie typu studio o powierzchni 24 m2 położone w apartamentowcu z 2004 roku. Lokal idealny dla singla, pary lub na małe biuro. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 060 000 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m , 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, bemowo, ul. Sternicza. W pełni umeblowane i wyposażone. Okolica posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

767 300 zł51 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne, gotowe do wprowadzenia z niesamowitym widokiem 3-pokoje 51,16m2 w samym sercu Woli pomiędzy stacjami metra Płocką i Młynów przy ul Syreny Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Aleksandra Rembowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio - mieszkanie 2 pokojowe typu studio Z dużym ogródkiem I garażem podziemnym oraz komórką lokatorską Adres: plac Aleksandra Rembowskiego 9, mokotów Mieszkanie ma 40m2 podobnie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 673,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,5 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1960r. zlokalizowanym na Warszawskim Powiślu, jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

428 568 zł26 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz własnej przestrzeni, z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w wyjątkowej inwestycji. Kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem - 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 470 336 zł88 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w wyjątkowej inwestycji. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje Centrum Woli Róg Ogrodowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Woli. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. al. Solidarności 161, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 819 000 zł94 m² 29 989,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają wizualizacje apartamentu, według których realizowane jest to wykończenie w apartamencie nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 295,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

We speak Pl, ua, ru, eng Kawalerka blisko centrum - 27,10 m Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w pobliżu ulic Żelaznej i Al. Solidarności, pod adresem Skwer Ks. Kard. S.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

676 000 zł44 m² 15 218,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

745 000 zł36 m² 20 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 36 m , położonego na II piętrze zadbanego budynku przy kultowym Placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

598 000 zł42 m² 14 347,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z czterema windami, co zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Mokotów,Warszawa

4 350 zł47 m² 92,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu - Plac Unii, ul. Boya-Żeleńskiego Oferujemy na wynajem eleganckie mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 323,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze 3-piętrowego budynku z 2009 roku, położonego przy ul. Żeglugi Wiślanej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

849 000 zł92 m² 9 238,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Eleganckie mieszkanie gotowe do wprowadzenia o pow. 91,90 m2, 4 pokojowe położone przy ul. Żeglugi Wiślanej 8 w Warszawie. Mieszkanie składa się z salonu, 3 pokoi, widnej kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 129 000 zł81 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 80,7 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

495 000 zł22 m² 22 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

649 413 zł26 m² 24 599 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy Opis: na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 26,40 m , położone na 10. piętrze w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 063 250 zł53 m² 19 967,10 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Oto przestronna, 3-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 37 m na wynajem ul. Łopuszańska 53, neo Nova Ochota Z przyjemnością przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

878 000 zł59 m² 14 982,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam prywatnie 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,60 m2, mieszczące się na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2004 r. przy ul. Powstańców Śląskich 108b w Warszawie (bemowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie Z tarasem I garderobą na bliskiej białołęce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,81 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 953,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

752 000 zł54 m² 13 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,76m2, usytuowane na 3 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - ul. Klaudyny. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

702 702 zł35 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Agent prowadzący Mieszkanie przy Placu Jana Henryka Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w centrum Warszawy! Nieruchomość położona w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

4 100 zł52 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy na Bemowie. Blisko hali Wola. Mieszkanie o metrażu 52m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią: duży salon Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2011roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej. Budynek z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

634 000 zł36 m² 17 611,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36 m2, parter/10 z windą, w budynku z 1976 r. Targówek, bródno. Mieszkanie umeblowane (poza sprzętem agd w kuchni), gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

474 000 zł26 m² 18 465,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Kompaktowe,.