dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

475 000 zł26 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na warszawskiej ochocie Lokalizacja & Komunikacja: - przedszkole nr 255 ~ 150m, - szkoła podstawowa nr 264 ~ 400m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł22 m² 18 169,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

780 000 zł | sprzedaż | 53 m2 | 2 pokoje | warszawa | złotych piasków | stegny Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 732,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym i wizualnym w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warowna

Marina Mokotów,Warszawa

19 500 zł231 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Przestronny, dwupoziomowy penthouse na osiedlu marina mokotów 4 sypialnie| Ogród na dachu | Salon wysoki na 6 metrów | Urzekający widok na panoramę miasta ***** rozkład pomieszczeń: poziom dolny: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

569 000 zł41 m² 13 946,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Poszukujecie pierwszego wspólnego M, które nie wymaga uciążliwego i kosztownego remontu, a jednocześnie daje Wam duży balkon na poranne kawy i park tuż za oknem? Słoneczne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

765 000 zł54 m² 14 219,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przy sprzedaży tej nieruchomości nie pobieramy prowizji od kupującego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

994 000 zł40 m² 24 872,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy państwu elegancki apartament typu studio na sprzedaż. Apartament jest po całkowitym, generalnym remoncie. Śliczny, wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m , 3 piętro w bloku -mokotów. Totalnie przebudowane i odnowione w 2019, urządzone nowocześnie i funkcjonalnie przy zachowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

990 000 zł46 m² 21 391,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, wykończone z dbałością o każdy detal, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 32b na warszawskiej Woli. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

687 700 zł37 m² 18 496,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty: styl, funkcjonalność i możliwość aranżacji! Wyremontowane dwa pokoje, 37,18 m2 - idealne na start lub pod inwestycję. Czyste, odświeżone wnętrze nie wymaga żadnych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

990 000 zł46 m² 21 391,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Szeligowskiej na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

869 000 zł65 m² 13 369,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

PO kapitalnym remoncie, 600 metrów do stacji metra. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, dokładnie w połowie między dwiema stacjami metra: trocka i Targówek Mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie na zielonym Gocławiu ul. Mikołajczyka 12 Jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze w niskim budynku na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe Z dużą loggią! znakomita lokalizacja: stary żoliborz , ul. Promyka, zieleń dookoła - W bezpośrednim sąsiedztwie parku kępa potocka I ogródków działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Bródno, ul. Krasnobrodzka ciche, słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń, zlokalizowane na warszawskim Bródnie. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 987,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

955 000 zł55 m² 17 300,70 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany marymont - na granicy żoliborz marymont - potok Do stacji metro plac wilsona - 15 minut spacerem. Do Lasku Bielańskiego - 5 minut spacerem. Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche 4 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i bliskiej Woli, przy ul. Chmielnej. Mieszkanie o pow. 74 m2 znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Gocławek,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, komfortowe i ciche mieszkanie z widokiem na park nad Balatonem usytuowane na 6 piętrze 13 piętrowego budynku z 2013 r. na Gocławiu Elegancki i nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania: trzy pokojowe słoneczne, mieszkanie o pow.48 m2 z jednostronną ekspozycją okien (południowy zachód) zlokalizowane w centrum Warszawy, znakomicie skomunikowane, idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 622,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gotowe do zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie na Mokotowie idealne na start lub pod inwestycję! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , zlokalizowane w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 464 000 zł149 m² 16 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

English version below wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie na pograniczu bemowa I woli przy ul. Zaborowskiej 3! Mieszkanie Idealne dla rodziny ceniącej sobie przestrzeń i bliskość do ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości , tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 57,4 m w al. Bohaterów Września, na 1 piętrze w 6 piętrowym blok z 2005 roku z windą, w zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

535 000 zł42 m² 12 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,8 m2! Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy. Usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku /rama H, po termomodernizacji. Wystawa okien w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Zielona Dolina II przy ul. Belliniego - idealne dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,75 m , składające się z dwóch oddzielnych, zamykanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

626 000 zł36 m² 17 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,5 m (według pomiarów 38,4 m ), położonego w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursus,Warszawa

2 900 zł39 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 39 m2 na nowo powstałej inwestycji Robyg Warszawa "mój Ursus". * oferta aktualna od sierpnia2025 r. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: - salon - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Tarchomin,Warszawa

920 000 zł54 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży wyjątkowego, stylowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem i niepowtarzalnym widokiem na Wał Wiślany Warszawa, tarchomin. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

786 300 zł59 m² 13 228,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ul. Siennej skrzyżowanie z ul. Miedzianą. Umowa na okres nie krótszy niż 12 miesięcy. Opłaty miesięczne: - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zielone i spokojne oraz bezpieczne -monitoring, ochrona,.