dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

1 170 000 zł79 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

-super lokalizacja - mieszkanie 4- pokojowe 79 m2 W idealnej lokalizacji na bemowie znakomicie położone przy ulicy Rozłogi rewelacyjna lokalizacja - pełna infrastruktura do autobusu 3 minutki, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Targówek ul. Pohulanka, os. Wilno - mieszkanie 43 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duży balkon ok 5 m2 - mieszkanie bardzo zadbane, wysoki standard - miejsce parkingowe w garażu podziemnym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***najem okazjonalny*** Bardzo dobra lokalizacja dzielnica Wola, kawalerka przy metrze Płocka (odległość 6min/400m) Wieżowiec z lat 70tych. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Lokal bardzo widny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

600 000 zł46 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

To mieszkanie, na żywo zyskuje zdecydowanie jeszcze bardziej! Więc zadzwoń, umów się na prezentację i przekonaj się osobiście jestem dostępny pod telefonem przez siedem dni w tygodniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

468 000 zł34 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stan deweloperski- mieszkanie zlokalizowane na Białołęce - Nowodwory przy ul. Odkrytej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -Pokój 19,7 m2 -kuchnia 6,8 m2 -łazienka 4,2 m2 -przedpokój 3,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mątwicka

Ochota,Warszawa

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem cicha kawalerka 34 m2 na 1. piętrze, w solidnym 3 piętrowym budynku otoczonym zielenią na Ochocie w Warszawie. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł85 m² 15 248,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania piękne nowe mieszkanie przy ul. Sprawnej. Obecnie składa się z czterech pokoi (jeden z nich to garderoba) salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch łazienek. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

3 600 zł40 m² 90,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 39,7 m2 w budynku z cegły na 5 piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Najlepsza lokalizacja na tarchominie, ul. Myśliborska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88 mkw, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w bloku z 2003 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuflewska

Targówek,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 682,20 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 64,2 m2, ( mieszkanie 63,1 m2 i piwnica 1,1 m2 ). Metro Targówek Mieszkaniowy oraz Metro Trocka jedynie 800m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 009 000 zł54 m² 18 730,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kocjana. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

1 025 000 zł62 m² 16 451,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Warszawa, ul. Poematu I 62 m | 3 pokoje Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m położone w zielonej części Warszawy Falenicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

1 499 000 zł113 m² 13 265,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji >adres: ul. Kazimierza Sotta Sokoła >cena: 1 499 000 zł >łączny metraż: 113 m2 >dla kogo: przestrzeń idealna dla pary ceniącej komfort, aktywny styl życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

632 000 zł47 m² 13 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Ursusie- przy ul. Warszawskiej. Zielona część osiedla. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

631 000 zł37 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Budynek w zacisznej okolicy, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 3-pokojowe mieszkanie 46,5 m - Warszawa, praga-Północ | ul. Ząbkowska 40 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

814 000 zł62 m² 13 129 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

498 183 zł34 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł69 m² 20 289,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie w bliskiej odległości od metra Imielin. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę, estetykę oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Grzybowska Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27m2 w doskonałej lokalizacji , przy ul. Grzybowskiej w sąsiedztwie Hotelu Radisson. Mieszkanie znajduje się na 1.piętrze w 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 950 zł58 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wolskiej, stacja metra Płocka. Dostępne od zaraz! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w budynku 2 windy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Piekałkiewicza (mokotów, czerniaków) To idealna oferta dla ceniących ciszę i otoczenie zieleni. Mieszkanie Na 52m znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

829 000 zł45 m² 18 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na spokojnym i klimatycznym Żoliborzu. Nieruchomość położona przy ul. Krajewskiego 1 zapewnia świetną komunikację z miastem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

597 000 zł37 m² 16 311,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł69 m² 16 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na Mokotowie. Idealna lokalizacja, świetny potencjał aranżacyjny. Schludna i zadbana klatka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym Osiedlu Hemara Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m . z dużym balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

440 000 zł19 m² 23 280,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka po kapitalnym remoncie. Bardzo gustownie wykończona. Wygodne położenie. Cisza, a zarazem wszędzie blisko. W promieniu 50 do 100 m sklep, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 209,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 10 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 100 zł43 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Wąwozowej 2 na warszawskich Kabatach. Budynek z windą, a do lokalu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa jest zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia ciche, przestronne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym. Budynek zamknięty ogrodzony. Ul. Gersona. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

720 000 zł47 m² 15 183,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o doskonałym układzie. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Łazienkach Królewskich ul. Podchorążych, dolny Mokotów. Mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych części Dolnego Mokotowa tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,83 m - gotowe do zamieszkania, w atrakcyjnej lokalizacji Ursusa na osiedlu Skorosze XI. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej - w jednej z bardziej kameralnych i zielonych części Mokotowa. Lokal znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38 m2, parter/11 z windą, w budynku z 1968r., przy ul. Giordana Bruna, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Zwierzęta mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

530 000 zł38 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Proponujemy Państwu do zakupu 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy Lesie Bielańskim. Mieszkanie jest na 1 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą - ul Marymoncka. 37,5 m2 - duży pokój - 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł56 m² 18 894,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich - w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy. Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (22 m2, 12 m2, 6 m2) przy ul. Kossutha na Bemowie, niedaleko od metra Bemowo. Powierzchnia mieszkania 50,5 m2, umeblowane i wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

505 000 zł27 m² 18 634,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

W yjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem , które przeszło całkowity remont i teraz czeka, abyście Państwo mogli cieszyć się komfortem i luksusem na co dzień. Położone.