dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie 70 m2. na sprzedaż od zaraz w świetnie skomunikowanym punkcie Bemowa. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - bardzo dobry punkt komunikacyjny - mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Piekiełko,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Jest to czteropokojowe, słoneczne i rozkładowe mieszkanie z dwoma balkonami oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł30 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Białołęka Tarchomin ul. Dionizosa | nowe osiedle Comfort City z 2020 roku Nowoczesne mieszkanie o powierzchni ponad 30 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, dużym balkonem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Wawrzyszew,Warszawa

629 000 zł48 m² 12 969,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5m2 plus piwnica usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach- wawrzyszew ul. Hansa Christiana Andersena. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1985 roku -warszawa, ursynów. Na powierzchnię mieszkania składa sie: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

852 000 zł60 m² 14 319,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ładne, trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Pradze Północ. Tuż obok stacja metra i stacja pkp Dworzec Wileński. Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie przy metrze Imielin **nie nawiązuję współpracy z agencjami nieruchomości** Oferuję świeżo wykończone mieszkanie 35 m2 na warszawskim Ursynowie przy ul. Hirszfelda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

697 000 zł61 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m zlokalizowane przy ul. Ludwika Kondratowicza 18 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

730 000 zł62 m² 11 869,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe, przestronne, położone przy ul. Astronautów na warszawskich Włochach. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

582 000 zł46 m² 12 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, nowe mieszkanie wykończone dostępne od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą. Nowocześnie wykończony budynek oddany do użytkowania w 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

543 520 zł40 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na strzeżonym osiedlu na Bielanach przy ul. Zgrupowania ak "żmija". Otwarty salonik/jadalnia z aneksem kuchennym w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służew

Służew,Warszawa

829 000 zł58 m² 14 293,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 zlokalizowane na Mokotowie / Służew nad Dolinką. Do metra Służew 350 m Nieruchomość znajduję się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

715 000 zł60 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Piękne, słoneczne 59,8m2 z dużym balkonem tuż przy Metro Targówek Mieszkaniowy Ładny blok po odnowieniu elewacji lokalizacja O świetnej lokalizacji mieszkania świadczą: metro Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Grochów Północny,Warszawa

529 000 zł52 m² 10 232,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na ulicy Makowskiej 33 na Warszawskim Gocławku. Mieszkanie zlokalizowane na cichym, spokojnym osiedlu na drugim piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim pietrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Wesołej w okolicach Pl. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

539 000 zł55 m² 9 853,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,7 m2, przy ul. Conrada 10 w Warszawie. Lokal składa się z: - przestrzennego pokoju dziennego, o powierzchni, około 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł39 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem francuskim, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ciche 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 75 m2 w atrakcyjnym apartamentowcu zlokalizowanym na Mokotowie, ok 500 m od ulic czerniakowskiej/siekierkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania rozkładowe , duże 3 pokojowe mieszkanie na styku Woli i Centrum. Mieszkanie pierwotnie 4 pokojowe zostało przerobione na 3 pokoje i kuchnię z dużą jadalnią. Można bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty. Mieszkanie 3-pokojowe (63,5m2) + garaż+ komórka, na Zielonej Białołęce ul. Głębocka 115 Osiedle Flora asbudu z 2019r Narożne, trzystronne, doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 350 zł55 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Stryjeńskich na Ursynowie. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Chełmżyńskiej na granicy Rembertowa, ząbek i Targówka. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

357 750 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie jednopokojowe z opcją przerobienia na dwa pokoje. Kuchnia z oknem, którą można przenieść do pokoju dziennego. Łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

900 000 zł74 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Klucze U pośrednika mieszkanie - jasne ciche, trzystronne z ekspozycją południową, zachodnią i wschodnią. Na podłodze klepka i terakota. Okna pcv. - pokój dzienny powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Koło,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego przy ulicy Deotymy 54 na warszawskiej Woli, w rejonie Koło. To nieruchomość o powierzchni 49,45m2, znajdująca się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł74 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

675 000 zł58 m² 11 617,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Super lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Belgradzka - bardzo blisko do metra Natolin Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m2 oraz dodatkową powierzchnię stanowi balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielany

Bielany,Warszawa

798 000 zł53 m² 15 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Salon z widną i otwartą kuchnią, ogródek od strony cichego patio, dwie sypialnie, łazienka z wanną, przedpokój z szafą wnękową. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią i z ogródkiem w dzielnicy Włochy - Okęcie. Ciche osiedle, niska zabudowa wśród wysokiej zieleni miejskiej. Dogodna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trocka

Targówek,Warszawa

661 500 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Własność, grunt uregulowany, księga wieczysta. Mieszkanie trzypokojowe w bardzo dogodnej lokalizacji zarówno pod względem komunikacyjnym (metro Trocka) jak i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

496 000 zł37 m² 13 405,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

na sprzedeża 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji. Okolica jest spokojna. Pod blokiem jest duży bezpłatny parking. W budynku znajdują się 2 windy. Blisko Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 520 100 zł83 m² 18 303 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia nowe i przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Lazurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcie trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kramarskiej w Rembertowie. Lokal na drugim piętrze w budynku znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kabacki Dukt na Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 54 mkw, składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe na Woli Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,78 m 11 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1966 roku Balkon, piwnica, osobna kuchnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwubojowe mieszkanie przy ul. Esperanto w kameralnej kamienicy obok ch Klif, bardzo blisko Arkadii. Okolica doskonale skomunikowana ze wszystkimi zakątkami Warszawy. Dojście do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

636 000 zł60 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedsprzedaż mieszkania na Saskiej Kępie Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60 m2, położonego na malowniczej Saskiej Kępie przy ulicy Lizbońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

485 000 zł47 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią znajdujące się na 9.piętrze w 11.piętrowym budynku z windą. Lokal mieści się na pograniczu Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

723 884 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru! Świetna cena za m2 oraz żadnych innych kosztów pobocznych. Mieszkanie o powierzchni 70,28m2 składające się z: - salon z aneksem kuchennym 27,99m2 - Pokój 12,25m2 - Pokój.