dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

940 000 zł64 m² 14 803,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Targówku. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

695 000 zł46 m² 15 141,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1984 roku zlokalizowane w Warszawie na Bielanach przy ul. Kwitnącej. Blok z 1983/84 r., rama H, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (68 m ) przy ul. Sarmackiej 27. Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w zadbanym budynku z 2023 roku, otoczone pięknym, zielonym patio, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Służew,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Sebastiana Bacha, warszawa. 2 pokoje | 46,7 m | wysoki parter | po generalnym remoncie | piwnica | blisko metra Służew Doskonała lokalizacja na Mokotowie - blisko metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 580 zł47 m² 54,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Zadbane ciche, 2 pok mieszkanie 47m2 z widokiem na zieleń w zrewitalizowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

870 000 zł67 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Ursusie przy ul. Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Las Bielański,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe 54-metrowe mieszkanie na 9 piętrze z pięknym widokiem na Warszawę i centrum stolicy. (english version below) Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

499 999 zł38 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest dwustronne i bardzo słoneczne - okna wychodzą na stronę południową, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Za oknami znajduje się szeroki pas zieleni, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

3 650 zł68 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 przy ul. Alternatywy 4 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie: jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Targówek-Bródno ul. Suwalska 5 > stacja metra Bródno 300 m od klatki > przystanki autobusowe 200 m > tramwaje 300 m > bezpośrednio obok budynku Biedronka, bazarek 500 m, kościół 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

449 000 zł32 m² 13 815,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych lokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w doskonałej lokalizacji - przy ul. Grochowskiej 207 w Warszawie. Lokal o powierzchni 43,37 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

536 000 zł36 m² 15 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokoje / 57m2 powierzchni użytkowej / loggia/ otwarta kuchnia/ winda/ garaż/ umeblowane ***3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Aluzyjnej** Mieszkanie znajduje się na 7 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

797 000 zł54 m² 14 759,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 54 m2, z balkonem, znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 2000 roku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

536 000 zł30 m² 17 748,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na stronę południową - Bemowo - 30, 20 m - cena 536 000 zł do negocjacji. Metro M2 Lazurowa, M2 Chrzanów, M2 Karolin. Lokalizacja: warszawa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

782 900 zł60 m² 13 048,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

534 900 zł32 m² 16 980,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, wyremontowane studio na Stegnach - ulica Soczi 8 Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wyremontowanego dziesięciopiętrowego budynku, który znajduje się przy ul. Soczi 8. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

780 000 zł50 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jelonki,Warszawa

587 700 zł36 m² 16 101,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Funkcjonalne, 2-pokojowe z dużą loggią i ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze od strony zachodniej. Mieszkanie składa się z: - z pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

3 900 zł73 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2009 roku znajdującym się przy ul. Franciszka Kawy 46. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Symfonii

Ursynów Północny,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jak w kamienicy. Można przechodzić na około mieszkania. Do kuchni są 2 wejścia. Oddzielnie łaznieka i wc. 3 sypialnie w stronę osiedla - ciche. Salon i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

669 000 zł53 m² 12 622,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzy pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla Regaty przy ul. Żeglugi Wiślanej, w zielonej części Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 750 zł51 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji mieszkanie bezpośrednio od właściciela. I can speak english and spanish. Do wynajęcia od 1 stycznia 2026 mieszkanie o powierzchni 51 mkw osiedlu caa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży dwustronne, przestronne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 53 m2 usytuowane na 3 piętrze 4- piętrowego budynku z 1982 r. bez windy na Gocławiu na Pradze Południe. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł87 m² 14 308,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,36 m przy ul. Dziatwy 14 na warszawskiej Białołęce. To przestronny lokal w kameralnym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy Metro Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku wykonanym w technologii wielkiej płyty, na osiedlu Przedwiośnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 386 zł60 m² 72,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

620 000 zł42 m² 14 939,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Metro Wawrzyszew, świetna komunikacja i zielone Bielany wszystko, czego potrzebujesz na start! A samo mieszkanie? Przytulne, funkcjonalne, z oddzielną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł43 m² 12 796,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz idealnego mieszkania, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ulica Sieczna 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1992 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

704 000 zł45 m² 15 644,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 2000 roku -warszawa, ursus, ul. Tomcia Palucha. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

815 000 zł51 m² 15 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka trzypokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 258 000 zł74 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,97 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku z 2015 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane z dbałością o każdy detal. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

529 000 zł46 m² 11 376,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Białołęka-Tarchomin, ul. Śreniawitów > najlepsza lokalizacja na Tarchominie, tuż przy Galerii Północnej > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku > do stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jerzego Zaruby o powierzchni 54 mkw. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku z windą na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

430 000 zł35 m² 12 250,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, z pięknym widokiem i świetnym dojazdem do centrum Warszawy? To oferta, która daje Ci możliwość stworzenia idealnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

2 300 000 zł180 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Kabaty | ul. Jerzego Zaruby | bezpieczne osiedle Dwupoziomowe mieszkanie przy Lesie Kabackim, 163,28 m (ok. 180 m całkowitej), 5 pokoi, 2 łazienki, dodatkowa toaleta, balkon, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

818 000 zł68 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na 1. piętrze przy ul. Skarbka z Gór 140a, w nowym budownictwie z windą, na.