dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 969 ogłoszeń

771 000 zł46,95 m² 16 421,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 128 564 zł97,29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej. Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

819 000 zł45,80 m² 17 882,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Karabeli budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45,8m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł42,10 m² 17 102,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia z przemyślanym układem przestrzeni? Ta oferta spełnia oba te warunki. Dzięki rozkładowemu układowi i braku pokoi przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,80 m² 14 315,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Jeżewskiego na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2005.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Racławickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34,36 m² 21 827,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł39 m² 16 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 39 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskich Sielcach przy ul. Sielecka 10. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł46,13 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche, z widokiem na ogród zamieszkaj pierwsza/-y Zapomnij o mieszkaniach z historią i śladach po poprzednich lokatorach. Tutaj to Ty zdejmujesz folię z nowych sprzętów.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł103,40 m² 16 199,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ochocie - ul. Opaczewska 65. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z tarasem i dostępem do ogródka. To.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Władysława Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1987 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł36 m² 18 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, rozkładowe, słoneczne, ustawne, przy Stawie na Dolnej, z widokiem na zieleń, w otoczeniu parków, kameralny wyremontowany budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,14 m² 21 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura Sky budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł61 m² 13 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł44,90 m² 18 262,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku. Osiedle zamknięte i strzeżone. Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie z dwoma osobymi pokojami oraz dużymi tarasami. Niezależna kuchnia, wyposażona, ze zmywarką. Lokalizacja: białołęka lewandów leśny ul. Geodezyjna 80b cena: a. czynsz najmu 2700.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł63 m² 23 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł30 m² 21 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Niepodległości, mokotów. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku. Rok budowy: 1956. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł67 m² 13 432,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie Praga-Północ ul. Czynszowa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 2002. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Targówek - ul.Tarmoncka66,5m2 / balkon / piwnica / parking WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Targówku przy ul. Turmoncka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł61,20 m² 10 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Porajów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1984 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,82 m² 81,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,30 m² 20 643,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara Langego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: ok. 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67 m² 14 776,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,70 m² 10 848,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie narożne, położone przy ulicy Przylesie 21 na Białołęce (dąbrówka Szlachecka) tuż obok lasu. Lokal znajduje się na drugim piętrze, czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Widna kuchnia, 2 oddzielne pokoje (38 m2) w doskonałej lokalizacji i fajnymi panoramicznymi widokami od 1 maja do wynajęcia. Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 57,80 m2, na którą składa się: - przestronny salon ok. 15 m2, z wydzielonym dodatkowym pokojem ok. 10 m2, - dwa niezależne pokoje: ok. 7,20 m2 i 9,80.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,30 m² 20 096,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m2, w Śródmieściu, ul. Armii Ludowej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł37,20 m² 19 489,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Lechickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1995 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   pokojowe mieszkanie 35 m - Ochota, ul. Bohaterów Września - garaż, balkon, osiedle zamknięte Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł48 m² 20 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

To są prawdziwe zdjęcia nie ai! Przedstawiam państwu mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Wyremontowane i pachnące, nikt nie mieszkał po remoncie. W cenie mieszkania: -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Warszawa / praga północ / ul. Jagiellońska / 3 pokoje / 60 M2 / loggia / piwnica / 6 min do metra We speak English! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 60 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij