dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 973 ogłoszenia

539 000 zł37,50 m² 14 373,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 49a, na granicy Włoch oraz Ochoty. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze (bez windy), co zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł47,67 m² 17 767,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie - doskonała lokalizacja, gotowe do zamieszkania - Cena: do ustalenia - Powierzchnia: 47,6 m - Czynsz: 700 zł - Rynek: wtórny - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 500 zł96,50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł48,50 m² 18 350,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł53,76 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57,80 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2 położonego w zielonej części Ursusa. Budynek: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane przy prestiżowej ulicy Tadeusza Rejtana 2 na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80,55 m² 18 001,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla rodziny - Targówek 80,55 m + prywatny ogród 158 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. Starego Doktora budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z: - pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł110,50 m² 18 004,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękny apartament | 110,50 m | Kabaty, ursynów, warszawa | 0% prowizji Na sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł45,99 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł45 m² 18 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal po generalnym remoncie, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48 m² 13 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,50 m2, położone na 2 piętrze (bez windy) w budynku z 1966 roku, zlokalizowane przy ul. Przasnyskiej. Mieszkanie w stanie do remontu (okna.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 58 m | Metro Służew | Balkon | Garaż | Piwnica Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł72 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł71,73 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m ,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. Mieszkanie położone jest na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 030 zł39,54 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego budynku. Standard Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,40 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

| idealne pod wynajem | 2- pokoje | po remoncie | adres: ul. Zamieniecka metraż: 36,40 m2 piętro: (suterena) -1/4 pełna własność z kw! cena: 399 000 zł czynsz: ok. 500 zł Informację.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90,41 m² 23 227,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament w nowoczesnej inwestycji Wileńska Express zlokalizowanej na Pradze Północ. Nieruchomość z kategorii premium, z dopracowanym każdym detalem wnętrza. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł36 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem pod biuro w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Saskiego. Nieruchomość: funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

970 500 zł64,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Bardzo atrakcyjna oferta najmu mieszkania o łącznej powierzchni ok.68 m2 Na tej powierzchni mamy 3 osobne pokoje, jednak oferta obejmuje wynajem 2 pokoi. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,40 m² 66,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo odświeżone, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,40 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej 40.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Żupniczej 26. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 35 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Świerszcza 42 + balkon Co znajdziesz w środku? - Powierzchnia: 25m2 idealna dla jednej osoby, pary lub osoby studiującej. - układ.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu, niestandardowe mieszkanie w niestandardowym miejscu położone. Mieszkanie znajduje się na styku Ursynowa i Natolina. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Warszawa Wola ul. Obozowa - 29 m / kawalerka + piwnica / po remoncie We speak English Cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46,36 m² 17 040,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł71,20 m² 13 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,01 m² 51,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone mieszkanie z odrębnymi dwoma pokojami i odzielną kuchnią | Idealne dla pary, rodziny lub do pracy zdalnej Do wynajęcia odświeżone, zadbane i czyste mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł49,90 m² 17 214,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90 m , zlokalizowane przy ulicy Adampolskiej 5 na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,32 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowe mieszkanie, ul. Wspólna Droga, warszawa Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,70 m² 14 091,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, z przyjemnością oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie powierzchni 56,7 m2 położone na warszawskim Ursynowie, w pobliżu stacji metra Imielin. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,30 m² 14 992,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz. Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m , zlokalizowane przy ul. Antoniego.