dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 978 ogłoszeń

1 650 000 zł88,02 m² 18 745,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kiwi budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł60 m² 33 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt. Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł66,70 m² 14 227,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (z czego jeden pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł60,40 m² 14 884,11 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie (imielin) Mieszkanie położone jest na 6 piętrze i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie - dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł81,90 m² 15 506,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie blisko metra Sąsiedztwo metra | Kamień i drewno | Dwustronne | Kameralna zabudowa w okolicy | Gotowe do zamieszkania Zlokalizowane jest przy ulicy Jana Olbrachta, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł83,68 m² 22 466,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam dla Ciebie wspaniała ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68m2 zlokalizowanego na Bemowie / Górce. Kameralne, nowe osiedle (2020) Tylko 3 niskie budynki. Cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowy apartament 112 m przy Parku Szczęśliwickim - Ochota, ul. Włodarzewska. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament dwupoziomowy o powierzchni 112m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 341 000 zł72,51 m² 18 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł40,80 m² 12 867,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w cichej okolicy *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: wawer jest otoczony rozległymi terenami zielonymi, parkami i trasami rekreacyjnymi, stanowi doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł69,50 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48,49 m² 16 910,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 48,49 m - Mokotów (służew), ul. Bartłomieja Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60,10 m² 15 723,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Klatka po remoncie, nowe windy. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,20 m² 14 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przytulna kawalerka z ogródkiem - idealna na start lub inwestycję. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2012 roku, na zadbanym, monitorowanym, ogrodzonym i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 880 zł59,42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na zielonym Mokotowie - tuż obok rezerwatu przyrody Jeziorko Czerniakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,27 m² 12 599,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m . Lokalizacja: warszawa, bielany, osiedle Piaski. Bielany są jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Opis mieszkania: przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45,50 m² 19 758,24 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na warszawskich Odolanach, w spokojnej części Woli, gdzie miasto zwalnia tempo (ale tylko na tyle, by dało się złapać oddech), czeka 45 metrów dobrze przemyślanej przestrzeni. Idealnej dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

694 400 zł56 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Rozkładowe mieszkanie 56 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł37,50 m² 20 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 505 000 zł100,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania nowoczesny Apartament o powierzchni 100,2 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu z monitoringiem. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w sześciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł69,30 m² 16 017,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mandarynki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 541 zł47,95 m² 14 442,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 700 zł157,30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 157 m2 na Muranowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 157 m2, położonego w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62,96 m² 13 024,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem, cisza i zieleń Bemowo, ul. Rozłogi Są mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. To jest jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 117 zł59,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Do mieszkania przypisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł75 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,50 m² 16 352,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu 2600 zł plus opłata administracyjna ( ogrzewanie, śmieci, woda ) oraz energia elektryczna i gaz zgodnie ze zużyciem. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł35,50 m² 19 126,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w zielonej okolicy na Starym Mokotowie w budynku z cegły. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35.5 m2 przy ul. Wołoskiej składające się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,50 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Westate Włochy prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36,5 m zlokalizowaną przy ul. Bruna 26 na warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65,61 m² 19 798,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokoje na Mokotowie - wysoki standard, loggia, garderoba, garaż! Ul. Bokserska 56 - elegancja, funkcjonalność i jakość wykończenia Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,51 m² 13 389,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Rossiniego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł38,70 m² 22 454,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie, ul. Warszawska 48,5 m Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,50 m , położone w Ursusie przy ul. Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 120 zł66,96 m² 24 361,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z tarasem w centrum Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł42,50 m² 14 541,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 2/4, bez windy, w budynku z 1955r., Mokotów Stegny. Do remontu. Super dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij