dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne, ciche , 2 pokojowe mieszkano o powierzchni 29,99 m 2 na Bemowie. Dobra komunikacja autobusowa. Mieszkanko niewielkie 29,99 m 2 , ale bardzo funkcjonalne i przytulne. Wygodna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Warszawa

2 780 zł26 m² 106,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna, jasna kawalerka o podwyższonym standardzie w samym sercu Warszawy ul. Złota 60, tuż przy Złotych Tarasach i komunikacyjnym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

602 000 zł37 m² 16 139,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 80-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Korczyńskiej. Osiedle bezpieczne, monitorowane. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 617,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

880 000 zł70 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne, wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Nieruchomość jest widna, cicha i bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

768 000 zł54 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, saska Kępa, ul. Międzynarodowa Gotowe do wprowadzenia Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. Bez obciążeń. Jeden właściciel. Bardzo widne, słoneczne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Żoliborz,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe 38m2, z balkonem. Wszystkie opłaty w cenie, prąd ponad prognozy płatny dodatkowo. Stary Żoliborz, cegła, III piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 6 piętrowym budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Żelaznej. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 207 017 zł79 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 569 000 zł143 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie 143 m - aleje jerozolimskie 194h , winda, świetna inwestycja** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 143 m , położone w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 683 000 zł85 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie, w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Funkcjonalny układ sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

830 000 zł49 m² 16 794,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

825 000 zł46 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

660 000 zł43 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 662,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Edwarda Gibalskiego. Budynek posiada domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczyńska

Mokotów,Warszawa

2 330 zł37 m² 62,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Only polish speaking tenant Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Korczyńskiej. Każdy z pokoi jest niezależny, większy pokój 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji metro stokłosy Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajmu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe dwupokojowe mieszkania o pow. 37,64 m2 w budynku z 1968 r. Do wprowadzenia, nie wymaga nakładów. Pokoje usytuowane w kierunku południowym, co zapewnia nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

519 000 zł33 m² 15 930 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 40 m | Bemowo - ul. Coopera | garaż i komórka w cenie Główne atuty nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 40 m z dodatkowym, wydzielonym pomieszczeniem (dawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie na Osiedlu Winnica przy ul. Dionizosa 12. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia z pełnym , nowym umeblowaniem oraz sprzętem. Ściany odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne: najemca nie płaci prowizji! opis nieruchomości: do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem na Pradze Południe, przy ulicy Majdańskiej 45, położone 500m od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

560 000 zł39 m² 14 507,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38,60 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, przy ul. Gorlickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 104,87 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie nowocześnie urządzone, umeblowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt agd, klimatyzowane. Mieszkanie zlokalizowane jest w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Sielce,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w zielonej i spokojnej części Dolnego Mokotowa Sielce, ul. Górska. Mieszkanie znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grajewska

Szmulowizna,Warszawa

349 000 zł22 m² 15 720,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę 11 marca w godzinach 15.00 - 20.00! Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

952 453 zł56 m² 17 115,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe, skrajne, w nowym bloku przy ul. Bokserskiej. Na powierzchni 53mkw mieści się: - salon z aneksem kuchennym z oknem, - dwie sypialnie, - łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Stary Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38 m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 1954 r., Stary Żoliborz. Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

795 000 zł32 m² 24 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Bliska Wola to jeden z najbardziej dynamicznych i pożądanych adresów na mapie Warszawy. Nowoczesne osiedle położone w świetnie skomunikowanej części Woli zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ursus,Warszawa

640 000 zł58 m² 11 072,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2 położonego w zielonej części Ursusa. Budynek: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

835 000 zł40 m² 20 854,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40,04 m2, piętro 2/4 z windą w budynku z 2021r., Praga Południe-Grochów. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

990 000 zł65 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ochoty - tuż obok Parku Szczęśliwickiego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 526,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne dwa pokoje na Skoroszach, położone w najbardziej pożądanej części Ursusa, w budynku z 2001 z dużym zielonym patio na terenie osiedla oraz z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

790 950 zł60 m² 13 182,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026