dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi 15 i 20 mkw., z większego jest wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 350 zł56 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Żytniej. Mieszkanie po większym remoncie w 2013 roku. w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - dwóch osobnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu bardzo przyjemne i ciekawie zaprojektowane mieszkanie z antresolą o powierzchni 62m 2 usytuowane na 4-ostatnim piętrze bloku z 2003 roku, położonym przy ul.Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo atrakcyjne mieszkanie- eleganckie Z pełnym wyposażeniem na bardzo dobrym osiedlu służew nad dolinką. Mieszkanie w 2009 r zostało wyremontowane od 'stanu surowego'. Kuchnia została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

205 000 zł24 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam do sprzedania miłą kawalerkę (idealną do wynajęcia), składającą się z dużego pokoju, kuchni w aneksie (wspólna z przedpokojem) oraz sporej łazienki. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Budynek 6-piętrowy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Lokal składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, położone na osiedlu Sady Żoliborskie w sąsiedztwie licznych ciągów komunikacyjnych. Budynek zadbany, po wymianie instalacji. Piętro 1 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m 2. Usytuowana na Woli, ul. Monte Cassino, blisko ulicy Górczewskiej. Mieszkanie położone jest na parterze w dziesięcio- kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolica- pola mokotowskie. 3 pokoje Z widokiem panoramy warszawy.! Mieszkanie z klimatem ,dobrze zagospodarowana przestrzeń. Częściowo po remoncie,czyste,zadbane. Wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Parasol

Wola,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli, nieopodal centrum handlowego Wola Park i trzech zielonych parków. Mieszkanie czyste, po gruntownym remoncie. Wyposażenie: - zmywarka - pralka - lodówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

W przypadku zakupu tego mieszkania jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Mieszkanie w rewelacyjnym miejscu, na Powiślu, bardzo blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

280 000 zł44 m² 6 320,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu bardzo przytulne, ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44,5m 2 usytuowane na 1 piętrze 7 piętrowego bloku z 2001 roku, położonym przy ul. Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubusia Puchatka

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł26 m² 0,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie w dzielnicy Śródmieście przy ul. Kubusia Puchatka o powierzchni 26,5 m2 na 3-cim piętrze. Opłata 1800 zł za m/c plus media. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

325 000 zł47 m² 6 871,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie z widną kuchnią, położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku na zielonym osiedlu Piaski. Budynek zadbany, po wymianie pionów instalacyjnych. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

250 000 zł41 m² 6 056,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, 41,28m2, racławicka/ochota - Rakowiec, 250.000 zł do negocjacji. Parametry ogólne: ustawne mieszkanie o powierzchni 41,28m2, 2 pokoje i widna kuchnia. Pokoje: (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe! Lokal znajduje sie na szóstym piętrze, wejście do budynku z dwóch dogodnych stron. Lokal nowy, posiada w pełni wyposażoną kuchnie oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

368 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią, rozkładowe, jasne, przestrzenne z dużym balkonem tuż przy metrze! Po remoncie , w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

315 000 zł50 m² 6 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Treść ogłoszenia: 49,90 m mieszkanie 2 pokojowe na Wilanowie w X piętrowym budynku z 1975r na 1 piętrze. Okna po wymianie w ekspozycji zachodniej. Pokoje niezależne, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m2. zlokalizowane w klimatycznej części Żoliborza. Pięć minut od metra wilsona. Dwa oddzielne, widne pokoje ( 18m2 i 14m2). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markowska

Targówek,Warszawa

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 37m2, 2pok., piętro 2/10. Pokoje 15,5m2 i 9m2, na podłodze klepka. Kuchnia 6m2, widna, zabudowana, glazura, terakota. Łazienka, wanna, glazura, terakota. W cenie zabudowa kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 na 7-piętrze w bloku z 1998 r. na chronionym osiedlu. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

373 000 zł61 m² 6 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu bardzo przyjemne, eleganckie i urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 61m 2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 2001 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m 2 ; Odnowione, odświeżone! Składa się z 2 pokoi (20,5 m 2 i 10,5 m 2 parkiet dębowy), widnej, oddzielnej kuchni (6,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 52m składające się z 2 pokoji, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest po częściowym remoncie. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio duże, widne mieszkanie na Mokotowie, blisko metra. Pokój 1: 28 m. kw. - dawniej był przedzielony ścianką kartonowo-gipsową na dwa oddzielne pomieszczenia. Pokój 2: 12 m. kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

1 950 zł57 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57 m2 wykończone w wysokim standardzie dotychczas niezamieszkałe. Drugie piętro w budynku 13-piętrowym. Salon połączony z kuchnią z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane i wyposażone, wykończone w podwyższonym standardzie. Łazienka oddzielna z wc, balkon. Możliwość parkowania samochodu. Zielona okolica, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 660 zł62 m² 26,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie- większy pokój 23m2, mniejszy-12m2 z oddzielnymi wejściami z przedpokoju. Pokoje umeblowane. Kuchnia oddzielna z oknem, umeblowana , sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu bardzo przyjemne, eleganckie i urządzone w dobrym standardzie mieszkanie o powierzchni 44m 2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 2002 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46m2, 2pok., piętro10/10, KW. Pokoje 19 i 11 m2, widna kuchnia, łazienka z wc, z większego pokoju wyjście na balkon. Pełne wyposażenie kuchni i łazienki; przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duży pokój z kuchnią w doskonałej lokalizacji po remoncie wymienione wszystkie instalacje okna plastikowe z roletami podłoga panele gotowe do zamieszkania,duża piwnica. Inne informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

379 000 zł58 m² 6 489,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Strumykowej opis Dwupokojowe mieszkanie (58,5 m2) z prawem własności gruntu na strzeżonym osiedlu. Pięknie i nowocześnie wyposażona kuchnia, przedpokój z wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (blisko stacji metra, galerii Ursynów, parków, w pobliżu Las Kabacki, ścieżki rowerowe, place zabaw, obiekty rekreacyjne). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

365 000 zł61 m² 5 973,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4 pokojowe, 61m2, nowe budownictwo, atrakcyjna cena. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 61,1 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2006 roku. Aneks kuchenny w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bacha

Służew,Warszawa

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1 pokojowe (kawalerka) po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania-Służew Nad Dolinką. Duży pokój z wyjściem na balkon, łazienka, kuchnia połączona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe wygodne mieszkanie usytuowane w świetnym punkcie, blisko zarówno do stacji metra Pole Mokotowskie i parku. Całkowicie umeblowane i wyposażone (agd zmywarka). W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na zamkniętym i chronionym osiedlu budynków o podwyższonym standardzie. Na terenie osiedla duży plac zabaw dla dzieci, starannie wypielęgnowana zieleń, ochrona 24h/dobę. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Mickiewicza, o pow. 62,2 m, budynek z 1985 r. Piękne, ciepłe, słoneczne, czyste i zadbane. Pokoje: 20, 12, 12 m - na podłodze dębowy parkiet, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2, z loggią o pow. 6.5 m2 - z widokiem na zielone podwórze, łazienką z wanną, oddzielnym wc oraz widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

277 000 zł29 m² 9 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Okazja! K awalerka w stanie deweloperskim na ulicy Nowolipie 100m od Kina Femina i Parku Krasińskich, 150 metrów od stacji Ratusz Arsenał i Warszawskiej Starówki za 9,5 tys/m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza. ( kiedyś Żoliborz ) w bloku na trzecim piętrze (bez windy ). Blok 4 piętrowy z 1980 rama H. Pokoje ustawne 16m.