dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

188 000 zł19 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 19m2, po remoncie, położona w rejonie Sadów Żoliborskich. W mieszkaniu znajdują się meble wykonane na wymiar. Mieszkanie jest widne i słoneczne. W mieszkaniu zostają:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

231 000 zł29 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 28,55 m2 do remontu.Na ostatnim piętrze z piękną panoramą miasta. Bardzo dobrze zlokalizowany blisko ch Klif .Idealne nadaję się na inwestycję na wynajem.Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widne mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia na ostatnim piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Dobra lokalizacja. Położone jest 5 min pieszo do stacji Metra Stokłosy, niedaleko ch Leclerc, bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

46,3 metrowe mieszkanie w odnowionym budynku wielorodzinnym,z wygodnymi miejscami do parkowania i położonym w pobliżu parkingiem strzeżonym.Klatki schodowe zadbane ,w wejściu głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na parterze w budynku położonym 5 minut od stacji metra Pl. Bankowy - Ratusz. Mieszkanie wyposażone w agd i umeblowane. W pokoju szafa typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Kamińskiego,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio,2 pok., 43 m2, meble+AGD, Kamińskiego, osiedle strzeżone, czynsz 1500 PLN + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda ok. 150 pln),kaucja, możliwość zainstalowania internetu, dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na wysokim parterze z tarasem i ogródkiem. Mieszkanie składa się z : 3 pokoi ( 18, 10 i 10 m2 ), oddzielnej, widnej kuchni 9 m2, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

583 000 zł107 m² 5 433,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

W imieniu naszego klienta, zapraszamy do wizytacji i rozważenia kupna mieszkania 107m2/ 5 pokojowego dwustronnego w cichej części Ursusa, na drugim piętrze. Powierzchnie pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy na przeciwko Parku Saskiego. Bliska odległość (5 minut) od stacji Metra Świętokszyska (dzisiaj jedna, za chwilę obie linie metra). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biesiadna

Stara Miłosna,Warszawa

440 000 zł80 m² 5 506,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bez czynszowe, blisko 80 metrowe mieszkanie w Wesołej - Stara Miłosna z dobrym dojazdem do Warszawy. Cztery pokoje z duża zabudowaną loggią. Koszt utrzymania z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

490 000 zł72 m² 6 815,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Okazja! Wspaniała szansa nabycia mieszkania w stanie deweloperskim. Duże przestronne ustawne, 72 metrowe mieszkanie za 490000 zł. Nieruchomość usytuowana na parterze z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

`````````````bez prowizji``````````````` Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 50 m2 w pełni umeblowane i wyposażone, kuchnia widna oddzielna, meble w zabudowie (zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane (nowe meble), wyposażone (pralka, lodówka, kuchenka mikrofalowa ), świeżo po remoncie. Kuchnia w aneksie, w łazience brodzik. Mieszkanie czyste, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie (sadyba) w niskim budynku III piętrowym na II piętrze. Zlokalizowane obok ch Sadyba Best Mall, pełna infrastruktura, blisko komunikacja autobusowa i bazarek ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71m2. Mieszkanie jest funkcjonalne, składa się z dużego pokoju 23m2, z oknami na południowy zachód, połączonego z widną kuchnią 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duża okazja! W imieniu naszego klienta mamy do zaoferowania Państwu piękne, bezpośrednio po remoncie, przygotowane do zamieszkania! ze względu na standard wykończenia cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane 3 pokojowe mieszkanie 53 m2 w niskim budynku na Mokotowie. Dobra lokalizacja z szybkim dostępem do centrum ( przystanek autobusowy 2 minuty od bloku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ładnie mieszkanie na Nowym Bródnie Zakup wyłącznie za gotówkę, z powodu nie uregulowanych gruntów. piętro 3/10, niedaleko Parku Bródnowskim, w cichej i spokojnej okolicy Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 na warszawskim Powiślu, po generalnym remoncie. Ciche. Mieszkanie ma bardzo praktyczny rozkład i jest niezwykle przestrzenne. Mieści się na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe, dwustronne, mieszkanie po generalnym remoncie z 6 m loggą, w budynku po całkowitej modernizacji instalacji i elewacji. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

339 000 zł38 m² 8 992,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie na II piętrze w bloku z 2000r. Okna i balkon wychodzą na zagospodarowane patio.W 2009 r. był remont kapitalny.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

595 000 zł93 m² 6 397,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek na osiedlu zamkniętym strzeżonym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 25 000 zł - winda do poziomu garaży. Pierwotnie mieszkanie 4 pokojowe. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 42m2 w bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.Mieszkanie zadbane, nowocześnie urządzone .Salon z aneksem kuchennym - ok.23m2, Kuchnia zabudowana, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam bardzo ładne mieszkanie na bliskiej Woli.Budynek usytuowany przy ul.Górczewskiej na wysokości ul.Sokołowskiej.Całość to 54 m na które składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

199 000 zł31 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

mieszkanie rozkładowe o powierzchni 31 m2 2-pokojowe przerobione Z jednopokojowego , na parterze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie z loggią. Na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przeznaczone na cele mieszkaniowe lub na prowadzenie działalności gospodarczej. Doskonała lokalizacja pod kątem komunikacyjnym jak również doskonałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka po remoncie (3 lata ) na bliskim Targówku Mieszkanie ma jeden duży pokój ( 20m ) z możliwością przerobienia na dwa (z dużym oknem w małym pokoju). W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

206 000 zł25 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kuchnia jest we wnęce Do sprzedania kawalerka 25m, świetna lokalizacja, zielona cicha okolica, w pobliżu zoo i Parku Praskiego. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament W widokiem na park królikarnia, możliwość adaptacji strychu nad mieszkaniem O powierzchni ok 50 M2 metro wierzbno - utrzymany w białej ciepłej kolorystyce, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł96 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe z dużym balkonem o powierzchni 96 m2 - bardzo jasne (okna na przestrzał) orientacja wschód-południe i południe-zachód, z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

350 500 zł52 m² 6 740,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie z blisko 15 metrowym tarasem oraz miejscem parkingowym. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, 1 sypialnia, salon połączony z kuchnią. Meble, które są widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

326 400 zł27 m² 12 201,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super Okazja! Wspaniałe mieszkanie na Warszawskim Śródmieściu za jedyne 326 400 zł. 27 metrowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie urządzone jest w ekologicznym, loftowym stylu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2, usytuowane na 4. piętrze budynku przy ul. Wspólnej tuż obok ul. Marszałkowskiej. Znakomita lokalizacja, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

468 000 zł48 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Piękne rozkładowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone - pokoje 21 mkw, 11 mkw, kuchnia 7 mkw, łazienka 3 mkw. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 k.c. Pośrednik odpowiedzialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w osiedli Kijowska w okolicy Dworca Wschodniego, pokoje:18,14,9mkw panele, kuchnia 8 mkw szafki kichenne, sprzęt agd, łazienka 4 mkw, instalacje wymienione, liczniki na wodę. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opinogórska

Gocław,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, oddzielna kuchnia z oknem. Pokoje nieprzechodnie, świeżo po remoncie, umeblowane. Okolica przyjemna, obok jeziorko, doskonały i szybki dojazd do centrum. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie 48m2 przy ul. Broniewskiego na Żoliborzu. Mieszkanie dwustronne na 1 piętrze w 4-ro piętrowym bloku z lat 70-tych bez windy. Duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

347 000 zł46 m² 7 593 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe i przytulne mieszkanie na Gocławiu. Powierzchnia całkowita i użytkowa to 45,7m². Na mieszkanie składa się duży pokój (19,6m²) oraz mniejszy (9,6m²). Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, ciche, słoneczne, w pełni wyposażone, umeblowane, z oddzielna , widna kuchnia, garażem podziemnym, na nowym strzeżonym i zamknietym osiedlu, przy Parku Fort Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na Powiślu na ul. Solec (jeden pokój przechodni) umeblowane (w każdym pokoju jest łóżko do spania), odnowione (zdjęcia sprzed remontu). Idealne dla 1+1 lub 2+1. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam Państwu bardzo przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni 44m 2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 2000 roku, położonym przy ul.Odkrytej w pięknym malowniczym.